Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Николай Балакин: "Если футболисты получают 20 тысяч долларов в месяц, а я 12 тысяч гривень за игру, это не значит, что мне можно грубить"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1577259461-nikolay-balakin-yesli-futbolisty-poluchayut-20-tysjach-dollarov-v-mesjac-a-ya-12-tysjach-griven-za-igru-eto-ne-znachit-chto-mne-mozhno-grubit.html

С каких это пор судьи начали давать интервью?

 

chila

со вчерашнего дня

 

lexa29

Грубити?

Не такий вже я й престарілий, та в мої часи, від районно-міського рівня, навіть колгоспу і до вищих ліг, матюк в будьякий бік автоматично відправляв футболіста грати за полем консервною банкою.

 

K. A. Valderrama

А зараз, недавно був на грі 2007р.н. - матюкаються по повній. А що тоді говорити за випердків постарше, що вже отримали перші контракти і звозили якусь силіконову шлюху на каріби

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

А зараз, недавно був на грі 2007р.н. - матюкаються по повній. А що тоді говорити за випердків постарше, що вже отримали перші контракти і звозили якусь силіконову шлюху на каріби

Вот тут соглашусь на все сто!больше скажу как то случайно попал на тренеровку пацанов лет14-15,сам тренер сношал ребят просто уши вяли!

 

VВиталий

А если насыпят бабла? Одной команде можно будет?

 

wert

С самого детства из пацанов ростят рагулей, ничего удивительного, что вливаяст во взрослый футбол, они настоящие "Алиевы"

 

Вор

Ответ на сообщение пользователя Вор показать

С самого детства из пацанов ростят рагулей, ничего удивительного, что вливаяст во взрослый футбол, они настоящие "Алиевы"

Вова! Ти б не використовував слів, не знаючи їх значення. Навіть при тому, що освіта в тебе на рівні трьох класів.

Рагуль - це подібне тебе тупеньке бидло, що панаєхало в міста зі своєю недокультурою. Неосвічена тупа бикота. От і ти, за половинку помідора, продало свою батьківщину заради нікчемних понтів обізвавши всю Волинь підєрасами.

А щоб ти там не перекручувало і не переводило стрілки, що є однією з головних ознак рагулів, краще вчи англійську!

Висновком до всього цього являється то, що ти просто не маєш морального права робити тут комусь зауваження. Навіть нікчемному Алієву, бо ти гірше нього.

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Вова! Ти б не використовував слів, не знаючи їх значення. Навіть при тому, що освіта в тебе на рівні трьох класів.

Рагуль - це подібне тебе тупеньке бидло, що панаєхало в міста зі своєю недокультурою. Неосвічена тупа бикота. От і ти, за половинку помідора, продало свою батьківщину заради нікчемних понтів обізвавши всю Волинь підєрасами.

А щоб ти там не перекручувало і не переводило стрілки, що є однією з головних ознак рагулів, краще вчи англійську!

Висновком до всього цього являється то, що ти просто не маєш морального права робити тут комусь зауваження. Навіть нікчемному Алієву, бо ти гірше нього.

Я рад, что ты наконецто не отрицаешь тот факт, штА когда речь заходит о рагулях, это касается непосредственно тебя

 

Вор

Ответ на сообщение пользователя Вор показать

Я рад, что ты наконецто не отрицаешь тот факт, штА когда речь заходит о рагулях, это касается непосредственно тебя

Я ж попереджував тебе щоб не виказував в собі рагуля і не переводив тупорило стрілки:)))

До тебе ідіота рагуляцького так і не дійшло!

Тримай помідор! Цілий! Прикинь...

 

K. A. Valderrama

Мапа сайту Повна версія Оновити