Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Десна" - "Александрия" 1:3. Мстители
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1594922100--desna-aleksandriya-1-3-mstiteli.html

Хто там Шарана списував? Богданович підставив підніжку Рябоконю. Браво))

Я очень рад такому результату. Не только потому, что это помогло Динамо, но и потому, что Шарана оставят теперь в покое. Он интересный тренер и адекватный мужик, а то могли бы его выгнать, а на его место пригласить очередного никому не известного "Педро Гомеса", который превратил бы Александрию в проходной двор для пацанов с Копакабаны.

Спасибо, Шаран! Я помню, как ты ещё за Динамо играл!

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Я очень рад такому результату. Не только потому, что это помогло Динамо, но и потому, что Шарана оставят теперь в покое. Он интересный тренер и адекватный мужик, а то могли бы его выгнать, а на его место пригласить очередного никому не известного "Педро Гомеса", который превратил бы Александрию в проходной двор для пацанов с Копакабаны.

Спасибо, Шаран! Я помню, как ты ещё за Динамо играл!

У Шарана задача потрапити у Лігу Європи. Попереду - стикові матчі. Ось у них, можливо, і буде вирішуватися подальша доля Шарана.

тут хтось давав математичні розклади на останні тури і скрізь фігурувала "нємотівірованая алєксандрія", яка по ідеї всім мала роздати очки.

в результаті Олександрія зіграла внічию із мотівірованою Зорею, мотівірованим Динамо і виграла і мотівірованої Десни на її полі.

ахахах

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

тут хтось давав математичні розклади на останні тури і скрізь фігурувала "нємотівірованая алєксандрія", яка по ідеї всім мала роздати очки.

в результаті Олександрія зіграла внічию із мотівірованою Зорею, мотівірованим Динамо і виграла і мотівірованої Десни на її полі.

ахахах

Они вроде как и ровно играют, но в какой-то момент буксанули. Или просто запаса прочности не хватило. А так бы за второе вообще заваруха была бы.

 

wert

Олександрія це команда абсолютно рівного класу із Зорею та Десною, просто клуб іще тільки звикає до нового статусу учасника євротурнірів і після євроосені у таких команд часто наступає спад.

Бувало що після таких виходів у єврокубки команди взагалі вилітали, але Олександрія якраз із тих, що поступово ішли до мети. Кожен рік все краще у Європі грають, Безумовно, краще щоб із плей оф саме вони вийшли на ЛЄ

 

drrust

Мапа сайту Повна версія Оновити