Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Заря" - "Брага" 1:2. Наказание за нерасторопность
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/europa_league/1603999406--zarja-braga-1-2-nakazaniye-za-nerastoropnost.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3

ще ж один нюанс,

Зоря після ДД, ШД, МХ та ДД має найкращий відсоток участі в ЄК , тобто кількість сезонів в чемпі з виходом в ЄК, зараз це 1 до 3 тобто кожного 3го сезону Зоря в ЄК і це з врахуванням БОРОДАТИХ часів, а якщо взяти 7 останніх то це рівень ШД та ДК, ці ТРИ команди ПОСТІЙНІ учасники ЄК. і за 7 !!!! сезонів НЕ НАБИТИ собі нааіть 3 !!! кощик жеребкування в ЛЄ ....

ми ж чого в УПЛ за Зорю глоримо, щоб отримати БІЛЬШ рейтинговий клуб, а воно що виходиь ? що Зоря що ОДНОднєвки (Десна, Ворскла, Олександрія, Маріуполь) це по суті одне і теж.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

попенгаген на саекндочку учасник 1/4 лч сезону 09, Гановер це коменди третьої руки ... як вольсбургихофенхайми і тд. Стандарт ? ахахах це ТРІО китів бельгів, всякі ГЕНи-ГЕНКи поряж не стояють. Це як в портів Бенфіка-Порту-Спортінг і всі інші ... це як ДК-ШД і всі інші ...

я думаю логіка зрозуміла.

Лестер команда третьої руки для АПЛ, це як Евертон, чи Вулз, Брага команда другої руки портів.

Брага-Санта Клара 0-1 ітд ..

Ну, Лестер за своєї єдиної участі в ЛЧ теж дістався 1/4. Щоправда на стадії 1/8 їм пощастило натрапити на феєричних лузерів** цієї стадії, які так засмучуються з приводу не потрапляння до улюбленої ЛЄ, що зливають усім, будь то навіть коні чи турки!

Хто третій португальский кит - Спортинг чи Брага, теж можна посперечатись.

За вчорашнє я на Зорю злий, а якщо не компенсують АЄКом, то дійсно буду глорити за наших автобусів на наступний сезон, а не цих "фантазистів"

---

** - Севілья

 

Frogner

якщо Геллер вже цього сезону ЩОСЬ не змінить ....тобто не почне інвестувати в клуб (для початку не знайде місце де команда б стало СВОЄЮ, а не приймаком) то нах. нехай бронзу беруть ОДНОДНЄВКИ від УПЛ, там хоч БАЖАННЯ є (як горіли очі в Колоса .... але тільки не Маріуполь) .

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Frogner показать

Ну, Лестер за своєї єдиної участі в ЛЧ теж дістався 1/4. Щоправда на стадії 1/8 їм пощастило натрапити на феєричних лузерів** цієї стадії, які так засмучуються з приводу не потрапляння до улюбленої ЛЄ, що зливають усім, будь то навіть коні чи турки!

Хто третій португальский кит - Спортинг чи Брага, теж можна посперечатись.

За вчорашнє я на Зорю злий, а якщо не компенсують АЄКом, то дійсно буду глорити за наших автобусів на наступний сезон, а не цих "фантазистів"

---

** - Севілья

я думаю ти зрозумів мою логіку,

пс. якбим би не був РЕАЛ ...але це РЕАЛ з його бюджетом кадрами і тд.

Якбим би не був Лестер але він і поряд не стоїть із Арсеналом.

Попен домінант в Данії. ... а Брага ... це як проодити паралелі між МХ та ДК ...так, МХ по грі був еге-гей але не став ДК, я думаю логіка зрозуміла.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

я думаю ти зрозумів мою логіку,

пс. якбим би не був РЕАЛ ...але це РЕАЛ з його бюджетом кадрами і тд.

Якбим би не був Лестер але він і поряд не стоїть із Арсеналом.

Попен домінант в Данії. ... а Брага ... це як проодити паралелі між МХ та ДК ...так, МХ по грі був еге-гей але не став ДК, я думаю логіка зрозуміла.

Моя логіка - якщо порівнювати з групою Псж, Борусія, Севілья - то групи Ворскли в 11-му і Зорі зараз - приблизно одна ліга.

Карпати вважай тоді в Лізі Чемпіонів пограли.

 

Frogner

Але те що від "досвіду" Зорі поки розуму нажаль не додається - це факт :(

 

Frogner

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

якщо Геллер вже цього сезону ЩОСЬ не змінить ....тобто не почне інвестувати в клуб (для початку не знайде місце де команда б стало СВОЄЮ, а не приймаком) то нах. нехай бронзу беруть ОДНОДНЄВКИ від УПЛ, там хоч БАЖАННЯ є (як горіли очі в Колоса .... але тільки не Маріуполь) .

... а Геллер нічого не змінть, як нічого не змінює вже 4 роки після стабілізації :(

людина навіть в сотку Форбса України давно не потрапляє, том у як була Зоря на самозабезпечинні, так і залишиться :(

Ответ на сообщение пользователя Странный Случай показать

... а Геллер нічого не змінть, як нічого не змінює вже 4 роки після стабілізації :(

людина навіть в сотку Форбса України давно не потрапляє, том у як була Зоря на самозабезпечинні, так і залишиться :(

тай Х..ло те ж не потрапляє ... 5 млн долярів на рік ... для нього це щоденний сніданок-обід-вечеря в ресторані.

я ж не думаю, що його дружина смажить котлети і завертає на роботу ))))

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

тай Х..ло те ж не потрапляє ... 5 млн долярів на рік ... для нього це щоденний сніданок-обід-вечеря в ресторані.

я ж не думаю, що його дружина смажить котлети і завертає на роботу ))))

якщо офіційно не потрапляє, то неофіційні кошти навряд чи буде світити через офіційний бюджет клубу :)

та й просто воно йому після 2014го не дуже треба... награвся

Зорьке пора уже показывать более достойную игру. Не новички в ЛЕ

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя Странный Случай показать

якщо офіційно не потрапляє, то неофіційні кошти навряд чи буде світити через офіційний бюджет клубу :)

та й просто воно йому після 2014го не дуже треба... награвся

тоді навіщо ..нехай віддасть комусь ... чи обнулить.

 

GOTS

Хоч моменти були на відміну від матчу з Лестером. Надіюсь з АЕКом прорве і плюс коефи будуть хороші. А так - козли. Хоча стараються.

Якшо і з греками буде така ж фігня - знач таки карма замітила злив дінамі ЛЧ.

 

нікюдаг

Глядя на Юрченко, поражаешься. Человек тренируется играть в футбол каждый божий день, выходит и попадает по мячу один раз из двух, по воротам - один раз из двадцати.

 

MMMetros

Ответ на сообщение пользователя MMMetros показать

Глядя на Юрченко, поражаешься. Человек тренируется играть в футбол каждый божий день, выходит и попадает по мячу один раз из двух, по воротам - один раз из двадцати.

Ось відповідь, чому він не заграв у Баєрі, або не залишився у Німеччині.

Ответ на сообщение пользователя Армандо Ху из Кака показать

Ось відповідь, чому він не заграв у Баєрі, або не залишився у Німеччині.

Примерно то же течение мысли, даже в большей степени, можно применить к тренерскому гению Скрипнику, который после Бундеслиги и пары лет безработицы оказался в чемпионате Латвии. Сложно даже представить, какую человек заработал репутацию, что его не взяли даже в третью Бундеслигу и он оказался в 40-ом по счету в рейтинге европейском чемпионате.

 

MMMetros

Ответ на сообщение пользователя MMMetros показать

Глядя на Юрченко, поражаешься. Человек тренируется играть в футбол каждый божий день, выходит и попадает по мячу один раз из двух, по воротам - один раз из двадцати.

А судя по статистике "авторитетных западных" контор Юрченко- лучший игрок матча, получил оценку 7,5, тогда как у портов, забивших голы- всего 7,4

Правда когда читаешь- из чего же сложилась такая высокая оценка- можно только улыбнуться- 4 удара в сторону ворот, из них всего 2 в створ, 1 попытка (наверно неудачная) обводки, 2 паса обостряющих, 1 выигранная верховая дуэль и целых 10 поданных угловых, от которых толку было 0

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

А судя по статистике "авторитетных западных" контор Юрченко- лучший игрок матча, получил оценку 7,5, тогда как у портов, забивших голы- всего 7,4

Правда когда читаешь- из чего же сложилась такая высокая оценка- можно только улыбнуться- 4 удара в сторону ворот, из них всего 2 в створ, 1 попытка (наверно неудачная) обводки, 2 паса обостряющих, 1 выигранная верховая дуэль и целых 10 поданных угловых, от которых толку было 0

Поэтому в футболе статистика ничего и не значит ) Имеющий глаза да увидит ) Кстати чуть ли не единственный спорт, где всем она до лампочки...может по этому и самый популярный

 

MMMetros

Да наверное вообще единственный...не могу на вскидку вспомнить ни одного вида спорта, где бы статистика значила меньше, чем в футболе...эээ может фристайл?

 

MMMetros

Ответ на сообщение пользователя MMMetros показать

Да наверное вообще единственный...не могу на вскидку вспомнить ни одного вида спорта, где бы статистика значила меньше, чем в футболе...эээ может фристайл?

БОКС !

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

БОКС !

Та не, там статистика важна. Целые сайты посвящены анализу интенсивности, силовых ударов, специальные коэффициенты есть...хотя в целом да, один из видов, где определение "на глаз" важно...но все таки до футбола далековато

 

MMMetros

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

БОКС !

Я бы сказал ММА в этом плане ближе.

 

MMMetros

Ответ на сообщение пользователя MMMetros показать

Я бы сказал ММА в этом плане ближе.

так зараз всюди де водяться ГРОШІ в спорті є своя прискіплива статистика. Люди на цьому гроші заробляють ...

ба більше, я лише можу привести свою думку...що ПЕЛЕ в свій час був не олин такий ...інших просто не знайши ... в Африці і тд..

зараз це поставлено на добротні рейки ... зараз у людей з норм країн БІЛЬЕ грошей і вони бажають не тільки смачно їсти, а ще й файно ДИВИТИСЯ.

В фільмі "БІГУЩИЙ ЧЄЛОВЄК " піндоси більш-менш запропонували картину майбутнього ТВ.

баби он пачками на ТАНЦІ з зірками тощо дивляться ...все це онлайн токшоу і тд.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

так зараз всюди де водяться ГРОШІ в спорті є своя прискіплива статистика. Люди на цьому гроші заробляють ...

ба більше, я лише можу привести свою думку...що ПЕЛЕ в свій час був не олин такий ...інших просто не знайши ... в Африці і тд..

зараз це поставлено на добротні рейки ... зараз у людей з норм країн БІЛЬЕ грошей і вони бажають не тільки смачно їсти, а ще й файно ДИВИТИСЯ.

В фільмі "БІГУЩИЙ ЧЄЛОВЄК " піндоси більш-менш запропонували картину майбутнього ТВ.

баби он пачками на ТАНЦІ з зірками тощо дивляться ...все це онлайн токшоу і тд.

Когда Пеле играл, в Африке еще мяча никто не видел ни разу ))

В целом да, но удивительно, что именно в футбол, где статистика решает менше всего, стал самым популярным видом спорта в мире. Наверняка есть обратная корреляция.

Это как с видом животного человеком. Каким-то образом это одно из трех самых физически выносливых на продолжительной дистанции млекопитающих из более чем 100 тысяч видов, и именно оно развило мозг, способный сохранять культуру.

 

MMMetros

Ответ на сообщение пользователя MMMetros показать

Когда Пеле играл, в Африке еще мяча никто не видел ни разу ))

В целом да, но удивительно, что именно в футбол, где статистика решает менше всего, стал самым популярным видом спорта в мире. Наверняка есть обратная корреляция.

Это как с видом животного человеком. Каким-то образом это одно из трех самых физически выносливых на продолжительной дистанции млекопитающих из более чем 100 тысяч видов, и именно оно развило мозг, способный сохранять культуру.

тут багато факторів.

1. доступність-масовість-соціалність (кожний може пинати любий круглий придмет . на умовному майданчику помід 2 сосен.в африці кізяками грають, а не КРІКЕТ де треба бути аристократичної крові)

2. видовищність (це не крікер аххаха)

3. зрозуміоість... тут під час гри не треба рахувати ЯРДИ чи СПРОБИ і тд

ІМХО

 

GOTS

доречі наприклад БАСКЕТболл має значно меншу історію, але доволі швидко теж сам популярним.

Щоб грати в баскет треба 3 речі , 2 цеберки без дна та і мяч

 

GOTS

а ось чому футбол витіснив мамку ...регбі ... ось тут цікаво.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

тут багато факторів.

1. доступність-масовість-соціалність (кожний може пинати любий круглий придмет . на умовному майданчику помід 2 сосен.в африці кізяками грають, а не КРІКЕТ де треба бути аристократичної крові)

2. видовищність (це не крікер аххаха)

3. зрозуміоість... тут під час гри не треба рахувати ЯРДИ чи СПРОБИ і тд

ІМХО

Вряд ли условный гандбол проиграл бы по каждому из пунктов, но широта мысли и свобода действий на стороне футбола.

 

MMMetros

Ответ на сообщение пользователя MMMetros показать

Вряд ли условный гандбол проиграл бы по каждому из пунктов, но широта мысли и свобода действий на стороне футбола.

я сам трохи бігав ... до Динамо Полтава звісно мені далеко було .... дуже травматичний спорт, тим паче на низовому рівні.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

а ось чому футбол витіснив мамку ...регбі ... ось тут цікаво.

регби - не мамка футбола. и регби, и футбол появились в одно время из игр с мячом, которые в Британии так и называют "регби-футбол". а непосредственная мамка регби-футбола в свою очередь - итальянский Кальчо.

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

регби - не мамка футбола. и регби, и футбол появились в одно время из игр с мячом, которые в Британии так и называют "регби-футбол". а непосредственная мамка регби-футбола в свою очередь - итальянский Кальчо.

можливо ...тут я плаваю ...як в Т72 ы ъъ модифыкацыях ))

 

GOTS

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити