Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Суддівська бригада на чолі з Монзуль обслуговуватиме матч Ліги націй Сан-Марино — Гібралтар
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/leaguenation/1605095989-suddivska-bryhada-na-choli-z-monzul-obsluhovuvatyme-match-lihy-natsii-san-maryno-hibraltar.html

на цей матч і Романова можна було призначати

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

на цей матч і Романова можна було призначати

а у Романова є шанс?

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

на цей матч і Романова можна було призначати

навпаки, заруба буде. перший матч цих команд судили кацапи, не дали стовідсотковий пеналь і стовідсоткове вилучення.

 

Эйся Трёп

пардон, то було в матчі Ліхтенштейн - Гібралтар. але заруба все одно буде)

 

Эйся Трёп

Мощно

 

SL001

Ахаха... ото і весь рівень до Монзуль... доручили судити саму нікчемну пару...

Я вважаю, що це таки визнання рівня нашого суддівського корпусу)))

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

на цей матч і Романова можна було призначати

Я думаю, шо Гадулян тоже справился бы:)))

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Ахаха... ото і весь рівень до Монзуль... доручили судити саму нікчемну пару...

Я вважаю, що це таки визнання рівня нашого суддівського корпусу)))

До сих пор подгорает?

Первая женщина арбитр. Ты хотел сразу Испания - Германия?

 

Novak

Всё начинается с малого

 

Metalik

В добрый путь!

 

Барабан

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Ахаха... ото і весь рівень до Монзуль... доручили судити саму нікчемну пару...

Я вважаю, що це таки визнання рівня нашого суддівського корпусу)))

Пфф... А она до этого судила много международных матчей? :) Сначала потренируется на кошках-Сан-Маришках, а потом, может, и покрупней чё дадут...

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя Novak показать

До сих пор подгорает?

Первая женщина арбитр. Ты хотел сразу Испания - Германия?

Ти якщо десь чуєш запах горілого, то в першу чергу на себе звертай увагу...

Вона далеко не перша жінка-арбітр, і я би хотів щоб наш суддівський корпус поважали, а не кидали кість у вигляді санмарін...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Пфф... А она до этого судила много международных матчей? :) Сначала потренируется на кошках-Сан-Маришках, а потом, может, и покрупней чё дадут...

Це як судити мачт між пів-заводом і шахтою імені засядька, і то ще треба подивитись де рівень гри буде вищим)))

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Ти якщо десь чуєш запах горілого, то в першу чергу на себе звертай увагу...

Вона далеко не перша жінка-арбітр, і я би хотів щоб наш суддівський корпус поважали, а не кидали кість у вигляді санмарін...

А с каких таких делов наших судей из базар-лиги должны уважать и отправлять судить матчи солидных команд? :))

Скоро 30 лет этому позорищу, юбилей.

Лет 10 назад был шанс что-то изменить, но для этого нужна была хотя бы минимальная консолидация болельщиков всех команд.

Вместо этого - "іііі знову шмарклі", каждый сам за себя, авось пронесёт и ублажат как надо очередного гандуляна, берёзку, жукова, жосана... да им имя легион, самые мерзкие существа в истории украинского футбола.

 

IRON

Ответ на сообщение пользователя IRON показать

А с каких таких делов наших судей из базар-лиги должны уважать и отправлять судить матчи солидных команд? :))

Скоро 30 лет этому позорищу, юбилей.

Лет 10 назад был шанс что-то изменить, но для этого нужна была хотя бы минимальная консолидация болельщиков всех команд.

Вместо этого - "іііі знову шмарклі", каждый сам за себя, авось пронесёт и ублажат как надо очередного гандуляна, берёзку, жукова, жосана... да им имя легион, самые мерзкие существа в истории украинского футбола.

От ти наївний, бенефіціарами всього суддівського безладу є власники клубів, їм це вигідно, так шо вболівальники тут зовсім не при справі...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Ти якщо десь чуєш запах горілого, то в першу чергу на себе звертай увагу...

Вона далеко не перша жінка-арбітр, і я би хотів щоб наш суддівський корпус поважали, а не кидали кість у вигляді санмарін...

Давай без этих ляля.. У вас бомбило еще до матча,сразу после назначения Монзуль главным арбитром. И у некотрых попаболь не проходит до сих пор))

http://www.dynamomania.com/news/556458-andrej-shah...

Хотя я не понимаю чем не угодила,отсудив нейтрально.. Понимаю что с теплотой вспоминаете годулянов,но другие времена иначе.

И да,она перша жiнка арбитр в ЛЕ!

 

Novak

Ответ на сообщение пользователя Novak показать

Давай без этих ляля.. У вас бомбило еще до матча,сразу после назначения Монзуль главным арбитром. И у некотрых попаболь не проходит до сих пор))

http://www.dynamomania.com/news/556458-andrej-shah...

Хотя я не понимаю чем не угодила,отсудив нейтрально.. Понимаю что с теплотой вспоминаете годулянов,но другие времена иначе.

И да,она перша жiнка арбитр в ЛЕ!

У кого це у вас? я відповідаю лише за себе, Монзуль неадекватка, що доводила не раз, в неділю відсудила добре, без очевидних ляпів, але не відчувалось, що вона все тримає під контролем. Про годулянів не потрібно, бо це саме ви його з теплотою згадуєте...

Бачиш, ти відвідуєш динамоманію, ростеш)))

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

У кого це у вас? я відповідаю лише за себе, Монзуль неадекватка, що доводила не раз, в неділю відсудила добре, без очевидних ляпів, але не відчувалось, що вона все тримає під контролем. Про годулянів не потрібно, бо це саме ви його з теплотою згадуєте...

Бачиш, ти відвідуєш динамоманію, ростеш)))

Ростеш?))

Поржать с ебианариума, хотя порой и футбума хватает)

 

Novak

Мапа сайту Повна версія Оновити