Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Рома" - "Янг Бойз". Анонс и прогноз матча
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/europa_league/1606786132--roma-yang-bojz-anons-i-prognoz-matcha.html

Я бы всё-таки взял эту: "Рома" не забьет в первом тайме (2,05).

 

Ну, таке... Рівень швейцарців дуже низький щоб щось протиставити.

 

Iggert

В мене давно вже склалося враження, що зі школи Барселони гравці виносять думку - що вони кращі у Світі і тільки вони розуміються на футболі. Грають так, як колись навчилися в школі, не скажу, що погано, але футбол - це командна гра. (згадав Кркича одразу - де він подівся - молодий та перспективний). Наприклад, Перез подає кутовий - навіть не дивиться хто де є - гравці винні бути там куди він подасть м'яч. Педро - теж чудово закидає туди де нікого немає)

 

Iggert

Ответ на сообщение пользователя Iggert показать

В мене давно вже склалося враження, що зі школи Барселони гравці виносять думку - що вони кращі у Світі і тільки вони розуміються на футболі. Грають так, як колись навчилися в школі, не скажу, що погано, але футбол - це командна гра. (згадав Кркича одразу - де він подівся - молодий та перспективний). Наприклад, Перез подає кутовий - навіть не дивиться хто де є - гравці винні бути там куди він подасть м'яч. Педро - теж чудово закидає туди де нікого немає)

У Кркіча дуже складна ситуація і непроста історія. Раджу погуглити і почитати

 

House

Ответ на сообщение пользователя Iggert показать

В мене давно вже склалося враження, що зі школи Барселони гравці виносять думку - що вони кращі у Світі і тільки вони розуміються на футболі. Грають так, як колись навчилися в школі, не скажу, що погано, але футбол - це командна гра. (згадав Кркича одразу - де він подівся - молодий та перспективний). Наприклад, Перез подає кутовий - навіть не дивиться хто де є - гравці винні бути там куди він подасть м'яч. Педро - теж чудово закидає туди де нікого немає)

Перес просто не уровень этой команды. Педро тоже пока не впечатляет. Надеюсь, "пока" - ключевое слово.

 
Ответ на сообщение пользователя House показать

У Кркіча дуже складна ситуація і непроста історія. Раджу погуглити і почитати

Дякую за підказку. Погуглив, сумна історія, не знав. Я, взагалі, дивуюся яким товстошкірим треба бути, щоб не застрелитися, наприклад, тому же Каріусу.

 

Iggert

Ответ на сообщение пользователя Iggert показать

Дякую за підказку. Погуглив, сумна історія, не знав. Я, взагалі, дивуюся яким товстошкірим треба бути, щоб не застрелитися, наприклад, тому же Каріусу.

коли він грав за Сток Сіті, задавався аналогічним питання. А потім випадково натрапив на його інтерв'ю, в якому він детально розповів про свою проблему. Шкода хлопця стало. Але це життя. Буває набагато гірше...

 

House

Мапа сайту Повна версія Оновити