Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Львов" - "Ингулец" 1:1. Возвращаясь к традиции делиться
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1607176741--lvov-ingulec-1-1-vozvrashhayas-k-tradicii-delitsja.html

Походу ассистент арбитра в глазки долбится

 

А зачем ставить пенальти вместо гола, если отбитый рукой мяч всё равно залетел в ворота? Если только арбитр не сделал ставку, что будет пенальти в матче...

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

А зачем ставить пенальти вместо гола, если отбитый рукой мяч всё равно залетел в ворота? Если только арбитр не сделал ставку, что будет пенальти в матче...

Нет, он надеялся, что Ингулец не забьёт с пенальти

 

Подивився хвилин 15 останніх, якраз з того моменту, коли чистий гол у ворота Львова не зарахували. Думав, що після звільнення Цецадзе щось змінилось там, тим паче якісь очки почали капати, у Ворскли виграли, у Десни... Та куди там. Шоу збитих льотчиків знову на галявинах українських стадіонів. З такою грою лиш лякати ворон, що мають необережність пролітати над "Львів-ареною". Не знаю, як Інгулець не забив, хіба лише тому, що там майстерність футбольна львівську переважує лиш на кілька гран. Моментів мали купу за ті кілька хвилин, але коли Балан після прострілу Синьогуба замість вразити ближній кут воріт Костика вибив м'яч назад в поле, стало ясно, що так 0-0 все і закінчиться.

Взагалі все це дійство мало якийсь анекдотичний присмак. Чого вартий епізод, коли вже в меншості, Нич і Шина двічі впритул розстрілювали ворота Шуста при тому, що четверо захисників Інгульця були при цьому присутні, але саме що присутні. Нич влупив просто у груди Шуста, ну а Шина перед ударом послизнувся і бив вже наче ключкою. Але анекдот не це, а те, що поки повторювали епізод, Шина... був вилучений з поля за грубий підкат. Там все було заслужено. Але загалом склалось враження, що Козик не тільки на пенальті поставив, а і на кількість жовтих карток.

Так ніби і є про що написати і якісь були навіть емоції та враження, але дивитись наступну гру чи то ФК Львова чи то Інгульця бажання не виникло.

 

Марче

От я відчував щось подібне! Після дикого талану у минулому турі слідбуло очікувати якоїсь подлянки у майбутньому. І маєш - не зарахували чистого ґоляку. Втім, для Інгульця всі ці очко-туди-очко-сюди не мусять мати великого значення. У вишці вони з їхньою грою мають залишатися, а за Європу наразі зарано мріяти.

 

Юрко-Захід

Президент Інгульця Олександр Поворознюк дуже емоційно прокоментував нічию у матчі 12-го туру проти Львова (1:1).

"Що тут коментувати? В нас вкрали перемогу! Упереджене суддівство у матчі було видно неозброєним оком. Це якесь суддівське свавілля! Не зарахували гол Мкомоли. Не дали червону за руку у карному майданчику. Не дали червону за фол останньої надії на Сітчінаві. Дали можливість Львову зберегти обличчя. Не зарахували чистий гол Коваленка. Нехай подивляться повтори.

Мені мої співробітники телефонують, що у перерві до арбітрів заходив спортивний директор ФК Львів. Що він там робив? Він не має права туди заходити! Вже не вперше судді допомагають нашим суперникам. Мені телефонують колеги, вболівальники і розповідають, що в нас вкрали 3 очки.

Вкладати гроші в футбол не хочеться після таких матчів. Ми ніколи не працювали і не будемо працювати з суддями. Може саме тому до нашого клубу таке ставлення? Можливо, комусь не хочеться бачити наш клуб в УПЛ? Але ми будемо битися за кожен бал і обов'язково засмутимо усіх наших недоброзичливців", – цитує Поворознюка офіційний сайт Інгульця.

 

арера

суддя підарас тут я згоден з паном Поворознюком

 

арера

Мапа сайту Повна версія Оновити