Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Лейпциг" - "Ливерпуль" 0:2. Двоечка и нокдаун
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/champions_league/1613517081--lejpcig-liverpul-0-2-dvoyechka-i-nokdaun.html

Голы с ошибок быков в обороне это возврат долгов Ливерпулю за судейский ВАР а английской ПЛ!

 

Василич

Ответ на сообщение пользователя Василич показать

Голы с ошибок быков в обороне это возврат долгов Ливерпулю за судейский ВАР а английской ПЛ!

Слабка втіха й дуже невелика компенсація

 

Ingvar

А загалом якихось проблисків оптимізму в грі Ліверпуля не побачив. Далі пожежі в обороні, безідейна тяганина м'яча в атаці. Просто в АПЛ вже просікли, як грати проти них (від оборони), а німці побігли вперед. Так само, як Тотнем і Вес Гем. Результат аналогічний. Грали б від оборони, як Бернлі або Брайтон, було би 1-0. У Клоппа зараз ЗОВСІМ не залишилося гравців для варіювання тактики, тож у підсумку потрапляння в ЛЧ за підсумками сезону буде за щастя.

 

Ingvar

Передивився повтор...

Лівер вже не той.

Не збагну, як з такою обороною вони не отримали повний кошіль. В завершенні енергетики були якісь не впевнені

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Передивився повтор...

Лівер вже не той.

Не збагну, як з такою обороною вони не отримали повний кошіль. В завершенні енергетики були якісь не впевнені

У Лівера в обороні мрак - усі три ЦЗ травмовані, Фабіньо (ПЗ), який вимушено перекваліфікувався в ЦЗ, - травмований, Мілнер (ПЗ), який міг би грати в обороні (але більш імовірно на фланзі) - травмований, Хендо (ПЗ), який вимушено перекваліфікувався в ЦЗ, - грає через раз, коли травми не докучають. Залишився Кабак - диво-новинка з аутсайдера Бундесліги, неповороткий, але сумлінний, Філіпс (з усіх "ЦЗ" мені цього сезону він найбільше сподобався), Вільямс, який ще минулого сезону був у аматорах, і новачок Девіс з Чемпіоншипу...

Я теж думав, що буде "винос тєла", але... Мабуть, це рівень ліг: друге місце БЛ вчисту програЄ наразі шостій (а за втраченими очками - 8-й) команді АПЛ...

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

У Лівера в обороні мрак - усі три ЦЗ травмовані, Фабіньо (ПЗ), який вимушено перекваліфікувався в ЦЗ, - травмований, Мілнер (ПЗ), який міг би грати в обороні (але більш імовірно на фланзі) - травмований, Хендо (ПЗ), який вимушено перекваліфікувався в ЦЗ, - грає через раз, коли травми не докучають. Залишився Кабак - диво-новинка з аутсайдера Бундесліги, неповороткий, але сумлінний, Філіпс (з усіх "ЦЗ" мені цього сезону він найбільше сподобався), Вільямс, який ще минулого сезону був у аматорах, і новачок Девіс з Чемпіоншипу...

Я теж думав, що буде "винос тєла", але... Мабуть, це рівень ліг: друге місце БЛ вчисту програЄ наразі шостій (а за втраченими очками - 8-й) команді АПЛ...

він не цікавить футболом,

він і гравців не знає,

він іншим займається.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

він не цікавить футболом,

він і гравців не знає,

він іншим займається.

Ну одного футболіста знає :) Але його в цьому матчі не було.

Але мені пофіг - я свою думку написав, крихту в наповнення футбольного розділу форуму вніс. Якби всі писали тут, а не сралися по колу в Бункері, сайт був би в лідерах по темі футболу :)

 

Ingvar

Мапа сайту Повна версія Оновити