Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Италия – Испания. Анонс и прогноз матча
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/euro-2020/1625517910-italiya-ispaniya-anons-i-prognoz-matcha.html

Вперед, Мората!

Розстріляй Доннарумму з футбольного автомата!

 

арера

Наколоти йому в ворота п'ять шість м'ячів! Я знаю ти можеш! Я вірю в тебе!..

 

арера

6 июля 2021 года. 22:00. Англия. Лондон. Стадион "Уэмбли" Евро-2020. 1/4 финала Источник: https://www.footboom.com/foreign/euro-2020/1625517...

Хіба не півфінал???

 

o_chub

Хто мені скаже - хто виграє і вопше - шо і як буде в тому матчі відбуватись?)

Пеес - зараз полізу до буків, гляну шо вони там на володіння мячем вангують, бо я шось вопше в замєшатєльстві)))

 

нікюдаг

Італія Фора (0) - 1.77 кф

іспанія буде в фіналі

 

Січеслав

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Хто мені скаже - хто виграє і вопше - шо і як буде в тому матчі відбуватись?)

Пеес - зараз полізу до буків, гляну шо вони там на володіння мячем вангують, бо я шось вопше в замєшатєльстві)))

Прохід шпанців

 

K. A. Valderrama

Зарегистрировался что бы просто написать,что вы кучка даунов,несёте полную ахинею.Вас походу в детстве родители не раз головою об пол роняли

Ответ на сообщение пользователя Антон Баландович показать

Зарегистрировался что бы просто написать,что вы кучка даунов,несёте полную ахинею.Вас походу в детстве родители не раз головою об пол роняли

но ведь ты зарегистрировался 27.02.20, а сейчас 06.07.21.

полтора года собирался с мыслями?)

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Антон Баландович показать

Зарегистрировался что бы просто написать,что вы кучка даунов,несёте полную ахинею.Вас походу в детстве родители не раз головою об пол роняли

Антон, тебе з народженням бачу образили

Ответ на сообщение пользователя Антон Баландович показать

Зарегистрировался что бы просто написать,что вы кучка даунов,несёте полную ахинею.Вас походу в детстве родители не раз головою об пол роняли

Молодец, все правильно делаешь, нельзя в себе держать.

 

нікюдаг

Навіть не знаю за кого вболівати, обидві збірні доволі часто у дуже болюче нас ображали. Італію ми ніколи не обігрувати і навіть внічію не грали. Але вони зараз в порядку, і грають в хороший футбол, за них і притоплю.

 

muntyan

Мапа сайту Повна версія Оновити