Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Плей-офф за вихід у першу лігу. "Одеса" - "Нива" 0:2. Вагомий крок назустріч першій лізі
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/first/12-06-2013-plei-off-za-vykhid-u-pershu-lihu-odesa-nyva-0-2-vahomyi-krok-nazustrich-pershii-lizi.html

Без надзусиль-впевнено і без напрягу.а могло бути і 0:4.Молодці.Тільки Нива,тільки Тернопіль.Великий футбол зачекався і я думаю пам'ятає Тернопіль за часів виступів у вищому дивізіоні.Ми на півшляху до 1 ліги.

 

Rufa

Вітаю!!! Ура)

всі на стадіо в неділю!!!!

Нам потрібна перша ліга!!!

 

Romarinho

хоч бери і їдь в неділю у Тернопіль)))

Ответ на сообщение пользователя Роман Мальчевский показать

Вітаю!!! Ура)

Вітати будеш Рома в неділю,коли остаточно оформимо звитягу у боротьбі з одеситами.

 

Rufa

Так у Нивы и состав вроде бы ничего. Думаю, закономерно, если такая команда будет играть в первой лиге.

 

Piligrim

Ответ на сообщение пользователя Роман Мальчевский показать

хоч бери і їдь в неділю у Тернопіль)))

Приїжджай-зустріну-пива Опілля поп'ємо-є де заночувати і заодно на матч підемо.

 

Rufa

Ответ на сообщение пользователя Роман Мальчевский показать

хоч бери і їдь в неділю у Тернопіль)))

приїжджай... цілий день можу виділити з свого графіку... гра на 19-30.. назад поїздів на Київ хватає ...

 

Romarinho

Ответ на сообщение пользователя Piligrim показать

Так у Нивы и состав вроде бы ничего. Думаю, закономерно, если такая команда будет играть в первой лиге.

Склад справді хороший-гроші Фірташ дає поки і думаю в першій лізі реально за 5-7 місце поборотися.

 

Rufa

Ответ на сообщение пользователя Romarinho показать

приїжджай... цілий день можу виділити з свого графіку... гра на 19-30.. назад поїздів на Київ хватає ...

так і приїхав би, але... саме в цю неділю ну ні як не вийде(((

Ответ на сообщение пользователя Роман Мальчевский показать

так і приїхав би, але... саме в цю неділю ну ні як не вийде(((

а раптом.... не кожного дня Нива зможе вийти в першу лігу)))

 

Romarinho

Ответ на сообщение пользователя Rufa показать

Без надзусиль-впевнено і без напрягу.а могло бути і 0:4.Молодці.Тільки Нива,тільки Тернопіль.Великий футбол зачекався і я думаю пам'ятає Тернопіль за часів виступів у вищому дивізіоні.Ми на півшляху до 1 ліги.

Убежден, что Нива ни на каком півшляху, а цілком у першій лізі! Мои поздравления! Тернополь заслужил.

 

Thistle

о, лузери таки вийдуть в першу лігу :)

нічого, наші і там вас відхвостогривлять :)

 

ГОСТ 11128-65

не заздри, маланцю))))

 

Romarinho

Моi вiтання,бажаю закріпиться у першiй лiзi,i через рiк вийти у ПЛ,тiльки щоб не було як у Сталi,щоб був гарний стадiон,Тернопiль файне мicто,ви цього

заслуговуєте!

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя Romarinho показать

не заздри, маланцю))))

кому заздрить, вам? :) ми он без п'яти хвилин з жовтими медальками- колгоспників побили 2:0, а ви нашару попали на команду, яка останні матчі дограє... Не пузорся :)

 

ГОСТ 11128-65

Молодці, рахунок - по ділу.

PS: Приємно читати такі коменти))

PPS: Керосин, тебе це не стосується))

 

SFox

Ответ на сообщение пользователя SFox показать

Молодці, рахунок - по ділу.

PS: Приємно читати такі коменти))

PPS: Керосин, тебе це не стосується))

:)

а у нас медалькі :р

 

ГОСТ 11128-65

Мапа сайту Повна версія Оновити