Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Шахтёр" - "Монако". Анонс и прогноз матча
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/champions_league/1629847812--shakhtior-monako-anons-i-prognoz-matcha.html
Ответ на сообщение пользователя игорь38 показать

Пожелал так пожелал... Пиррова победа.

Харэ харчами перебирать:)

 

wert

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Если у тебя есть Воля - в чем проблема в своем кабинете Воля на ПК смотреть Лигу Чемпионов в браузере? Там всё есть. При желании можно картинку и на телевизор вывести.

Пиратов то ты будешь через ПК искать? Зачем, если этот футбол у тебя и так есть?

Я консультировался с Волей. Может, они неправильно объяснили, но мне сказали, что в кабинете я смогу смотреть только через библиотеку, после окончания матча. Начинать смотреть в полночь, когда уже известен результат - это не для меня.

Пиратов искать не надо. Сайт allsports-tv.ru стабильный, без слётов и прерываний. Только картинка мелковата и разные гадости лезут. Но антивирус у меня всё контролирует.

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Я консультировался с Волей. Может, они неправильно объяснили, но мне сказали, что в кабинете я смогу смотреть только через библиотеку, после окончания матча. Начинать смотреть в полночь, когда уже известен результат - это не для меня.

Пиратов искать не надо. Сайт allsports-tv.ru стабильный, без слётов и прерываний. Только картинка мелковата и разные гадости лезут. Но антивирус у меня всё контролирует.

В поддержке они городят какую-то чушь постоянно. Открой воля.тв в браузере, зайди в свой профиль и найди в списке каналы Мегого 1-4.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Вагінальні сепарські мразі! Геть в ЛЄ!

прідурак млять, а хто буде очки в скарбничку країни приносити? Невже твої діряві вонючки?... А нука долбойоб швидко надів оранжево-чорний шалик і почав кричати Шахтар, Шахтар!

 

арера

На стадіон не їду. Бережу голос на матч Металіст-1925 - Дніпро-1. Однак всім серцем буду вдома вболівати за кротів.

 

арера

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

хіба шо у твоїх вологих мріях... сєпарське кодло...

сепарське кодло - это руководство ФК ДК

 

Sith

Я вообще не понимаю, что тут можно обсуждать и о чем спорить? Шахтер играет с клубом у которого владелец кацапский олигарх и кацап же играет у них в составе.

Кто болеет за Монако - тот кацапу лижет сраку)

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

сепарське кодло - это руководство ФК ДК

не сєпарське, а ватне кодло... частково...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Я вообще не понимаю, что тут можно обсуждать и о чем спорить? Шахтер играет с клубом у которого владелец кацапский олигарх и кацап же играет у них в составе.

Кто болеет за Монако - тот кацапу лижет сраку)

я ось не за Монако вболіваю... але за виліт гудків....

а так то ти правий, монако кацапська контора.

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

В поддержке они городят какую-то чушь постоянно. Открой воля.тв в браузере, зайди в свой профиль и найди в списке каналы Мегого 1-4.

Надо будет проверить

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

я ось не за Монако вболіваю... але за виліт гудків....

а так то ти правий, монако кацапська контора.

Ну ты даёшь, а тут или-или! Крым чей? Есть два варианта, так и тут, если за вылет шахтера, значит за Монако

 

Sith

Хочу 1-0

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Я вообще не понимаю, что тут можно обсуждать и о чем спорить? Шахтер играет с клубом у которого владелец кацапский олигарх и кацап же играет у них в составе.

Кто болеет за Монако - тот кацапу лижет сраку)

А чем лучше татарин кацапа и кодло бразилов одного кацапа ?)))

Не собираюсь ни а кого болеть. Ессли не болею за кротов не значит что болею за монако. О как попу рвете за гудка.

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Утром тут счет подивишся. Как можно на кротовских тварюк смотреть?

А на монакскіх макак шо нізя?

 

yurko

Гудок наш Бог

Оооооооо

Лалалалала

Нє сотворі сєбє ідола....

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

А чем лучше татарин кацапа и кодло бразилов одного кацапа ?)))

Не собираюсь ни а кого болеть. Ессли не болею за кротов не значит что болею за монако. О как попу рвете за гудка.

Хотя бы тем, что на табло будет написано:- "Шахтар, Україна." И очки, пойдут или нет в копилку Украины! А игроки, поедут в сборную команду Украины, которую и будут представлять со всеми другими УКРАИНЦАМИ.

 

Симон Изгоев

За украинский "Шахтар"!

 

Симон Изгоев

Ну напишу так.... Обзивати можна кого хочеш і за що хочеш... Особисто я живу на Волині і цілком і повністю проукраїнських поглядів. І на стадіоні співаю Путін.. ***ло...... ла ла ла ла...

Але спорт поза політикою все одно... і пишіть тут ще 570 коментарів...

А ще згадайте як чемпіонат світу був в Росії і канали не схотіли транслювати. А Інтер транслював і велике йому за це спасибі.

Хоч так Інтер я взагалі ніколи не дивлюся і навіть не знаю на якому каналі він в мене. Бо він справді із сєпарськими поглядами....

А от до адміністраторів сайту в мене є запитання.......

При реєстрації є багато тексту що до коментарів

Що можна писати, що не можна, які санкції за різного роду "пікантні" висловлювання...

І де ж ті санкції?? Га?

Оцей абонент "Мунтян" так він кладе на всіх підряд на чому світ стоїть і йому нічого? Чи він ще не напрацював на "червону картку"? А ще назвався таким легендарним прізвищем. Ох і убогий розум.... шкода таких.

Сам такий бач розумний що міг би із своїми знаннями в міністерстві якомусь працювати чи на місце Павелка претендувати... А насправді сидить якесь безробітне походу, на обідраному стільці, постійно на сайті, читає всі коменти і кожному своїх "шість копійок" вставляє 'одною монетою' в його така походу є. Спеціально для такого роду людей зробили монету шість копійок :-)

І сидить радіє як він всім "насипає" і який він розумний, і щоб усі з ним погоджувалися ))))

"Снимаю шляпу" - мушу на його "язику" написати бо може не розуміє української солов'їної :-)

 

Djokovich

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Ціна питання від невиходу до ЛЧ майже 40 мультів ойро, не заздрю тяпову)))

ніхто не буде відповідати, макаронніка одразу не звільнять... ковтнуть та й по всьому...

але не сци, пройдуть гудки...

З пятовим на воротах - не пройдуть.

 

нікюдаг

І ще багато тут таких "українців" , які не вміють писати українською, бо вийде як у Азарова.

Просто не хочеться всіх переназивати....

 

Djokovich

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

А на монакскіх макак шо нізя?

Да мне пофиг кто за кого болеет.

Только вверх лицемерия и цинизма заявлять особо ярым кротам и и прочим динамофобам что они болеют за украинские команды в том числе и за ДК

Ты что поверишь что СИчь, дерьмович или кротович с никюдагом болеют за ДК?

Подлая кротовская натура молчать, признались бы как Арера что ненавидят ДК, чесно бы было. Так нет меряются пиписьками кто патриотичнее и украинестее.

База подводят типа рейтинга и прочей лабуды.Обсирают команду и хотят чтобы допустим Метеллист вытянули в ЕК?. Нет уж. Сами пусть занимают места и выходят в ЕК

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

З пятовим на воротах - не пройдуть.

пройдуть, не тяпов голи забивати буде..

 

muntyan

Хочу:

" Торез с вами. Донбасс - Украина"

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя Djokovich показать

І ще багато тут таких "українців" , які не вміють писати українською, бо вийде як у Азарова.

Просто не хочеться всіх переназивати....

Не переймайся, вміємо писати і розмовляти не гірше тебе. Але це не є ознакою українського патріота.Треба більше ніж це. І тут не засідання Ради. Пореготав з твоїм Азаровим.Твого прикладу) Пишу як бажаю і як зручніше. Не тобі та іншим мені вказувати. Законів не порушую, а хто більше зробив для України -це не показник писати на мові

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Djokovich показать

Ну напишу так.... Обзивати можна кого хочеш і за що хочеш... Особисто я живу на Волині і цілком і повністю проукраїнських поглядів. І на стадіоні співаю Путін.. ***ло...... ла ла ла ла...

Але спорт поза політикою все одно... і пишіть тут ще 570 коментарів...

А ще згадайте як чемпіонат світу був в Росії і канали не схотіли транслювати. А Інтер транслював і велике йому за це спасибі.

Хоч так Інтер я взагалі ніколи не дивлюся і навіть не знаю на якому каналі він в мене. Бо він справді із сєпарськими поглядами....

А от до адміністраторів сайту в мене є запитання.......

При реєстрації є багато тексту що до коментарів

Що можна писати, що не можна, які санкції за різного роду "пікантні" висловлювання...

І де ж ті санкції?? Га?

Оцей абонент "Мунтян" так він кладе на всіх підряд на чому світ стоїть і йому нічого? Чи він ще не напрацював на "червону картку"? А ще назвався таким легендарним прізвищем. Ох і убогий розум.... шкода таких.

Сам такий бач розумний що міг би із своїми знаннями в міністерстві якомусь працювати чи на місце Павелка претендувати... А насправді сидить якесь безробітне походу, на обідраному стільці, постійно на сайті, читає всі коменти і кожному своїх "шість копійок" вставляє 'одною монетою' в його така походу є. Спеціально для такого роду людей зробили монету шість копійок :-)

І сидить радіє як він всім "насипає" і який він розумний, і щоб усі з ним погоджувалися ))))

"Снимаю шляпу" - мушу на його "язику" написати бо може не розуміє української солов'їної :-)

Багато таких як ти ватанів "спортвнєпалітікі", ти вже або хрестик зніми або труси натягни...

Мене тут багато людей знає в реальному житті, а от що ти таке, це ще питання...

смішний ти і недолугий.. а насипати я буду всім таким як ти амебам "внєпалітікі" стільки скільки вважатиму за потрібне...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Хотя бы тем, что на табло будет написано:- "Шахтар, Україна." И очки, пойдут или нет в копилку Украины! А игроки, поедут в сборную команду Украины, которую и будут представлять со всеми другими УКРАИНЦАМИ.

К тебе вопрос не было и нет. Вопрос к тем кто злорадствует и изгаляется над другими командами в ЕК и тут же вспоминает о своей, рейтинге и возмущается что за кротов не болеют.

 

elcharro

склад вже є ,?

Різник в основі ?

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Багато таких як ти ватанів "спортвнєпалітікі", ти вже або хрестик зніми або труси натягни...

Мене тут багато людей знає в реальному житті, а от що ти таке, це ще питання...

смішний ти і недолугий.. а насипати я буду всім таким як ти амебам "внєпалітікі" стільки скільки вважатиму за потрібне...

Ну тоді балотуйся вище, а не в диванних експертах так і просидиш до пенсії ))))

Невдаха!!

Вперед Шахтар.

Розмаж Монако як масло на скибку хліба )))

 

Djokovich

Ответ на сообщение пользователя Djokovich показать

Ну тоді балотуйся вище, а не в диванних експертах так і просидиш до пенсії ))))

Невдаха!!

Вперед Шахтар.

Розмаж Монако як масло на скибку хліба )))

не варто говорити мені, що я маю робити, і тоді я не буду говорити тобі куди ти маєш мандрувати))

шкода тебе, з такими розумовими вадами тобі нічого іншого не залишається...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

не варто говорити мені, що я маю робити, і тоді я не буду говорити тобі куди ти маєш мандрувати))

шкода тебе, з такими розумовими вадами тобі нічого іншого не залишається...

Я тут просто свою думку написав що до матчу Шахтаря як української команди, а ти мало не кожному тут відповідаєш і обзиваєш і прагнеш щоб всі були згодні із твоєю думкою і щоб твій комент був останнім.

А дулю там. Є люди які мислять інакше, вибачай уже, і хай тебе то бісить, чи ні, ти сам влізаєш в пепепалку з людьми, от від того і бісишся.

Через то і шкода тебе. Мало того шо вдень нервуєшся всім відписувати гадості, то ще й ввечері як Шахтар пройде далі, біситимешся і ще й бабки програєш походу.

Стрес постійний і моральний і фінансовий, і потім ще терпіти це все бо ще як мінімум 6 матчів Шахтар проведе в груповому раунді.

Так що наперед шукай образливі заготовки )))

Шахтар вперед! )

 

Djokovich

Мапа сайту Повна версія Оновити