Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Верес" - "Динамо" 0:3. Возвращение Вербича
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1638626305--veres-dinamo-0-3-vozvrashheniye-verbicha.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

По судейству. Вот когда хорошо - тогда хорошо. Катя отсудила чётко, ничего лишнего, и всё по делу. Я уж прощу ей женские капризы с перебитием пенальти (хотя Ахмет-ТВ так и не показало, за что перебивали), хотя почти при всех пенальти кто-то забегает, и на это все закрывают глаза.

Пенальти был формальным, но бесспорным, Гармашу наступили на ногу. С удалением тоже не поспоришь, Немчанинов толкнул убегавшего 1 на 1 Караваева.

Пару раз боковые придумали офсайд, но это мелочь. Но сегодня Динамо и повода не дало что-то состряпать. Вот так и нужно играть.

да ти що))))) а хто вчора пистів що катька сьогодні буде з мікроскопом шукати пенальті та червоні картки у Динамо?

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Багато хто не розбирається в футболі. От вони десь-колись почули таку неписану фігню, про то, що воротар зобов'язаний стояти біля стійки і ні в якому разі не пропускати гол в кут :))

А стверджувати, що ці голи воротар "глотнув"... Ну вибачте, вже й справді жувати. Воротар не бачить моменту удару, удар потужний, по дузі в обох площинах вилітає в саму не зручну, для воротаря, зону - це не глотнув.

1. "Воротар не бачить моменту удару", -- в обох випадках (голи Вербича) огляд не було перекрито.

2. "удар потужний", --удари середньої сили або навіть слабкіші.

3. "вилітає в саму не зручну, для воротаря, зону", -- навпаки, у найзручнішу - тобто у воротарський кут!

 

Бульдозер

Вполне вменяемая игра, в отличии от игры с Минаем.

Кто реально выпадал - Буяльский, но это можно понять , поле замёрзшее и для технарей это большой минус. Да ещё защитники пару раз очень жёстко приняли, сбили ему настрой.

 

kolokol

Ответ на сообщение пользователя Бульдозер показать

1. "Воротар не бачить моменту удару", -- в обох випадках (голи Вербича) огляд не було перекрито.

2. "удар потужний", --удари середньої сили або навіть слабкіші.

3. "вилітає в саму не зручну, для воротаря, зону", -- навпаки, у найзручнішу - тобто у воротарський кут!

Я ж кажу, що ти в футболі зовсім слабенький! В дворі на воротах стояв?

 

K. A. Valderrama

Але Олєжка красавчик! Поставив дві ставочки на цей матч - одну шо буде і пєналь і вилучення в цьому матчі (7.5 коеф.) І другу, думав шо на два і більше пєналів в цьому матчі. А виявилось, шо друга була просто на пєналь в другому таймі. Так як я в Копєнгагені, якогось додаток у мене перейшов на данійську і я трошки, на щастя, не розібрався.

Одним словом, дякую, Катерина, я знав, шо з пєналями і червоними ти мене не підведеш. Правда тре було виганяти дирявих опесежопників і пєнальки відповідно в їх ворота ставити, а не гнобити чорно-червоний клуб

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Я ж кажу, що ти в футболі зовсім слабенький! В дворі на воротах стояв?

Я завжди поважаю особисту думку опонента.

 

Бульдозер

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Правду казав Вірт, що не будуть ставити автобус, але як на мене, то вийшло щось і ні те, і ні се. І по-справжньому агресії продемонструвати не вдалось, щоб перевести м'яч до воріт Бущана і біля своїх воріт опіка була недостатньо щільною. При тому, що ДК якось надзвичайних швидкостей не вмикав, але і на ударних позиціях Вербіч з Циганковим та Гармашем опинялись регулярно і коридори біля воріт Когута були просторі і добре продувались протягами.

По картинці поле було в порядку, тільки в перерві почув, що там був скандал був перед початком. Напевно, тим стартова нервозність і пояснюється. Монзуль ще підкинула дровенят істеричними свистками і емоційними розбірками з футболістами. Взагалі ця арбітриня постійно спілкується і з футболістами і з тренерами на дуже підвищених тонах. І не тільки в ЧУ, бо бачив пару її міжнародних матчів.

Так то у Вереса шансів і не було, крім коли Сирота чогось побіг в інший бік від розвороту Дахновського, натомість помилялись біля своїх воріт рівняни багато і щедро. Ну а в Києва попереду всі зіграли нормально, тільки що Буяльського так приголубили кілька разів на початку, що він якось в гру так і не попав.

Ще один тур, коли по грі ніхто жодних складних питань грандам поставити не спромігся.

Ну, учитывая то, что игроки вообще не имеют права общаться с арбитром - вполне нормально, что Монзуль повышает тон. Так лучше доходит до оборзевших.

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

да ти що))))) а хто вчора пистів що катька сьогодні буде з мікроскопом шукати пенальті та червоні картки у Динамо?

Чого шукала, того не знайшла Катя :)))

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

да ти що))))) а хто вчора пистів що катька сьогодні буде з мікроскопом шукати пенальті та червоні картки у Динамо?

получилось наоборот, но то такэ ))

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Чого шукала, того не знайшла Катя :)))

ага, типове диряве брехло

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Багато хто не розбирається в футболі. От вони десь-колись почули таку неписану фігню, про то, що воротар зобов'язаний стояти біля стійки і ні в якому разі не пропускати гол в кут :))

А стверджувати, що ці голи воротар "глотнув"... Ну вибачте, вже й справді жувати. Воротар не бачить моменту удару, удар потужний, по дузі в обох площинах вилітає в саму не зручну, для воротаря, зону - це не глотнув.

Я эту фигню не десь почув, а на протяжении 8 лет впитывал, тренируюсь у одного из лучших детских тренеров вратарей в Украине. В таких голах как сегодня, принято говорить, что на воротах была манишка вместо вратаря.

 

Lekso

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Після матчу в УПЛ Online декілька разів повтор "крутанули". За рівнянами забігли Буяльский та Вербич.

Може й забігли. Повірю.

Павло, знову камінь в город до ваших так званих "маркетологів" щодо висвітлення головних подій. Сьогодні, о 12:00 на сайті вже було знято з головних новин матч Шахтаря - на той час найбільш обговорювана подія. Він закінчився вчора близько 19:00. Якщо людина вчора ввечері не зайшла на сайт, а сьогодні довго спала, то новини про цей матч треба шукати десь по меню (Україна - УПЛ - назва матчу - огляд). Це дуже незручно. Що заважає тримати головні новини трохи довше? Там же є слайдер. На той момент всі головни новини - це анонси матчів. Ваші "маркетологи" вважають, що більшість заходить на сайт за анонсами? Ні! Більшість цікавиться матчами, що відбулися протягом останньої доби.

Друге. Вчора дуже пізно закінчився матч Бенфіка - Спортинг. Це матч найближчого суперника Динамо, а також матч, в якому брав участь наш Яремчук. Чи це є важливою новиною? Безумовно! Але о 12:00 нічого про цей матч не було ані в головних новинах, ані на бокових панелях важливих подій, ані у стрічці новин. Вся стрічка була забита десятками анонсів провідних ліг. Невже перегляди анонсу двох середняків Ліги 1 важливіше цього матчу Бенфіки? Ці анонси щодо Франції чи Німеччини було б доцільно об'єднувати в анонс туру, а не забивати всю стрічку, створюючи штучний показник "рухливість стрічки новин". Вдруге шукати по всіх меню я вже не став. Одним кликом перейшов на сайт конкурентів, і там в головних новинах було і про Шахтар, і про Бенфіку.

Робіть висновки.

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Я ж кажу, що ти в футболі зовсім слабенький! В дворі на воротах стояв?

Как раз уровень, дворового вратаря. Такие пропускать.

 

Lekso

Чуть позже ожидайте обзор матча....

Колаборант булах, не напружуйся! Твої висери на сайт футбум.ру нікому з українців не потрібні!

 

арера

Ответ на сообщение пользователя Бульдозер показать

Я завжди поважаю особисту думку опонента.

Тим більше, якщо вона аргументована з/б фактами

:)

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя Lekso показать

Я эту фигню не десь почув, а на протяжении 8 лет впитывал, тренируюсь у одного из лучших детских тренеров вратарей в Украине. В таких голах как сегодня, принято говорить, что на воротах была манишка вместо вратаря.

Я тобі Співчуваю, що ти тренуєшся у фізрука! Тікай хлопче звідти!

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя Lekso показать

Я эту фигню не десь почув, а на протяжении 8 лет впитывал, тренируюсь у одного из лучших детских тренеров вратарей в Украине. В таких голах как сегодня, принято говорить, что на воротах была манишка вместо вратаря.

K. A. Valderrama безумовно має всі права на особисту думку. Однак він часто перетинає важливу межу, претендуючи на те, що його ОСОБИСТА думка повинна бути прийнятa всіма. А той, хто не приймає - нічого не розуміє у футболі.

 

Бульдозер

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Може й забігли. Повірю.

Павло, знову камінь в город до ваших так званих "маркетологів" щодо висвітлення головних подій. Сьогодні, о 12:00 на сайті вже було знято з головних новин матч Шахтаря - на той час найбільш обговорювана подія. Він закінчився вчора близько 19:00. Якщо людина вчора ввечері не зайшла на сайт, а сьогодні довго спала, то новини про цей матч треба шукати десь по меню (Україна - УПЛ - назва матчу - огляд). Це дуже незручно. Що заважає тримати головні новини трохи довше? Там же є слайдер. На той момент всі головни новини - це анонси матчів. Ваші "маркетологи" вважають, що більшість заходить на сайт за анонсами? Ні! Більшість цікавиться матчами, що відбулися протягом останньої доби.

Друге. Вчора дуже пізно закінчився матч Бенфіка - Спортинг. Це матч найближчого суперника Динамо, а також матч, в якому брав участь наш Яремчук. Чи це є важливою новиною? Безумовно! Але о 12:00 нічого про цей матч не було ані в головних новинах, ані на бокових панелях важливих подій, ані у стрічці новин. Вся стрічка була забита десятками анонсів провідних ліг. Невже перегляди анонсу двох середняків Ліги 1 важливіше цього матчу Бенфіки? Ці анонси щодо Франції чи Німеччини було б доцільно об'єднувати в анонс туру, а не забивати всю стрічку, створюючи штучний показник "рухливість стрічки новин". Вдруге шукати по всіх меню я вже не став. Одним кликом перейшов на сайт конкурентів, і там в головних новинах було і про Шахтар, і про Бенфіку.

Робіть висновки.

Анонс матчу "Шахтаря" з "Львовом" на даний момент за статом Google Analytics набрав 4 540 переглядів, огляд - 819 переглядів. Звісно, це не остаточні показники, проте анонси набирають більше за огляди. Я навіть можу пояснити, чому. Колись, років з 15 тому, коли з відео все було складніше, люди більше читали. Зараз, коли й матч можна на будь-якому пристрої подивитись наживо, й відеоогляди в трансляторів з'являються швидко, молодша аудиторія більше дивиться, ніж читає.

Ну, якось так.

Проте я вас почув, дякую за думку, попрошу тримати огляди на головній... Ну, давайте до обіду. Повинна все ж бути якась ротація.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Анонс матчу "Шахтаря" з "Львовом" на даний момент за статом Google Analytics набрав 4 540 переглядів, огляд - 819 переглядів. Звісно, це не остаточні показники, проте анонси набирають більше за огляди. Я навіть можу пояснити, чому. Колись, років з 15 тому, коли з відео все було складніше, люди більше читали. Зараз, коли й матч можна на будь-якому пристрої подивитись наживо, й відеоогляди в трансляторів з'являються швидко, молодша аудиторія більше дивиться, ніж читає.

Ну, якось так.

Проте я вас почув, дякую за думку, попрошу тримати огляди на головній... Ну, давайте до обіду. Повинна все ж бути якась ротація.

Якщо анонс висів, наприклад, добу, а огляд висів (окрім ночі) 7-8 годин, то так і буде з переглядами. Це необ'єктивно.

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Після матчу в УПЛ Online декілька разів повтор "крутанули". За рівнянами забігли Буяльский та Вербич.

Буяльский и Сирота!

 

Бульдозер

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Якщо анонс висів, наприклад, добу, а огляд висів (окрім ночі) 7-8 годин, то так і буде з переглядами. Це необ'єктивно.

Не буде. По-різному висіли, й ввечері знімали, через добу. Справа не в часі висіння. Може, трішки пізніше розпишу для загального розуміння.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Бульдозер показать

K. A. Valderrama безумовно має всі права на особисту думку. Однак він часто перетинає важливу межу, претендуючи на те, що його ОСОБИСТА думка повинна бути прийнятa всіма. А той, хто не приймає - нічого не розуміє у футболі.

Моя особиста думка трактована фактами! Ще раз повторюю, спеціально, для забувак чи тугих.

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Моя особиста думка трактована фактами! Ще раз повторюю, спеціально, для забувак чи тугих.

Якщо йдеться про факти, то це вже не є "особиста думка".

 

Бульдозер

Ответ на сообщение пользователя Бульдозер показать

Якщо йдеться про факти, то це вже не є "особиста думка".

Не товчи воду в ступі!

Вас, з вашими вороторськими кутами можна вже відправити прогулятися зі шведськими лижними палицями далеко-далеко лише від того, що й удар то був майже напроти площини воріт!

Тож, якщо особиста думка підтверджується фактами - шукай лижні палиці.

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Якщо анонс висів, наприклад, добу, а огляд висів (окрім ночі) 7-8 годин, то так і буде з переглядами. Це необ'єктивно.

Навздогін згадав свіжий приклад з рівним часом перебування на головній анонсу та огляду. Це домашній матч вівторка "Динамо" с "Баварією". Абсолютно точно огляд зняли з головних перед початком матчу "Шахтаря" у середу, до останнього висів на головній. Тобто, майже добу висів, обидва матчі починались в 19:45. Анонс було опубліковано напередодні у 21:46. Тобто, теж менше доби, за часом +/- однаково

Анонс зібрав 18 140 переглядів, огляд 1 770 переглядів. Більш ніж вдесятеро.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Навздогін згадав свіжий приклад з рівним часом перебування на головній анонсу та огляду. Це домашній матч вівторка "Динамо" с "Баварією". Абсолютно точно огляд зняли з головних перед початком матчу "Шахтаря" у середу, до останнього висів на головній. Тобто, майже добу висів, обидва матчі починались в 19:45. Анонс було опубліковано напередодні у 21:46. Тобто, теж менше доби, за часом +/- однаково

Анонс зібрав 18 140 переглядів, огляд 1 770 переглядів. Більш ніж вдесятеро.

А я говорив, що ти крутий математик :)

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

А я говорив, що ти крутий математик :)

Це не він особисто, це ... факти!

 

Бульдозер

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Навздогін згадав свіжий приклад з рівним часом перебування на головній анонсу та огляду. Це домашній матч вівторка "Динамо" с "Баварією". Абсолютно точно огляд зняли з головних перед початком матчу "Шахтаря" у середу, до останнього висів на головній. Тобто, майже добу висів, обидва матчі починались в 19:45. Анонс було опубліковано напередодні у 21:46. Тобто, теж менше доби, за часом +/- однаково

Анонс зібрав 18 140 переглядів, огляд 1 770 переглядів. Більш ніж вдесятеро.

Логично, учитывая, что ожидание "праздника" всегда более значимо, чем сам "праздник" :) а особенно, когда после матча и радоваться нечему...

 

toledo

Поздно вербич набрал форму, в ЛЧ уже опозорились

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

Поздно вербич набрал форму, в ЛЧ уже опозорились

об "набрал форму" пока сказать низзя.

 

Бульдозер

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити