Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Экс-игрок "Тоттенхэма" просматривается "Ворсклой"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1643230974-eks-igrok-tottenkhema-prosmatrivayetsja-vorskloy.html

Шо там с лимитом?

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Шо там с лимитом?

Шо мешает кого-то продать?

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Шо мешает кого-то продать?

Чтобы, что-то продать, нужно, что-то купить!

Это не та ситуация, когда бесятся с жиру! Тут на основу людей не хватает, а лимит, он не на лавку! Он как раз на основу! Какой прикол продавать игроков основы?

Да и кого?! Тиллей, Ранжела, Таама, Пуцлина, Кане, Якубу?!

 

Симон Изгоев

Хороший бюджет у Ворсклы.Клуб зажиточный.Поэтому и деньги есть приглашать игроков.

 

Метеор

кажуть до 8 млн баксів Жеваго збільшив

 

drrust

а ето уже не цацкі пєцкі для УПЛ

 

drrust

нє, ну ліктем в горло Жору штовхав норвежець, ВАР би відмінив

 

drrust

пардон, не туди

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

кажуть до 8 млн баксів Жеваго збільшив

А то тут один товарищ с Полтавы всегда прибедняется, когда говорит ,что Ворскла бедная по сравнению с Днепром -1 и Зарей.А тут еще вопрос кто беднее.

 

Метеор

Ответ на сообщение пользователя Метеор показать

А то тут один товарищ с Полтавы всегда прибедняется, когда говорит ,что Ворскла бедная по сравнению с Днепром -1 и Зарей.А тут еще вопрос кто беднее.

то ж було

щас може і побогаче буде

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

кажуть до 8 млн баксів Жеваго збільшив

Даже так?!

Ну если учесть, что Юрченко предлагали 20 в месяц, то ...

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Метеор показать

А то тут один товарищ с Полтавы всегда прибедняется, когда говорит ,что Ворскла бедная по сравнению с Днепром -1 и Зарей.А тут еще вопрос кто беднее.

Не, ну якщо була дупа то вона була.

А що буде далі, подивимось. Наразі ж тіки "кажуть"!

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Метеор показать

А то тут один товарищ с Полтавы всегда прибедняется, когда говорит ,что Ворскла бедная по сравнению с Днепром -1 и Зарей.А тут еще вопрос кто беднее.

Потрібно вміти витрачати гроші. Можна пішохода Юрченка, чи Коноплянку підписати на зарплату 50 тис, а можна знайти кращого на менші гроші.

Багато наших команд, таке враження взагалі підписують кого попало, тобто кого селюки з шабліями запхають, в Полтаві більш менш розумна селекція, були промахи з Есеолою, Кушніренком, орендованими шахтарями, але ситуацію виправили

 

Igorich

Ответ на сообщение пользователя Igorich показать

Потрібно вміти витрачати гроші. Можна пішохода Юрченка, чи Коноплянку підписати на зарплату 50 тис, а можна знайти кращого на менші гроші.

Багато наших команд, таке враження взагалі підписують кого попало, тобто кого селюки з шабліями запхають, в Полтаві більш менш розумна селекція, були промахи з Есеолою, Кушніренком, орендованими шахтарями, але ситуацію виправили

Только за последние пол года:

- Ранжел

- Таам

-Тилль младший.

Ці всі на 100 відсотків в яблуко!

Хоча малого, ми ще не бачили.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

кажуть до 8 млн баксів Жеваго збільшив

я ще 2міс тому писав,

але це з літа 2022р,

говориои про 200млн грв.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Метеор показать

А то тут один товарищ с Полтавы всегда прибедняется, когда говорит ,что Ворскла бедная по сравнению с Днепром -1 и Зарей.А тут еще вопрос кто беднее.

ахаххахаха

иииии

нє, а то шо в Дніпрі мінус 1 250 млн буле ще влітку 20р то таке ..Ворсклі до Бєні як Суркісу до успішного менеджера.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

я ще 2міс тому писав,

але це з літа 2022р,

говориои про 200млн грв.

Но ти ж чув, що Юрченку, давали 20, вже зараз?!

Доречі, Альюн, просив 15?

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

я ще 2міс тому писав,

але це з літа 2022р,

говориои про 200млн грв.

И близко не было такой суммы.

 

Метеор

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Но ти ж чув, що Юрченку, давали 20, вже зараз?!

Доречі, Альюн, просив 15?

15 Альююн просив, але це макс був в команді, а він явно Кулач ))) якому теж не дали.

а уяви якби 90% інших подивилимся ..коли тому чорнявому ТАКЕ дали ))) а Яворський он за 3шку грає )))

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Но ти ж чув, що Юрченку, давали 20, вже зараз?!

Доречі, Альюн, просив 15?

20 ?

ні,

ніби як просив 15 і 100 підйомних ))) але це теж не ареально

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Метеор показать

И близко не было такой суммы.

))))

угу

ти ЗП перехай додай утримання )))

тівльки ЗПвєдомості в ДД-1 -150млн (гравці)

але то таке ....воно ВАМ пане то не потрібно.....

тут же питання в іншому ...не витримаєте ви конкуренції з МХ ...там ото ШО я написав множте на 2 )))

люди підйомних платять по 500К !!! (токо не питайте звідки інфа ..... бо я не скажу якого гравця з меншими підйомними забрав МХ з Олександріх, а ВП лише плакала за рогом, аахахах)

 

GOTS

Макс бюджет ВП був при Павлові, 22 млн у.о.

це тоді коли Кулаков по 45-50 К отримував ))) і мерси щомісяця купляв

 

GOTS

наприклад в Нейменегі ЗП від 7К, це команда з транферною вартість 13-14 млн

додамо непристижність УКП +20% в середньому, тобто у ВП ЗП якраз і є середня в межах 8-9 К (але у ВП гравці 13 чоловік ....а всі інші дублери з 1К)

А Якщо взяти Твенте ..десь як ДД-1 то там вже 15К +-....+ДД-1 якби амбіцівйний проджек + непристижна УПЛ і 20К набігає легко !

 

GOTS

чи Ви дійсно вважаєте,...що якщо футблоліст ...якьЧуже і тд..буде грати за 7к ? )))

не говорячи про ексгравців ДК чи ШД )))

той же Кулач був найбільш високооплачуваним гравцем ВП ще до звання "найкращий бомбардир" це при тому що він пішов на 30% зменшення ЗП в порівнянні з його сидіінням на лавці Зоря (я говорю за 17р..десь там)

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

))))

угу

ти ЗП перехай додай утримання )))

тівльки ЗПвєдомості в ДД-1 -150млн (гравці)

але то таке ....воно ВАМ пане то не потрібно.....

тут же питання в іншому ...не витримаєте ви конкуренції з МХ ...там ото ШО я написав множте на 2 )))

люди підйомних платять по 500К !!! (токо не питайте звідки інфа ..... бо я не скажу якого гравця з меншими підйомними забрав МХ з Олександріх, а ВП лише плакала за рогом, аахахах)

А кто собирается конкурировать с Металлистом.Там бюджет по сравнению с Днепром 1и Ворсклой минимум в 2раза выше.Хотя неа поле не всегда бюджеты выигрывают.К примеру Пихаленка купили за копейки ,а игрок такого уровня можно и за миллионы найти трудно.

 

Метеор

Ответ на сообщение пользователя Метеор показать

А кто собирается конкурировать с Металлистом.Там бюджет по сравнению с Днепром 1и Ворсклой минимум в 2раза выше.Хотя неа поле не всегда бюджеты выигрывают.К примеру Пихаленка купили за копейки ,а игрок такого уровня можно и за миллионы найти трудно.

думаю у Піхальонка підйомних було .... тай ЗП однозначно шахтарська.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

думаю у Піхальонка підйомних було .... тай ЗП однозначно шахтарська.

У Днепра 1 нет разрывов в зарплатах.Пихаленок пришел из аренды в Ильичевце.К примеру тот же Тилль выбрал Ворсклу, а не Днепр 1

 

Метеор

Ответ на сообщение пользователя Метеор показать

У Днепра 1 нет разрывов в зарплатах.Пихаленок пришел из аренды в Ильичевце.К примеру тот же Тилль выбрал Ворсклу, а не Днепр 1

В ДД-1 в Тілля не було б шансів.

Так, інколи йдуть за ігповою практикою..як той же Кулач.

А ось Есоола пішов за 100к підйомних ...і далі в Полісся.

Звісно в ДД--1 немає великого перекосу по зп..там 20гравців прикбизно однооо рівня

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

20 ?

ні,

ніби як просив 15 і 100 підйомних ))) але це теж не ареально

Писали 20.

 

Симон Изгоев

Мапа сайту Повна версія Оновити