Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Динамо" - "Фенербахче" 0:0. Повільний розгін
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/champions_league/1658347957--dinamo-fenerbakhche-0-0.html

Дякую за огляд.

Матч не бачив, результат скоріш непоганий.

 

Lekwar

Смотрел с 60 минуты. Игра не понравилась. Обе команды не впечатлили. Много брака, мало креатива. Голевых моментов практически не увидел. Не знаю что было до этого.

Думаю, пройти турков реально, но не с такой игрой.

 

Sith

Перший офіційний матч Динамо з початку року — 20 липня. Що ж, буває і таке.

Гра відповідала моїм очікуванням, хоча я думав, що буде результативна нічия. Фенер дійсно сирий (новий тренер та купа нових гравців), минулорічне Динамо розбило би його вже в першому матчі. Вінгери плутаються у м’ячі, захисники ганебно промахуються, але флангові подачі турків були небезпечними.

Але й Динамо зовсім не готове до сезону. Нормально функціонально готові лише двоє — Забарний та Дубинчак. Дубинчак взагалі приємно здивував, найгостріший в нашій команди. Бущан більш-менш нормально, хоча часто не ловив, те що мав ловити. Циганков, Вербич та Бєсєдін старалися, але це не той рівень, на який очікуєш від них. Артем взагалі після травми повністю втратив техніку. Решта наших були ніякі, а Сидорчук, Кендзьора та Караваєв виглядали просто жахливо.

Добре, що не пропустили, але скільки разів мали влучати та не влучили! Склалося враження, що на них були квадратні бутси, бо й обробити м’яча теж не могли. Тонусу поки що немає, тому постійно не встигали за суперниками. Єдине, що грали агресивно, тому Фенер не нахабничав. З такою грою наші далі не пройдуть. Хіба що турки самі собі заб’ють? Хоча за тиждень щось може покращитися, почекаємо.

 

Игорини

Ще кілька слів про транслятора. Мені Setanta сподобалася. Розуміючи, що за поточних обставин багато не заробиш, вони прийняли стратегічно вірне рішення з безкоштовною трансляцією: привернули до себе увагу, сформували позитивний імідж, прорекламували себе. Реєстрація була нескладною, картинка якісною, коментар доречний. Єдине запитання до них: що це за «BASEDIN» у всіх титрах?

Якби канали Пенісова не померли вчасно (з чим я всіх і вітаю!), ми б побачили протилежну ситуацію: вони б викупили трансляцію за копійки, заблокували би сигнал на всіх платформах, натомість пропонували би заплатити за місячну підписку, лише щоб подивитися два матчі Динамо (як це було нещодавно зі збірною). Половину картинки затуляв би банер чорного кольору, а коментатор би половину часу розповідав про новини Шахтаря. Жлоби так і не зрозуміли, чому стратегія «всіх нагнути» не дає прибутку. Не знаю, хто буде замість них, але «Футболи» вбивали нормальний ринок трансляцій своїми феодальними методами. Добре, що їх вже немає.

 

Игорини

Дивився на goooool.org.Дуже кияни не сподобались.Виділити нікого,крім Бущана,і Дубінчака тільки за активність у нападі

У захисті усі-жах.португадьці,бразильці, та і турки обходили один в один як пацанів,підбори усі-ха турками.Бєсєдін за усю гру не виграв верхову боротьбу і не міг зачепитись.

 

В.Перетурин

Мапа сайту Повна версія Оновити