Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Челсі" - "Тоттенхем". Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/england/premier-league/1660330003--chelsi-tottenkhem-anons-i-prognoz-matcha.html

ось дивлюсь емоції ....цього матчу і пригадую учорашнє Днонайтед .... походу в МЮ всім пох...ю на клуб, на результати і тд.

 

GOTS

Конте та Тухель по ЧК ! )))

Фергі та Моур ? Фергы та Венгер ? та це ботани в порівнянні з сучасними менеджерами в АПЛ !

)))

 

GOTS

Охєрєнна гра!

 

Anykeyer

Несмотря на нихреновый вкус скандальности: коучи с красными, не-фол (или таки фол?) против Хавертца, получаешь удовольствие от футбола, а не от количества проникновений.

Челси - как спрут+удав в одном лице, но не додавили. Тотнем выскользнул именно что в итальянском стиле).

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Несмотря на нихреновый вкус скандальности: коучи с красными, не-фол (или таки фол?) против Хавертца, получаешь удовольствие от футбола, а не от количества проникновений.

Челси - как спрут+удав в одном лице, но не додавили. Тотнем выскользнул именно что в итальянском стиле).

ось для мене байдужі дві ці команди,

але емоції, боротьба та прагення максимума привертають увагу та не залишають байдужеми навіть нейтральних фенів.

в сучасному АПЛ техніки, швидеості та тактичного вишлулу недостатньо для перемог, тут потрібні ЯЙЦЯ ! і навіть не у граців, а у менеджера.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

ось для мене байдужі дві ці команди,

але емоції, боротьба та прагення максимума привертають увагу та не залишають байдужеми навіть нейтральних фенів.

в сучасному АПЛ техніки, швидеості та тактичного вишлулу недостатньо для перемог, тут потрібні ЯЙЦЯ ! і навіть не у граців, а у менеджера.

Стилистически мне ближе Челси. И когда я это понял, мне хотелось, чтобы они выиграли. Тем более, что Тотнем забил гол левоватый. Но так шоб лезть на стену, я ни за кого не глорил. А для драматургии такая концовка получше).

Мапа сайту Повна версія Оновити