Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Бенфіка" - "Динамо". Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/champions_league/1661116141--benfika-dynamo-anons-ta-prohnoz-matchu.html
  • Страницы
  • Все
  • 1

Тільки хотів порадіти, що замість Попова вийшов потенційно більш "світлоголовий" Сирота. Але...

Грець з тим "привізом" - таке кожен захисник повинен хоч раз привезти в кар'єрі. То життя. Але третій гол, очевидний розбір гравців...

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Olegyner показать

Да, Сирота дуже сирий, потрібно пару сезонів десь в оренді пограти.. 2 гола його

Попов -дурний,сирота-сирий.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

От мені цікаво - Буяльський не розуміє, як виглядає людина, що на тлі суперника - не прийняти, не віддати... але після середньої жорсткості підкату такі страждання?

А он разве только сейчас так стал играть? Он же на ребенка по физическому развитию похож.

А вообще школа Динамо это какой-то инкубатор безвольных футболистов. Буяльский,Цыганков, Шепелев. Не зацепиться, ни упереться в эпизоде. Все время падают, выпрашивают....

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

А он разве только сейчас так стал играть? Он же на ребенка по физическому развитию похож.

А вообще школа Динамо это какой-то инкубатор безвольных футболистов. Буяльский,Цыганков, Шепелев. Не зацепиться, ни упереться в эпизоде. Все время падают, выпрашивают....

Бо культивують. Хто бачив по юнацьким турнірам - той знає. Коли тренер каже - чого ти, довбень, несешся?! Впади, штрафний зароби, пенальті, це результат... Це просто ще одна складова "гри на результат" з пелюшок.

А потім вболівальник хоче від людей, що з дитинства вчили "заробити стандарт" - сили духу, характеру. Звідки ж візьметься?

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Бо культивують. Хто бачив по юнацьким турнірам - той знає. Коли тренер каже - чого ти, довбень, несешся?! Впади, штрафний зароби, пенальті, це результат... Це просто ще одна складова "гри на результат" з пелюшок.

А потім вболівальник хоче від людей, що з дитинства вчили "заробити стандарт" - сили духу, характеру. Звідки ж візьметься?

Ну, даже Буяльский уже мог бы понять, что это не работает. Футбол то смотрят классный временами. Вот и сегодня смотрят как одна команда играет.

 

wert

Поволі "Динамо" суне на ворота Одіссеаса Влаходімоса. (с)

==

Коментатору - шоколадка за таке цікаве неординарне формулювання. )

 

Павел Булах

Во втором тайме все снова превратилрсь в чепуху: одни ссутся перейти центр, другим уже ничего не надо.

Переключусь, пожалуй, на Маккаби, там зажигают второй матч...

Шепелев три касания делает, что бы на фланг отдать.

 

wert

Ну вот, Буяльский, сил не хватило на рывок в три метра и удар. Атлет блд.

 

wert

Бл.я...Буяльский

 

Justas

В параллельном матче футбол слегка древесно-стружечного уровня. Деревянные части трутся друг о друга, опилки сыплются. Бенфика лучше их обоих, ессно, но там есть борьба ....

Кароче: Забарному с этого болота нада ноги делать, иначе расти не будет.

Та він взагалі не біжить. Його там не годують чи що? )

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя wert показать

А он разве только сейчас так стал играть? Он же на ребенка по физическому развитию похож.

А вообще школа Динамо это какой-то инкубатор безвольных футболистов. Буяльский,Цыганков, Шепелев. Не зацепиться, ни упереться в эпизоде. Все время падают, выпрашивают....

ви звісно можете футбольну школи ДК називати любими епітетами , але я дозволю собі зауважити, що КРАЩОЇ то і немає !

і А.М. Шевченко то якийсь інопланетянин ....один на 30років !

Ось подивлюся я на школу ВП ..... ну грає там Чесноков, Пердута, Різник, Челядін ітд...але вище вами згадані футболісти ДК на їх фоні це просто космос !

А ШД ? школа працювала 20р. тренери з Нідердандів-Португалій, всі УМОВИ...поля-тополя і що ? Пятов з Зірки (хоча грав у групі Горпенка, це Полтава), Стапашка з Торпедо Запоріжжя і тд !

Так що і ТАКИМ як Буя треба радіти ....бо може бути ЩЕ ГІРШЕ !

 

GOTS

Один игрок на поле

 

Justas

Буй не добьет, угловой

 

wert

Никто не добил. Да подайте вы уже, купите хоть лотерейный билет:)

 

wert

Бущану нужно срочно уходить на повышение, а то смотрится в команде, как инородное тело.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

ви звісно можете футбольну школи ДК називати любими епітетами , але я дозволю собі зауважити, що КРАЩОЇ то і немає !

і А.М. Шевченко то якийсь інопланетянин ....один на 30років !

Ось подивлюся я на школу ВП ..... ну грає там Чесноков, Пердута, Різник, Челядін ітд...але вище вами згадані футболісти ДК на їх фоні це просто космос !

А ШД ? школа працювала 20р. тренери з Нідердандів-Португалій, всі УМОВИ...поля-тополя і що ? Пятов з Зірки (хоча грав у групі Горпенка, це Полтава), Стапашка з Торпедо Запоріжжя і тд !

Так що і ТАКИМ як Буя треба радіти ....бо може бути ЩЕ ГІРШЕ !

Да я в плане характера эту троицу вспомнил. Как бы они не пыжились, а нигде не заиграют. Все ж вполне техничные игроки.

 

wert

Якщо то когось, хоч трохи втіше, мої тутошні, попустили чуваків з надписами ГазПук! Ну ті що теж коні, але младо кацапи.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Да я в плане характера эту троицу вспомнил. Как бы они не пыжились, а нигде не заиграют. Все ж вполне техничные игроки.

якщо брати саме характер, то жодний тренер його не формує, є у кожного хлопчика є перехідний переод ... і якщо є ЦІЛЬ то він немає бачити перешкод.

Щось я маю сумніви, що у Зінченка був якийсь унікальний тренер чи психолог ..просто чєл МАВ миту і йщов до неї через РОБОТУ, а хтось отримавши умовних 30К ЗП починає піть-бухать (нєкто Вакула, єслі шо).

якщо брати сучасник футболістів ДК то ....їх все влаштовує, є норм ЗП, буде чемпіонство , все ок ! мінімум НАПРЯГА, максимум результат, і Луческу тут ніяк їх не зарядить через НЕМОЖУ, вони (футболісти) самі цього не хочуть.

 

GOTS

пс. але це моя особиста думку, можливо і цілком помидкова.

дякую.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Якщо то когось, хоч трохи втіше, мої тутошні, попустили чуваків з надписами ГазПук! Ну ті що теж коні, але младо кацапи.

Нормально, я дивився другий тайм. Чувак на прізвище Автогол поклав шикарно).

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

якщо брати саме характер, то жодний тренер його не формує, є у кожного хлопчика є перехідний переод ... і якщо є ЦІЛЬ то він немає бачити перешкод.

Щось я маю сумніви, що у Зінченка був якийсь унікальний тренер чи психолог ..просто чєл МАВ миту і йщов до неї через РОБОТУ, а хтось отримавши умовних 30К ЗП починає піть-бухать (нєкто Вакула, єслі шо).

якщо брати сучасник футболістів ДК то ....їх все влаштовує, є норм ЗП, буде чемпіонство , все ок ! мінімум НАПРЯГА, максимум результат, і Луческу тут ніяк їх не зарядить через НЕМОЖУ, вони (футболісти) самі цього не хочуть.

Так и есть.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

ви звісно можете футбольну школи ДК називати любими епітетами , але я дозволю собі зауважити, що КРАЩОЇ то і немає !

і А.М. Шевченко то якийсь інопланетянин ....один на 30років !

Ось подивлюся я на школу ВП ..... ну грає там Чесноков, Пердута, Різник, Челядін ітд...але вище вами згадані футболісти ДК на їх фоні це просто космос !

А ШД ? школа працювала 20р. тренери з Нідердандів-Португалій, всі УМОВИ...поля-тополя і що ? Пятов з Зірки (хоча грав у групі Горпенка, це Полтава), Стапашка з Торпедо Запоріжжя і тд !

Так що і ТАКИМ як Буя треба радіти ....бо може бути ЩЕ ГІРШЕ !

Что значит, лучшей школы, чем у ДК - нет?

И ДК, и ШД, собирают игроков со всей Украины, с разных школ.

Там именно своих воспитанников мало. Я про тех, что именно в ДК с ШД и начинали, а не перешли из других школ.

Большинство лучших игроков в Динамо были работой скаутов, а не тренеров.

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

якщо брати саме характер, то жодний тренер його не формує, є у кожного хлопчика є перехідний переод ... і якщо є ЦІЛЬ то він немає бачити перешкод.

Щось я маю сумніви, що у Зінченка був якийсь унікальний тренер чи психолог ..просто чєл МАВ миту і йщов до неї через РОБОТУ, а хтось отримавши умовних 30К ЗП починає піть-бухать (нєкто Вакула, єслі шо).

якщо брати сучасник футболістів ДК то ....їх все влаштовує, є норм ЗП, буде чемпіонство , все ок ! мінімум НАПРЯГА, максимум результат, і Луческу тут ніяк їх не зарядить через НЕМОЖУ, вони (футболісти) самі цього не хочуть.

В нас таких 90%. Може і більше.

Треба просувати дітей не дивлячись на бабоси батьків, а все якраз навпаки. От і виходить, хто без грошей, той має мати мега-талант.

Шепелєв, Буй, Циганков просто аморфні. Попова більше його інста і татухи цікавлять, чим професійний розвиток. В нас немає розуміння, що таке професія футболіста. Тому наші за кордоном лише одинично конкуренті, а масово вони нікому не потрібні. Немає професіоналів своєї справи.

Якщо брати грубо, то клубно ми досі занадто високо в рейтингах.

 

Karpaty1963

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

В параллельном матче футбол слегка древесно-стружечного уровня. Деревянные части трутся друг о друга, опилки сыплются. Бенфика лучше их обоих, ессно, но там есть борьба ....

Кароче: Забарному с этого болота нада ноги делать, иначе расти не будет.

а що - Забарний уже звізда? хм..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

якщо брати саме характер, то жодний тренер його не формує, є у кожного хлопчика є перехідний переод ... і якщо є ЦІЛЬ то він немає бачити перешкод.

Щось я маю сумніви, що у Зінченка був якийсь унікальний тренер чи психолог ..просто чєл МАВ миту і йщов до неї через РОБОТУ, а хтось отримавши умовних 30К ЗП починає піть-бухать (нєкто Вакула, єслі шо).

якщо брати сучасник футболістів ДК то ....їх все влаштовує, є норм ЗП, буде чемпіонство , все ок ! мінімум НАПРЯГА, максимум результат, і Луческу тут ніяк їх не зарядить через НЕМОЖУ, вони (футболісти) самі цього не хочуть.

будь-який колектив ЗАВЖДИ будується навколо Лідера.

хто у нинішньому ДК є лідером? хто? Буяльський чи що?

який лідер - такий і колектив...

нинішні гравці ДК - любителі. не по рівню майстерності і не по відповідальності навіть. то все є.

але кожен із них в душі - це любитель. любитель побуцати мьячик. і не більше.

якщо би їх "прогнати" через жорстку фізпідготовку на зборах, та дві-три передсезонки - вони будуть стогнати що не грають у футбол.

а якщо тренер дасть цяцькатись із мьячем, без особливого надриву - будуть йому співати дифірамби "ах какой інтєлєктуальний футбол"... тіпа вони розуміють що таке футбол...

--

а позиція лівого дефа в плані гри команди - це взагалі ключова. тримати там то підмінку (Попова) то пацанюру (Сирота) - це смішно.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

В нас таких 90%. Може і більше.

Треба просувати дітей не дивлячись на бабоси батьків, а все якраз навпаки. От і виходить, хто без грошей, той має мати мега-талант.

Шепелєв, Буй, Циганков просто аморфні. Попова більше його інста і татухи цікавлять, чим професійний розвиток. В нас немає розуміння, що таке професія футболіста. Тому наші за кордоном лише одинично конкуренті, а масово вони нікому не потрібні. Немає професіоналів своєї справи.

Якщо брати грубо, то клубно ми досі занадто високо в рейтингах.

український футбол - це продукт вийнятково "внутрішнього споживання".

це потрібно прийняти. вже зараз.

бо це не мінус, а точка росту.

--

якщо ми й надалі будемо пнутись за бенфіками і барсами, не маючи ніяких на то підстав і витрачаючи марно всі внутрішні ресурси - ми так і будемо посміховиськом на майданчиках.

якщо ж ми визнаємо що футбол - це наш внутрішній процес, то це буде перший крок до прогресу.

бо замість витягування лідерів щоб "показать у Європі" чи "заробить бали", можна буде зайнятись структурою змагань, суддівством, матеріальною базою, віковими групами, аматорськими і дитячими турнірами -

не для здобування трофеїв і очок,

а для відпочинку, розваги, здоровья та спілкування.

що є первинним змістом у футболу.

і тільки після того, як за років 20 те все дійдее до рівня який нині у німців (де здається 2 чи 4 мільйони офіційно зареєстрованих футболістів) - тільки тоді появиться ринок;

ринок у футболі - це не спонсори, а люди що сидять на трибунах і не зернята лузають, а компетентно оцінюють події на полі.

коли стадіони у 4-й лізі будуть повні - тоді й почнеться "європейськість" українського футболу.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

а що - Забарний уже звізда? хм..

Если бы он был звезда, ему было бы пох на окружение. Просто чел с серьезными задатками и может расти в соотв. окружении.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Если бы он был звезда, ему было бы пох на окружение. Просто чел с серьезными задатками и может расти в соотв. окружении.

у Динамо сьогодні нема гравців із серйозними задатками.

є більш-менш непогані гравці, чи перспективні, які могли б підтримувати гру при наявності сильних лідерів у кожній ліні.

і все.

але такого добра у всьому світі як жуків на картоплі.

а серйозний задаток, як на мене - це швидкість Бєланова, дриблінг Заварова, голи Реброва, роботящість Миколенка, відбір Хачеріді, робота на лінії молодого Шовковського, паси Белькевіча, удари Алієва тощо..

ніяких таких рис сьогодні у динамівців нема; щось там пробивається періодично то у Шапаренка, то у Циганкова, то раптом десь із сплячки вигулькне Буяльський - це не задатки, точно не серйозні задатки а так, якісь "способності". і все ((

 

Mahno

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити