Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Печерський суд заборонив УПЛ та УАФ кидати страйки на ютуб-канали 1+1 Media та знімати очки з клубів
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1662097403-pecherskyi-sud-zaboronyv-upl-ta-uaf-kydaty-straiky-na-yutub-kanaly-1-1-media-ta-znimaty-ochky-z-klubiv.html

А от цього УЄФА не любить. Втручання судів у футбольні справи.

 

игорь38

)))))) суддя Вовк

 

CROTovich

що ж, Суркіс продовжує ховати укр. футбол... якщо УПЛ змириться з тим, то Сенанта плюне на це, то найближче десятеліття можна забути про продаж прав..

 

lexa29

далі, я так розумію буде Лозана з впаянням штрафів по 5 лямів баксів після рішення і по мінус 10-15 очок кожній з команд не з пула

 

lexa29

а шо буде, як Сенанта кине знову страйк на Ютуб канал?

 

lexa29

аж цікаво

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

далі, я так розумію буде Лозана з впаянням штрафів по 5 лямів баксів після рішення і по мінус 10-15 очок кожній з команд не з пула

не факт, що Лозана сильно допоможе.

Візьмем Металіст (за інших не знаю), який паралельно транслював свою гру на обох каналах в т.ч. на Сетанті.

Тому впринципі нічого не порушив.

За що ти з нього штрафанеш чи знімеш очки?

 

CROTovich

Печерський суд самий гуманний суд в світі!

 

Соловей

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

не факт, що Лозана сильно допоможе.

Візьмем Металіст (за інших не знаю), який паралельно транслював свою гру на обох каналах в т.ч. на Сетанті.

Тому впринципі нічого не порушив.

За що ти з нього штрафанеш чи знімеш очки?

Якщо в Сетанти ЕКСКЛЮЗИВНІ права, то порушив.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Якщо в Сетанти ЕКСКЛЮЗИВНІ права, то порушив.

Сетанта може піти в Лозану ?

 

CROTovich

Ох и болотище... Ну и вот вопрос, о каком развитии может идти речь, о каком привлечении инвесторов можно раздумывать когда здесь такое овнище. Никакой здравомыслящий даже и рассматривать вариант УПЛ не будет...

Стыдоба

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

Сетанта може піти в Лозану ?

Сетанта может пойти в ирландский суд и запретить Печерскому суду запрещать Сетанте кидать страйки на Ютуб-каналы. :)

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Сетанта может пойти в ирландский суд и запретить Печерскому суду запрещать Сетанте кидать страйки на Ютуб-каналы. :)

Така ситуація повністю задовільняє клуби, які не входять в пул

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

Сетанта може піти в Лозану ?

Звідки мені знати?

Суркисы чем-то не тем заняты. У них клую на всех парах за русским кораблем идет, а они печерных волков кормят...

Я навіть не хочу розбиратись в справі. Тільки не розумію чому такий шабаш? Чи не піхуй де будуть транслювати футбол? Що так дрочите на сетанту? Раніше дрочили на ахметфутболи теж саме булоЧим доступніша трансляція тик краще для нас. Нічого не змінюється в нашому болоті. Як було 2 табори клубів так і залишилисьЯк і в політиці з 2004 року

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Якщо в Сетанти ЕКСКЛЮЗИВНІ права, то порушив.

Та мабуть ексклюзивні, інакше який сенс в цьому?

 

wert

Як по телевізору подивитись сетанту?

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Як по телевізору подивитись сетанту?

Спутник, кабель, смарт-тв

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Спутник, кабель, смарт-тв

На якому супутнику транслюють.? А доступ відкритий?

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Спутник, кабель, смарт-тв

Звичайний мужик з села, в якого ще ламповий Електрон і Т2, інтернет працює через раз.

Які нах кабелі і смарт тв можуть бути

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

На якому супутнику транслюють.? А доступ відкритий?

Канал среди платных пакетов Xtra TV

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Звичайний мужик з села, в якого ще ламповий Електрон і Т2, інтернет працює через раз.

Які нах кабелі і смарт тв можуть бути

Я знаю обычных мужиков из села, которые зарабатывают больше, чем обычные заводские трудяги в крупных городах.

Если есть покрытие 4G в таком селе (а оно, судя по карте, есть практически везде, только не у всех операторов), то вполне можно вместо Т2 поставить Смарт-ТВ и смотреть через интернет даже с Ютуба бесплатно и на нормальной скорости. Но всё, конечно же, будет зависеть от того, какое конкретно село, как далеко вышка, сколько на ней висит абонентов и т.п.

Тут и в Запорожье некоторые вышки перегружены так, что интернет там в ноль падает по скорости...

 

assembler

Мапа сайту Повна версія Оновити