Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Динамо" - "Ренн" 0:1. С’est la vie. Це життя
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/europa_league/1665689012--dinamo-renn-0-1-s-est-la-vie-ce-zhittja.html

в історії груповиї етапів зафіксований лише ОДИН випадок, коли команда яка була в ПЕРШОМУ кошику при жеребкуванні в завершенню групового етапу опинялась на ОСТАННЬОМУ місці з НУЛЕМ очок, і це ""досягення" належить підарасу Курченко в 2014р

чи може до цього товариша по ПР-ОПЗЖ приєднатися нєкто Суркіс ?

ну ...хз ...але ШАНС є і він таки файний !

-лові момєнт !

аахаххх

 

GOTS

я не дивлюсь ДК )))

я лише глянув стату по Майскоре

4 удари

1 в рамку )))

 

GOTS

Неймовірна жалюгідність.

І в грі і в результатах.

 

Miha2323

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

в історії груповиї етапів зафіксований лише ОДИН випадок, коли команда яка була в ПЕРШОМУ кошику при жеребкуванні в завершенню групового етапу опинялась на ОСТАННЬОМУ місці з НУЛЕМ очок, і це ""досягення" належить підарасу Курченко в 2014р

чи може до цього товариша по ПР-ОПЗЖ приєднатися нєкто Суркіс ?

ну ...хз ...але ШАНС є і він таки файний !

-лові момєнт !

аахаххх

Хотел бы.

Повторюсь.

Никогда такого не было, и вот опять.

Мені це нагадує накачаного імбіцила, якого бють дрищі, бо він не розуміє, як застосувати свою силу.

Луч на вихід. Пробелма явно в підході, праві були турки, які казали що Динами грає жалюгідно. Такий футбол нікому не потрібен.

 

Karpaty1963

Гадаю до речі Мірча "дограє" свідомо.

Трошки втомився щоб наново будувати щось, роки не ті.

Бо я не бачу в нього тих емоцій при поразках як зазвичай.

 

Miha2323

Повна безпорадність та безнадійність... Жодної гострої атаки за матч! При цьому Ренн навіть не напружувався, виграв в економ-режимі. Перший тайм не виглядав провальним, бо якісь комбінації розігрували, щось перехоплювали, кудись бігли. Ось тільки Шепелєв та Бєсєдін все псували своєю загальмованістю. А в другому знов повна відсутність гри та якогось бажання. Хіба що Сидорчук та Циганков намагалися щось змінити, решта - просто болото. Ну ще Нещерета немає за що сварити, бо забили йому з трьох метрів без спротиву.

П'ять замін лише додали метушні, ніякої користі не було взагалі. Знов дід почне стару пісню про постійні переїзди, що "не заслужили поразки" тощо. Якраз заслужили, бо гри не було зовсім. ШОСТА поспіль поразка в Єврокубках! Чекаємо на вісім?

 

Игорини

Перемоги вже близько. Треба трохи почекати і все буде

 

Соловей

Там это самое... Турки в ТК сиганули хорошо сегодня. В прочем это было ожидаемо и неизбежно, но все же. Шансов объективно у нас вернуться в Топ-15 немного. А это значит по текущей раскладке (она наверняка изменится, ибо приходит новая трехлетка с изменением формата ЛЧ) в ЛЧ - 1 клуб, в ЛК - 3 клуба, в ЛЕ - 0 клубов. При таком варианте для ДК уже будет подходящий турнир или пока что все еще нет?

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Там это самое... Турки в ТК сиганули хорошо сегодня. В прочем это было ожидаемо и неизбежно, но все же. Шансов объективно у нас вернуться в Топ-15 немного. А это значит по текущей раскладке (она наверняка изменится, ибо приходит новая трехлетка с изменением формата ЛЧ) в ЛЧ - 1 клуб, в ЛК - 3 клуба, в ЛЕ - 0 клубов. При таком варианте для ДК уже будет подходящий турнир или пока что все еще нет?

В подходящий турнир ещё пробиться надо. Пока что, это только УПЛ.

 

assembler

ганебна ганьба, і добре, що я не витратив свій час на це гавнянегавно під назвою Динамосуркіса...

 

muntyan

обосратушки, знову

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Повна безпорадність та безнадійність... Жодної гострої атаки за матч! При цьому Ренн навіть не напружувався, виграв в економ-режимі. Перший тайм не виглядав провальним, бо якісь комбінації розігрували, щось перехоплювали, кудись бігли. Ось тільки Шепелєв та Бєсєдін все псували своєю загальмованістю. А в другому знов повна відсутність гри та якогось бажання. Хіба що Сидорчук та Циганков намагалися щось змінити, решта - просто болото. Ну ще Нещерета немає за що сварити, бо забили йому з трьох метрів без спротиву.

П'ять замін лише додали метушні, ніякої користі не було взагалі. Знов дід почне стару пісню про постійні переїзди, що "не заслужили поразки" тощо. Якраз заслужили, бо гри не було зовсім. ШОСТА поспіль поразка в Єврокубках! Чекаємо на вісім?

"Можу лише привітати нашу команду, потрібно враховувати усі ті проблеми, з якими нам довелося зустрітися, а також велику кількість переїздів" (дід).

 

Sith

Игорини, це не ти йому тексти пишеш?)))

 

Sith

я би запропонував динамівцям тупо розпродати всю основу (якщо там хоч хтось комусь потрібен) і поставити дубль;

але маю сильну підозру, що у дублі взагалі жахливий "персонал"...

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

ганебна ганьба, і добре, що я не витратив свій час на це гавнянегавно під назвою Динамосуркіса...

Аналогічно. Обидва матчі з Ренном не дивився і як бачу зовсім нічого не втратив. Нема сил на це позорисько дивитись.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Аналогічно. Обидва матчі з Ренном не дивився і як бачу зовсім нічого не втратив. Нема сил на це позорисько дивитись.

і я не дивився.. щоправда, якби не мегого, а вільний доступ - може б і глянув. а так, платить купу грошей за феєрію буяльського і сидорчука - то краще ті гроші на зсу відправити.

 

Mahno

Мапа сайту Повна версія Оновити