Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Дніпро-1" - "Шахтар" 2:1. Заявка на чемпіонство
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1668862517--dnipro-1-shakhtar-2-1-zaiavka-na-chempionstvo.html

Заслужена перемога Дніпра1. Сьогодні вони були сильніші за Шахтар

 

CROTovich

Фигассе, Днепр прёт...

 

assembler

Схоже, футбол у нас вже зовсім нікому не потрібен, окрім самих футболістів. Головний матч першого кола, і майже немає коментарів...

Я дивився лише останню частину + огляд. Схоже, що Шахтар стомився та вигорів, бо в них майже не було ідей, як атакувати. А СКД-1, дивним чином, виглядав цікавіше. Команда без воротаря, без тренера, але із хорошим складом, іде першою з великим відривом. Хто б міг подумати?

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Схоже, футбол у нас вже зовсім нікому не потрібен, окрім самих футболістів. Головний матч першого кола, і майже немає коментарів...

Я дивився лише останню частину + огляд. Схоже, що Шахтар стомився та вигорів, бо в них майже не було ідей, як атакувати. А СКД-1, дивним чином, виглядав цікавіше. Команда без воротаря, без тренера, але із хорошим складом, іде першою з великим відривом. Хто б міг подумати?

Дело не в футболе, который никому не интересен, дело в сайте, который стал никому не интересен. К сожалению

 

wasja

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Схоже, футбол у нас вже зовсім нікому не потрібен, окрім самих футболістів. Головний матч першого кола, і майже немає коментарів...

Я дивився лише останню частину + огляд. Схоже, що Шахтар стомився та вигорів, бо в них майже не було ідей, як атакувати. А СКД-1, дивним чином, виглядав цікавіше. Команда без воротаря, без тренера, але із хорошим складом, іде першою з великим відривом. Хто б міг подумати?

Тренеры, или кто там рулит, Кучер или Красников, учатся на ходу. Это уже не то, что было летом. Так что "команда без тренера" - это уже не актуально. Им бы реальную конкуренцию от 4-5 команд хотя бы.

"Без вратаря" - это тоже уже преувеличение. В отчетном матче поймал бабочку, но раза 2-3 выручил. Но согласен с тем, что до уровня хорошего кипера УПЛ пока не дотягивает.

Ответ на сообщение пользователя wasja показать

Дело не в футболе, который никому не интересен, дело в сайте, который стал никому не интересен. К сожалению

Дело не в сайте а в войне

 

Sith

Сюрприз

 

PSV21

Не думаю,що Шахтер "стомився i вигорiв".Просто справа у класi гравцiв.Якщо розпiарений захicтник ( Матвiєнко) прогрє УСI єдиноборства кращому нападнику ЧУ (Довбику),а у Днiпра пара захicтникiв не дать зачепитись за м'яч нi Сiкану, нi Траоре- то ясно хто грає гострiше.Останнi рокiв 15 гостра гра Шахтаря будувалась на креативi атакувальних пiвзахicтникiв i крайних захicтникiв.Таких гравцiв зараз нема.А Днiпро схоже знайшов свою гру, вижимають максимум

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя PSV21 показать

Сюрприз

Чого це?Перша команда по всіх показниках переграла другу...

 

Justas

Мапа сайту Повна версія Оновити