Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Португалія - Швейцарія 6:1. І Роналду не потрібен
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/worldcup2022/1670360452-portuhaliia-shveitsariia-6-1-i-ronaldu-ne-potriben.html

Роналду рушить гру своєї збірної Португальці без него сильніші що і сьогодні показали

 

МАКСИМ Конев

К сожалению, вы - слабое звено.

Левый пеналь еще могут поставить, а вот засчитать из трёхметрового офсайда ...

У чвертьфіналах спостерігається магічна закономірність: щодня забивали по 7 голів рівно. Дивіться:

3:1 і 2:1, 3:1 і 3:0, 1:1 і 4:1.

Тому сьогодні після 0:0 я чекав 7 голів у цьому матчі - 5:2 або 4:3. А сталося 6:1. Як я вже писав, Португалія має величезний потенціал. Вони це сьогодні й показали. Фелікс та Рамуш просто розірвали Швейцарію. Цікаво, чи зможуть вони порвати Марокко, чи теж битимуться об стіну?

 

Игорини

Марокко так разбежаться Португалии не даст. Но Португалия куда интереснее и сильнее любого из соперников Марокко на этом турнире, поэтому мечты африканцев о полуфинале и на этот раз скорее всего останутся мечтами.

 

Днепровец

Македонія прибрала Італію. Япошки прибрали німців. Мароканці прибрали Іспанію. Нормальний хід до полуфінала.

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

У чвертьфіналах спостерігається магічна закономірність: щодня забивали по 7 голів рівно. Дивіться:

3:1 і 2:1, 3:1 і 3:0, 1:1 і 4:1.

Тому сьогодні після 0:0 я чекав 7 голів у цьому матчі - 5:2 або 4:3. А сталося 6:1. Як я вже писав, Португалія має величезний потенціал. Вони це сьогодні й показали. Фелікс та Рамуш просто розірвали Швейцарію. Цікаво, чи зможуть вони порвати Марокко, чи теж битимуться об стіну?

А чому Ви раніше цього не повідомили? Бо я з тим світлом і інетом шось підпарився і не замітив того. Хоча за цифрами (сумами, повторами і т.п) тщатєльно слідкую))

Але нічо, я і так нормально підбанчився, ставки 2:0 після першого тайму і нічия по кутових чого тільки варті. Але на ту сімку я б точно поставив, жаль

 

нікюдаг

гроші не грають у футбол ?

в 1/4 з 8 команд які там приймають участь 6 з них знаходяться в ТОП 8 за вартістю збірних (було б 7 якби іспанці не начудили)

https://www.transfermarkt.world/vereins-statistik/...

значить сайт надає адекватну оцінку якості гравців в загальному значенні.

 

GOTS

Интересно, что думают французы по поводу этого матча?)

 

МАГ

Мапа сайту Повна версія Оновити