Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Колос" - "Зоря" 0:1. Сильніші і в меншості
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1682085037--kolos-zorja-0-1.html

По грі сьогодні сказати нічого. Відіграли добре, виграли по ділу, хіба Герреро сьогодні був пасивним. Але Козик ну це просто... Увесь дрібний свисток - Колосу. Непризначений залізобетонний пенальті за рахунку 0:0 на початку першого тайму. Купа просто вигаданих фолів, аж три з них свиснули проти Герреро, якого Козик мабуть сприймав за баскетболіста, і не дозволяв навіть торкатися суперників. Вилучення для Снурніцина питань не викликало, сам дурний, обидві жовтих по ділу. Але де друга жовта для Золотова, який зрізав Русина? Навіть свистка не дав. А коли арбітр призначив на останній хвилині компенсованого часу кутовий в епізоді, коли гравець Колоса вибіг ледь не на трибуну і прострелив в ногу Сапутіна, яка ВЖЕ знаходилася ЗА ПОЛЕМ, нерви просто здали, там гравців 6 налетіли на Козика, а Імерекова після гри відтягувала охорона. В мене багато запитань до нашого суддівського корпусу, але що в ньому роблять Козик і Кривушкін - це найбільша загадка Жака Фреско.

 

Mehmet Aurelio

Хоча ні, дещо я все ж хочу відмітити. Це те як чудово взимку підсилили лавку. Полегенько, Хахльов і Дришлюк сьогодні дуже допомогли втримати результат. І в принципі окрім одного штрафного, який привіз Хахльов, вони відпахали без претензій.

 

Mehmet Aurelio

Мапа сайту Повна версія Оновити