Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Динамо" - "Верес" 3:0. Відчуйте себе як удома
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1685367803--dinamo-veres.html

Трохи нелогічна перемога. З одного боку, Верес на 88-й мав зрівнювати рахунок, а з іншого боку, закінчили з великим рахунком. Втім, динамівці змарнували такі моменти, які було неможливо змарнувати. Рамірес протягом 5 хвилин мав робити хет-трик, але двічі запоров, а Караваєв і Волошин не забили, вийшовши 1 на 1. Тому загалом рахунок по грі.

В першому таймі футболу не було ВЗАГАЛІ. Верес вийшов грати на 0:0, а Динамо вийшло постояти на полі. Ніхто нічого не хотів, хіба що старалися Бущан і Беніто. Дивно, що Беніто поміняли першим. Але на загальному тлі виділявся Сидорчук, який постійно обрізав команду. Отримавши м'яч, він крутився на місці, а потім віддавав назад - або центрдефам, або чужому. Я не розумію, для чого його постійно випускають на поле.

В перерві динамівцям "накрутили хвости" (або СаШо, або голос діда в динаміку), і вони нарешті почали відбирати та убігати. Проти настільки ніякого Вереса цього було достатньо для розгрому, якби наші хоч трохи вміли поводитися із м'ячем. Натомість вони постійно пасували в аут або плуталися (як Караваєв біля воріт). Тобто цю перемогу переоцінювати не варто.

Найкращим я б назвав Бущана - жодної помилки, навіть пенальті з'їв. Можна похвалити Гармаша, Дубинчака, частково Волошина, Андрієвського та Караваєва. Решта не сподобалися. Середній рівень гри команди, але своє забили. А Волошин стає гравцем на ім'я "Вирок": вже втретє поспіль забиває на останніх хвилинах!

 

Игорини

Мапа сайту Повна версія Оновити