Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Полісся" - "Оболонь" 2:0. Копієвський наVARив
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1693656020--polissia-obolon.html

Подивився.. І що ж там неоднозначного? Стовідсотковий пенальті. Я так зрозумів, що у автора тіпа огляду - крім того - ще претензії на те, що пенальті не відразу поставили. Так мільйон раз таке трапляється, навіть на останньому ЧС (еталон порядності і кваліфікації суддів і ВАРу) майже в кожному матчі таке траплялось.

А претензія на те, що другий гол забили на 9тій добавленій при 6ти призначених (при тому, що ти вболіваєш за оболонь) - взагалі в ступор вводить.

 

нікюдаг

Да проте Артуре Малкин як що вболіваєте за Оболонь, то не треба писати таки статті, я вболіваю за Полісся і хочу от ваших слів "забили на 90+9" так дивиться скільки була затримка матчу??? Ви не бачили??? По делом було і радість за Полісся

 

Flot

Ответ на сообщение пользователя Flot показать

Да проте Артуре Малкин як що вболіваєте за Оболонь, то не треба писати таки статті, я вболіваю за Полісся і хочу от ваших слів "забили на 90+9" так дивиться скільки була затримка матчу??? Ви не бачили??? По делом було і радість за Полісся

Все набагато простіше. Олександр Слободян, крім того, що міліони інвестує в футбол, пару гриваків інвестував і в Артура Малкіна.

Інша справа, шо от такі малкіни, вважають, що подібної якості маніпуляції хтось, перепрошую, схаває… Мене це просто обурює…

 

нікюдаг

Пеналь левейший. Позор.

 

МАГ

Мапа сайту Повна версія Оновити