Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Шахтар" - "Порту" 1:3. Без дива
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/champions_league/1695153683--shakhtar-portu.html

Сам себя переиграл Ван Леувен.

Или не сам?.. Многое в это трансферное окно происходило в очень странном и не свойственном Шахтеру стиле. Не под разгонку ли молодого проспекта на продажу звали нидерландца? Отсюда и трансферы, и вот такой немного чудной состав?

А где Крыськив?

Как много вопросов и как мало ответов.

А ЛЧ для Шахты, не успев начаться, уже в следующем туре вероятно будет итоговым. Без очей там евросезон будет завершен.

 

Sanjjko

Такий в нас щас рівень. Печалька.

 

МАГ

Перемудрив Патірк зі складом.

Ладно десь можна зрозуміти появу Назарини.

Але для чого випускати Сікана щей на фланг?

Він в атаці повний 0, а на фланзі взагалі -2

 

CROTovich

Дивився перший тайм та шматок другого. Не можу сказати що Шахтар виглядав безнадійно. Але, низка індивідуальних помилок просто перекреслила гру. Спочатку Різник відбив перед собою, але швидко відігрались і тут можна було на щось розраховувати, але просто ідіотська помилка Сікана все зіпсувала. А далі знову помилка Лемкіна (хто це взагалі) поховала команду остаточно. Вже не було помітно вогню в очах.

Незрозумілий склад, Лемкін та Міроші взагалі якісь ліві пасажири. Можливо, цьому є пояснення, не знаю, травми, можливо і не було інших варіантів, але, Шахтар Йовичевича виглядав більш впевнений і надійним в обороні. Тут, навіть в УПЛ, забивають Шахтареві багато.

 

Sith

а так, добре, що Порту по суті не напрягався в другому таймі

були би сьогодні на місці португальців, якісь німці то рахунок був 1-7

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Дивився перший тайм та шматок другого. Не можу сказати що Шахтар виглядав безнадійно. Але, низка індивідуальних помилок просто перекреслила гру. Спочатку Різник відбив перед собою, але швидко відігрались і тут можна було на щось розраховувати, але просто ідіотська помилка Сікана все зіпсувала. А далі знову помилка Лемкіна (хто це взагалі) поховала команду остаточно. Вже не було помітно вогню в очах.

Незрозумілий склад, Лемкін та Міроші взагалі якісь ліві пасажири. Можливо, цьому є пояснення, не знаю, травми, можливо і не було інших варіантів, але, Шахтар Йовичевича виглядав більш впевнений і надійним в обороні. Тут, навіть в УПЛ, забивають Шахтареві багато.

Різник відбив в бік, питання напевно до Міроші, який не встиг першим на мяч

 

CROTovich

Мало .. надіюсь Барса вдвічі цім накидає, чим Антверпену ..

 

Victor Nowak

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

Такий в нас щас рівень. Печалька.

Це ще не рівень, далі ще те буде ..

 

Victor Nowak

На жаль, цей Порту Шахтарю не по зубах. Другий тайм не є показовим, бо портоси явно перейшли в режим економії. Можливо, вдасться з Антверпом взяти очки. Найгірше, що оборони взагалі немає. Міроші поки що рівень другої ліги, а Лемкін грав так, ніби його поставили зливати гру. Я думаю, будь-який захисник з Ю-19 зіграв би краще. Різник багато рятував, але все одно це було побиття.

Сікан на фланзі півзахисту - це повний пісець! Він абсолютно не вміє захищатися, а за його поперечний пас вздовж лінії штрафного майданчика (коли забили другий) навіть на шкільному рівні б напхали. Назарина що був, що не було на полі - жодної користі.

Окрім Порту, ще наших пошкодував арбітр. Він був зобов'язаний вилучати Степаненка в першому таймі, а також міг вилучити Сікана за поштовх біля бровки (коли жовта вже була) в районі 20-ї хвилини.

Хоча є й кого похвалити. Різник зіграв дуже добре. Сподобався Рак, особливо своїми керованими пасами на 50 метрів. Гольову атаку теж почав він. На хорошому рівні зіграв Зубков.

Конопля добре працював на атаку, але в захисті провалився. Келсі лише в одному епізоді себе проявив. До речі, обидва грузини непогано вийшли, хоча тоді Порту вже грав не на повну.

Порівняно з минулим сезоном, поки що повний провал. Можливо, ще якось адаптуються.

 

Игорини

Ще відзначу повіденку Галено в момент травми Лемкіна. БРАВО!

нечасто таке побачив в нинішньому футболі

 

CROTovich

Культура пасу зберіглась, але відсутня зіграність. Просто видно, що віддають пас, а гравець розраховує на пас в іншу зону. Багато індивідуальних помилок в захисті. Лемкін не тягне на ЛЧ. Програв все, що я бачив) Взагалі не згоден з висновком автора по Зубкову. Є майстерність певного рівня, яка не розвивається. Поганий прийом м'яча, непоставлений удар, погане бачення поля. В двох ситуаціях в 2 таймі партнери були в кращих позиціях, але Зубков бив) Взагалі, боюсь коли до нього потрапляє м'яч, бо він просто б'є по воротах з будь-яких позицій і марнує зусилля команди. Там очевидно, що шансів 0, але ж він б'є. Якщо вже б'єш з будь-якої позиції, то постав удар щоб забивати. Бо так вдарить скоро по своїх воротах) Бо команда бігає і сили не безкінечні.

 

Донецкий

Мапа сайту Повна версія Оновити