Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Вест Гем" - "Арсенал". Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/england/league-cup/1698766265--vest-gem-arsenal-anons-ta-prognoz-matchu.html

Злиє зара Арсенал той тіпа кубок. У нього тьма більш важливих справ по ЛЧ і в чемпі.

Цікаво - понти хоч поколотять (тіпа посопротівляються) чи може тупо кинути пару гривень мінус півтора на Вест Хем? Кеф там огого

 

нікюдаг

Хоча ВестХему напрягатись нині теж дохтора не рекомендують, через два дня у них гра хоч і не з Арсеналом чи шось тіпа, але важливіша за сьогодняшню. З Бредфордом треба очки брати кров з носу

 

нікюдаг

Вони самі собі, щоб Вест Хем навіть не мучився.

 

Запарижанин

Ставочка автора на останній секунді матча зайшла (диво), але зайшла і моя, перемога ВХ з форою 1. 6.30 коеф. До речі, максимальна фора в буків чогось була 1,5 на В.Х., буцім шось знали. Бо якби не той гол на останній секунді, фора 2.5 повинна була бути десь під 20 з коефіцієнтом. Жодної жовтої до речі, у нас про такі матчі (без жовтих) говорять і пишуть довго і нєхарашо

 

нікюдаг

Похвалюсь, з девʼяти нині ставок (коеф не менше 2 в кожній) зайшли 8, дуже вдалий день, пофіг тепер на ту субсидію)))

 

нікюдаг

Не зайшла ставка рух дніпро, ставив тупо на рахунок 2:1 на користь дніпра. Якби ше вона зайшла (і счастьє било рядом) а там кеф 12 був - я б тіпа чокнувся від радості))

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Не зайшла ставка рух дніпро, ставив тупо на рахунок 2:1 на користь дніпра. Якби ше вона зайшла (і счастьє било рядом) а там кеф 12 був - я б тіпа чокнувся від радості))

о, нюхач-балабол на сайт повернувся

 

House

Мапа сайту Повна версія Оновити