Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Шахтар" - "Антверпен". Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/champions_league/1701143875--shakhtar-antverpen-anons-ta-prognoz-matchu.html

зобов'язані сьогодні гарантувати євровесну

та зосередитися на чемпіонаті

 

CROTovich

Без Рака на полі (в захисті) фіг дєнєг виграєш. Хіба вгадаєш. Але я сильно перепуджений і жадний, шоб вгадувати

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Без Рака на полі (в захисті) фіг дєнєг виграєш. Хіба вгадаєш. Але я сильно перепуджений і жадний, шоб вгадувати

Бондар наче травмований

тому в тебе є хороші шанси на виграш

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

зобов'язані сьогодні гарантувати євровесну

та зосередитися на чемпіонаті

Та євровесна ще тур назад убезпечена. Навіть, якщо нині Барса навалить (програє) Бенфіці.

До речі, трошки каюсь. Шо минулий раз Барса піддавалась Шахтарю. Хіба шо трішки, бо заміни від Барси були посиленням хіба в грі з якоюсь тернопільською нивою.

Але головне - подивився статистику пʼяти останніх матчів Барси. В трьох з них іксджі було нижче одиниці, в одному на капельку більше одиниці і тільки в одному іксджі було два. При тому, у тих пʼяти матчів іксджі Барси було хоч ненабагато, але менше чим в суперника. При тому, вони тупо умудрились набрати купу очків учитуючи не тільки свою паршиву стату, а й стату суперника, яка була не гірше чим в Барси

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

Бондар наче травмований

тому в тебе є хороші шанси на виграш

Ой дякую, чекаю склади. З нетерпінням

 

нікюдаг

Ше раз каюсь. Тепер перед шарашкою Фавбет. Поставив був на рахунок 3:1 в матчі Іспанія - Грузія. Кеф був 15. Десь хвилині на 75 тій вирішив забрати кешаут (Іспанія сраку рвала шоб ше хоч один гол забити). Нажимаю «забрати кешаут), а воно мені пише - кешаут забрати неможливо. Козли, думаю. Карочє, грузіни відстояли той рахунок, так, думаю, вам, козлам з Фавбета і треба. Але дивлюсь в результати, а там стоїть виграш 800 гривень (кешаут, який я хотів забрати і який вони мені написали шо забрати неможливо). Не став я до них звонити, не став нічого робити, крім того, шо написав цю ситуацію на сайті. Пройшло пару днів, вирішив я полюбоватись своїми виграшами і погорювати над програшами - дивлюсь, а в мене там за ту гру 1.500 виграшу стоїть, а не 800, як вони мені впхали вперше. Може допомогла моя скарга тут. Але з того я зробив висновок - вони можуть робити все що завгодно. Вчора в матчі дніпра з чорноморцем поставив на будь-який рахунок. Така ставка там є, коли одна із команд забиває більше трьох голів. 6.8 на те кеф був. Карочє, по ходу матча, коли Дніпро забив третій гол - сталась така ситуація, шо я при будь-якому рахунку, як би матч не закінчився - я був би в куражах (я поставив і ставив онлайн не одну ставку на той матч). Дніпряни забивають четвертий гол, я не дуже розстроююсь, 6.8 на базі, хоча мені було вигідно шоб дніпро не забивав - по ходу матча при 3:1, я поставив шо залишок матча виграє Чорноморець (кеф 12). Карочє, закінчується матч, я лізу в фавбет, а там тої моєї ставки (шо одна із команд забʼє більше трьох голів - вопше нема. І фіг поймеш, чи глюкануло мене, чи вони ставочку прибрали. Нормальні буки твої ставки нумерують - перша, друга, третя… сто двадцять шоста, сто двадцять сьома, ну ви поняли, легко провірити, шо наприклад 223тя ставка пропала, а ці фавбетівські дятлам номера дають, але вони ніякої причепки до тебе нема. Не буду ж я запам´ятовувати ставку з номером Ю-АФ 4620789, при тому вона до мене ніяк не привязана

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Ше раз каюсь. Тепер перед шарашкою Фавбет. Поставив був на рахунок 3:1 в матчі Іспанія - Грузія. Кеф був 15. Десь хвилині на 75 тій вирішив забрати кешаут (Іспанія сраку рвала шоб ше хоч один гол забити). Нажимаю «забрати кешаут), а воно мені пише - кешаут забрати неможливо. Козли, думаю. Карочє, грузіни відстояли той рахунок, так, думаю, вам, козлам з Фавбета і треба. Але дивлюсь в результати, а там стоїть виграш 800 гривень (кешаут, який я хотів забрати і який вони мені написали шо забрати неможливо). Не став я до них звонити, не став нічого робити, крім того, шо написав цю ситуацію на сайті. Пройшло пару днів, вирішив я полюбоватись своїми виграшами і погорювати над програшами - дивлюсь, а в мене там за ту гру 1.500 виграшу стоїть, а не 800, як вони мені впхали вперше. Може допомогла моя скарга тут. Але з того я зробив висновок - вони можуть робити все що завгодно. Вчора в матчі дніпра з чорноморцем поставив на будь-який рахунок. Така ставка там є, коли одна із команд забиває більше трьох голів. 6.8 на те кеф був. Карочє, по ходу матча, коли Дніпро забив третій гол - сталась така ситуація, шо я при будь-якому рахунку, як би матч не закінчився - я був би в куражах (я поставив і ставив онлайн не одну ставку на той матч). Дніпряни забивають четвертий гол, я не дуже розстроююсь, 6.8 на базі, хоча мені було вигідно шоб дніпро не забивав - по ходу матча при 3:1, я поставив шо залишок матча виграє Чорноморець (кеф 12). Карочє, закінчується матч, я лізу в фавбет, а там тої моєї ставки (шо одна із команд забʼє більше трьох голів - вопше нема. І фіг поймеш, чи глюкануло мене, чи вони ставочку прибрали. Нормальні буки твої ставки нумерують - перша, друга, третя… сто двадцять шоста, сто двадцять сьома, ну ви поняли, легко провірити, шо наприклад 223тя ставка пропала, а ці фавбетівські дятлам номера дають, але вони ніякої причепки до тебе нема. Не буду ж я запам´ятовувати ставку з номером Ю-АФ 4620789, при тому вона до мене ніяк не привязана

Шизофрения на почве зависимости.

Такими копейками, которые ты ставишь, ни у кого не будет ни желания, ни цели заниматься. Ты думаешь, что они миллионы долларов на рекламу тратят, чтобы потом просрать всю репутацию тыря мелочь по карманам нищебродов? )

Вот на кругленькую сумму какого-то одного клиента нагнуть при хорошей возможности, это может быть.

 

MMMMetros

Зубков - это ге футболист, а генератор случайных чисел. Каждый приём, каждое владение - трах-бах-шандарах отскок-перескок.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

Бондар наче травмований

тому в тебе є хороші шанси на виграш

Не випустить цей тренер Рака, навіть, якщо йому Ахмєтов подзвонить і дасть такий наказ. Він краще якогось нормального захисника випустить, навіть, якщо той буде на костилях.

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Не випустить цей тренер Рака, навіть, якщо йому Ахмєтов подзвонить і дасть такий наказ. Він краще якогось нормального захисника випустить, навіть, якщо той буде на костилях.

А с Барсой зачем он его выпускал?

 

MMMMetros

Розіграш - топ, подача окремо - топ.

Судья, кстати, перед самым голом начал подносить свисток ко рту и после гола жестами показал на центр, но необычно двумя руками, типа как нарушение, но раз забили продолжаем. Собирался дать пеналь, который там таки 100%-ный.

 

MMMMetros

Много бельгийских болельщиков на трибунах, судя по реакции на моменты на поле.

 

MMMMetros

Жора, такие надо забивать. Может дорого стоить такое расзвиздяйство.

 

MMMMetros

Пушич, канешно, не панацея, ео дядько толковый.

А вот шо мине сегодня в Шахте нра аддельно-спицально - это лонгболлы.

Это не пенальти, только потому что мяч далеко, но Бондарь - тупорылый шопздц.

 

MMMMetros

Крыськив шо есть, шо нет на поле. Надо уже Бондаренко возвращаться.

 

MMMMetros

Різник сьогодні красень

 

Эйся Трёп

Шахтер играет в ЛЧ уверенней, чем часто в лучшие свои времена.

При этом остальные украинские команды в еврокубках проводят худший сезон за последние 20 лет.

И при этом эти же украинские команды в чемпионате выглядят на фоне Шахтера лучше всего за последние 20 лет.

Них*я непонятно.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

Різник сьогодні красень

Аягаварііііл (с)

Мапа сайту Повна версія Оновити