Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Павел Яковенко: "Хотелось бы узнать, что подразумевается под словом "результат"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/u-21/21-12-2012-pavel-yakovenko-khotelos-by-uznat-chto-podrazumevayetsja-pod-slovom-rezultat.html

Суперечлива постать - Павло Яковенко. З одного боку результати молодіжки провальними не назвеш: були і перемоги над грандами, вихід в фінальну частину ЧЄ. З іншого команда вкрай нестабільна, важко передбачити як вона зіграє в кожному наступному матчі, свідченням чого є останній відбірковий цикл і, зокрема, нічия з Мальтою.

Ну і дуже розчарувала мене реакція тренерського штабу на провал Євро-2011, куди поїхали всі найкращі на той час: Ракицький, Коноплянка, Ярмоленко і т.д. Всі бачили ці ігри, всі їх оцінили. Тим більше здивувала реакція Яковенко, котрий на підставі кількості ТТД заявив, що команда продемонструвала все на що здатна і досягла своєї стелі. Ця неадекватність дуже вразила.

Крім того безрадісний російський досвід Павла Олександровича і інтерв"ю футболістів з якими він працював, де не раз згадувалась параноїдальна підозрілість Яковенка щодо змов проти нього, теж не свідчать про його тренерську харизму і наявність перспектив.

Яковенко - тренер непоганий, проте в мене особисто він чомусь заслужив антипатію. ІМХО.

 

Марче

Яковенко молодец!

 

Хиденг

Дуже хотілося б бачити тренером Ворскли Яковенка.

Враховуючи жлобство керівництва, його величезний досвід роботи з молодими хлопцями був би дуже доречним.

 

Axelk

таке враження, що розмова Яковенка і Конькова - це розмова нобелівського лауреата і бурсака. Коньков просто не може зрозуміти, що той Павло йому розказує. давай результат і крапка. Беріть Сьоміна, в того був "результат", як він сам це називав :)))

 

Ту-134

Щось не дуже схожий пан Коньков на справжнього президента ФФУ, скоріш на спікера. Прийшов, слова хазяїна передав і все.

А Яковека справді шкода. Як на мене людина була на своєму місці, але...

 

Кузькин отец

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Суперечлива постать - Павло Яковенко. З одного боку результати молодіжки провальними не назвеш: були і перемоги над грандами, вихід в фінальну частину ЧЄ. З іншого команда вкрай нестабільна, важко передбачити як вона зіграє в кожному наступному матчі, свідченням чого є останній відбірковий цикл і, зокрема, нічия з Мальтою.

Ну і дуже розчарувала мене реакція тренерського штабу на провал Євро-2011, куди поїхали всі найкращі на той час: Ракицький, Коноплянка, Ярмоленко і т.д. Всі бачили ці ігри, всі їх оцінили. Тим більше здивувала реакція Яковенко, котрий на підставі кількості ТТД заявив, що команда продемонструвала все на що здатна і досягла своєї стелі. Ця неадекватність дуже вразила.

Крім того безрадісний російський досвід Павла Олександровича і інтерв"ю футболістів з якими він працював, де не раз згадувалась параноїдальна підозрілість Яковенка щодо змов проти нього, теж не свідчать про його тренерську харизму і наявність перспектив.

Яковенко - тренер непоганий, проте в мене особисто він чомусь заслужив антипатію. ІМХО.

Так молодёжь - на то она и молодёжь, что отличается нестабильностью. Это же закономерность. Хотя находятся такие, которые играют более-менее стабильно, но и у них часто бывают резкие спади или провалы.

 

Piligrim

Мапа сайту Повна версія Оновити