Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Порту" – "Шахтар" 5:3. Голепад на "Драгау" або гіркий присмак портвейну
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/champions_league/1702501316--portu-shakhtar.html

Що ж, дякуємо Шахтарю за гідний виступ в ЛЧ, це було дуже добре.

Сьогодні - без шансів, в такому стані Порту перемогти було неможливо. Все справедливо, вдалого жеребу в ЛЄ!

 

toledo

Порту дуже потужним виглядав, чи то на фоні Шахтаря так. Здавалось, що юнацька команда приїхала в гості до основи.

 

Lekwar

Зробили все, що могли. нажаль могли небагато.

Сподобалось, що після 1:3, не кинули грати, пішли на ризик, зняли Рак та випустили Келсі.

Забили 2 голи, правда і пропустили. Нейтральним глядачам матч мав сподобатись.

 

CROTovich

Навіть помилка арбітра не допомогла команді в цьому матчі.

Порту у матчах з ШД, мені більше сподобався за Барселону

 

CROTovich

Дякую, це було весело та видовищно, хоча й дуже авантюрно, Скрипник-стайл. Важко перемогти когось в ЛЧ із такою грою в обороні. Після заміни Ракицького в захисті грав один Бондар, решта пішли забивати. Якби на місці Порту був більш організований клуб, було б 10:1, а не 5:3.

Я б не сказав, що Порту є настільки потужним. Багато чого самі собі напривозили пасами назад, загальмований Бондаренко не підходить для такого суперника, та й Різник провалив матч.

Тобто залишилися запитання до Пушича. Проти Барси він дуже добре організував гру, а вчора була суцільна авантюра. Сподіваюсь на милосердний жереб в ЛЄ.

 

Игорини

Дивився тільки перший тайм, навіть не знаю як оцінити цю гру. Чомусь постійно Шахтар коли потрібно вирішувати в останньому турі, обсирається. Так було і з Лейпцигом, а раніше з Ліоном.

Незрозуміло чому настільки погано зіграла оборона. До гри я вважав що забити Порту 3 голи майже нереально, і якщо це вдасться, то цього скоріше за все вистачить.

Якщо оцінювати результати в групі в цілому - якесь відчуття незавершеності. Не знаю, як запросив чарівну дівчину на побачення, особливо ні на що не сподіваючись, а вона несподівано погодилась, та гарно посиділи, навіть до себе запросила, навіть і поцілувались, вже й роздягатись почали, а тут батьки повернулись. І ідеш такий до дому, наче і все непогано, краще навіть ніж сподівався, але ж... Але ж.

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

Навіть помилка арбітра не допомогла команді в цьому матчі.

Порту у матчах з ШД, мені більше сподобався за Барселону

яка помилка?

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

яка помилка?

боковий арбітр підняв прапорець

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Дивився тільки перший тайм, навіть не знаю як оцінити цю гру. Чомусь постійно Шахтар коли потрібно вирішувати в останньому турі, обсирається. Так було і з Лейпцигом, а раніше з Ліоном.

Незрозуміло чому настільки погано зіграла оборона. До гри я вважав що забити Порту 3 голи майже нереально, і якщо це вдасться, то цього скоріше за все вистачить.

Якщо оцінювати результати в групі в цілому - якесь відчуття незавершеності. Не знаю, як запросив чарівну дівчину на побачення, особливо ні на що не сподіваючись, а вона несподівано погодилась, та гарно посиділи, навіть до себе запросила, навіть і поцілувались, вже й роздягатись почали, а тут батьки повернулись. І ідеш такий до дому, наче і все непогано, краще навіть ніж сподівався, але ж... Але ж.

+ з Аталантою теж був обсьорчік

 

CROTovich

ЛЕ - це добре.

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

боковий арбітр підняв прапорець

Та насрати на той прапорець!

Як це допомогло Шахтарю? Скоріше могло сбити з панталику! Добре що дограли епізод. А гравці Порту самі не розібралися, хтось зупинився, але гравець на фланзі активно намагався перешкодити зробити простріл, і воротар відчайдушно стрибав щоб її перехопити. Тож не можна сказати що вони усі були введені в оману. Просто треба догравати епізод а потім вже чекати остаточного рішення арбітра.

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Дивився тільки перший тайм, навіть не знаю як оцінити цю гру. Чомусь постійно Шахтар коли потрібно вирішувати в останньому турі, обсирається. Так було і з Лейпцигом, а раніше з Ліоном.

Незрозуміло чому настільки погано зіграла оборона. До гри я вважав що забити Порту 3 голи майже нереально, і якщо це вдасться, то цього скоріше за все вистачить.

Якщо оцінювати результати в групі в цілому - якесь відчуття незавершеності. Не знаю, як запросив чарівну дівчину на побачення, особливо ні на що не сподіваючись, а вона несподівано погодилась, та гарно посиділи, навіть до себе запросила, навіть і поцілувались, вже й роздягатись почали, а тут батьки повернулись. І ідеш такий до дому, наче і все непогано, краще навіть ніж сподівався, але ж... Але ж.

Всі наші команди, якщо вирішується доля в останньому турі, завжди обсираються, включно зі збірною. Якась загальна хвороба.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Всі наші команди, якщо вирішується доля в останньому турі, завжди обсираються, включно зі збірною. Якась загальна хвороба.

Ну не завжди. Можна згадати перемогу Динамо над Лансом 3:1 в гостях в 1998-му. До того Динамо ніколи не перемагало у Франції. Перемога Динамо над Маккабі в 2015-му теж була, що гарантувало вихід в 1/8. Хоча частіше програють.

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Ну не завжди. Можна згадати перемогу Динамо над Лансом 3:1 в гостях в 1998-му. До того Динамо ніколи не перемагало у Франції. Перемога Динамо над Маккабі в 2015-му теж була, що гарантувало вихід в 1/8. Хоча частіше програють.

Хорошая выборка) только 90-ые были уже пости 3 десятилетия назад.

Больше имелось в виду, что именно в стыковых лобовых играх в последнем туре зачастую просеры у нас происходят

 

Sanjjko

Мапа сайту Повна версія Оновити