Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Рома" - "Інтер". Анонс і прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/italy/serie-a/1707484802--roma-inter-anons-i-prohnoz-matchu.html

Конкретно запалюють обоє. 56 хв - 2:3

Анхеліньйо - Павар 2:2. Обоє за суперника.

Зоммерищщщще!! Зверь!!! Змей!!!!!!

Кеф на півтора гола від Роми 4.6 перед матчем був. Вопше буки шось не то. А на більше двох від Роми - більше десятки. Жаль, звичайно, шо Рома третій не втиснула, але з такими прізвищами, що у Роми в нападі грають - давати такі коефіцієнти - самогубство. Навіть проти Інтера, який більше гола в цьому сезоні ще не пропускав

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Зоммерищщщще!! Зверь!!! Змей!!!!!!

То то Зомеріще не дав нажитись по справжньому?))) Бо я матч не дивився)

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

То то Зомеріще не дав нажитись по справжньому?))) Бо я матч не дивився)

Два моменти потягнув. Один з них сам на сам з Лукаку як на тренуванні.

Ти серйозно ставив на ТРИ голи в ворота Інтера))))? Вони і два пропускають втретє за чемп в 23 матчах (ще Болонья 2:2 і Сассуоло 1:2)

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Кеф на півтора гола від Роми 4.6 перед матчем був. Вопше буки шось не то. А на більше двох від Роми - більше десятки. Жаль, звичайно, шо Рома третій не втиснула, але з такими прізвищами, що у Роми в нападі грають - давати такі коефіцієнти - самогубство. Навіть проти Інтера, який більше гола в цьому сезоні ще не пропускав

Пропускав більше гола двічі, я написав.

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Кеф на півтора гола від Роми 4.6 перед матчем був. Вопше буки шось не то. А на більше двох від Роми - більше десятки. Жаль, звичайно, шо Рома третій не втиснула, але з такими прізвищами, що у Роми в нападі грають - давати такі коефіцієнти - самогубство. Навіть проти Інтера, який більше гола в цьому сезоні ще не пропускав

Пропускали 2 від Сассуоло, 3 від Бенфіки, і двічі від Болоньї, нічия 2:2 та програш 2:1

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

То то Зомеріще не дав нажитись по справжньому?))) Бо я матч не дивився)

Швидше Руї упростив завдання Інтеру

Ответ на сообщение пользователя Роман Левицький показать

Пропускали 2 від Сассуоло, 3 від Бенфіки, і двічі від Болоньї, нічия 2:2 та програш 2:1

Ви берете ігри і поза чемпом, а я лише чемпіонат.

Показовий момент з другим голом Роми. Гравець, який тягнув м'яч, мав два варіанти. І я думаю, віддав ліворуч в зону Павара з урахуванням того, що той проспав свого гравця під час стандарту, пустивши його за спину. І воно спрацювало. І це не єдині кікси Павара в цьому матчі. І це не перший матч, де він чудить. Мені більше подобається, коли на позиції правого центрального Дарміан, а на фланзі Дюмфріс. Але Сімоне вчепився за того Павара, мов п'яний за стовп посеред вилиці. Та тренеру видніше. Особливо, коли він дає результат.

Мапа сайту Повна версія Оновити