Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Челсі" - "Ньюкасл". Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/england/premier-league/1709815722--chelsi-niukasl-anons-ta-prohnoz-matchu.html

Ви мені краще скажіть - Мудрик вийде в основі?

 

нікюдаг

Блін, не вийде. А я хотів на дубль від нього поставити (18кеф). Але фавбет така дирява контора, що якщо Мудрика випустять хоч на хвилину, то вони грошики собі заберуть, тіпа ставка не зіграла. 99 відсотків контор в таких випадках гроші повертають, як подія яка не відбулась, а ці шо бомжі, навіть гірші.

 

нікюдаг

Так прикол в тому, що випусти Почетіно Мудрика в старті - той 100 відсотково гол би забив і відсотків 70, що і два. Просто час прийшов (теорія вірогідності)

 

нікюдаг

І знай я, що тренер випустить Михайла хоча б на другий тайм - все-одно, ризикнув би і зарядив. Але він його, якщо і випустить - то хвилин на 15. І то, якщо програвати будуть. А про заміну для утримання рахунку - взагалі мови не може бути. А, ще один варіант: Челсі виграє 3:0 (мінімум), тоді теж в Мудрика зʼявиться можливість побігати хвилин 15

 

нікюдаг

Мудрик виходить, бо якщо Ньюкасл зрівняє, то треба ж буде когось винним призначити

 

lexa29

Мудрик шикарний м'яч забив!

 

lexa29

Красунчик.

Можна йому багато в чому дорікати, але те як він справляється з нещадною критикою та шаленим хейтом - це дійсно круто. Повага

 

toledo

Мудрика настолько игнорируют, что приходится забирать мяч у своих, обводить всех в одиночку и забивать )

 

MMMMetros

Подивився гол. Це ще ж як пощастило що забив. Бо з лайном би смішали, типу забрав у Галагера, як посмів...

 

Sith

Вистачило і 15 хвилин, щоб гол забити. На що я недвозначно натякав. І ще раз повторюсь - випусти Почетіно його зі старту - двушку (мінімум) Михайло б виконав

 

нікюдаг

Мапа сайту Повна версія Оновити