Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Шахтар" - "Чорноморець": стартові склади
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1714910914--shakhtar-chornomorets-startovi-sklady.html

Рак з перших хвилин! Ото несподіванка. Один морячки при такому розвалі точно забʼють, хату можна ставити. Лиш би не замінили його дуже швидко. А шо там з Стьопою, чого і його для гарантії б до Ярослава в пару на поле не випустити?

п.с. не виключаю, що Ракицький не тільки гол привезе, а і забʼє.

 

нікюдаг

А взагалі це аферою попахує, моя версія: устороїтєлі хочуть зробити матч Шахти з динамою тіпа вирішальним

 

нікюдаг

Восьмий м'яч Сікана в його останніх 10 матчах.

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Рак з перших хвилин! Ото несподіванка. Один морячки при такому розвалі точно забʼють, хату можна ставити. Лиш би не замінили його дуже швидко. А шо там з Стьопою, чого і його для гарантії б до Ярослава в пару на поле не випустити?

п.с. не виключаю, що Ракицький не тільки гол привезе, а і забʼє.

Рак вже гольову віддав

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Рак з перших хвилин! Ото несподіванка. Один морячки при такому розвалі точно забʼють, хату можна ставити. Лиш би не замінили його дуже швидко. А шо там з Стьопою, чого і його для гарантії б до Ярослава в пару на поле не випустити?

п.с. не виключаю, що Ракицький не тільки гол привезе, а і забʼє.

добре, що я тебе не послухав і не поставив хату на гол ЧО

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

А взагалі це аферою попахує, моя версія: устороїтєлі хочуть зробити матч Шахти з динамою тіпа вирішальним

яким чином при 4-х очках різниці?

 

fal30

Мапа сайту Повна версія Оновити