Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Лига Европы. Аталанта – Байер. Прямая трансляция
Источник: /ua/live/397425

Несподіваний для мене розвиток подій.

Але є ще 90+ хвилини. Щоби отой козир Байєра не спрацював, Аталанта має забити третій).

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Несподіваний для мене розвиток подій.

Але є ще 90+ хвилини. Щоби отой козир Байєра не спрацював, Аталанта має забити третій).

де ти ще знайшов ті 90 хвилин після першого тайму?!))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

де ти ще знайшов ті 90 хвилин після першого тайму?!))

Я про те,що Байєр цілий сезон робить дива на 90+ хвилинах. Але мінус три він начебто не летів. Відповідно, з трьох не відігравався.

Я знав, шо Аталанта мінімум двушку присуне, хресто боже)) і знав, шо Юве вчора матч з голами накінець влаштує)) Разом кеф 8 получилось тютєлька в тютєльку))

А так - бажано ше й третій і четвертий в другому таймі забити, охолодити не зовсім розумні гарячі голови)

 

нікюдаг

Щось Баєр поки ніякий

 

Fantom

На цьому все

 

Fantom

Краще б Баєр обірвав свою серію пару матчів тому, проти Дортмунду або Штутгарту в нічого не вирішуючому матчі. Сьогодні буда б зовсім інша гра.

Тиск через цю серію неймовірний був. Тріснули в найвідповідальнішу мить.

 

toledo

Ну шо, мінусісти, як ся маєте?)))

 

нікюдаг

Гасперини - отец, Байер - мыльный пузырь.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Краще б Баєр обірвав свою серію пару матчів тому, проти Дортмунду або Штутгарту в нічого не вирішуючому матчі. Сьогодні буда б зовсім інша гра.

Тиск через цю серію неймовірний був. Тріснули в найвідповідальнішу мить.

Мені подобається Баєр, але й Аталанта заслужила нарешті щось виграти. Радий за Гасперіні

 

Fantom

Гасперини просто тактически уничтожил Алонсо.

Абсолютно ничего не работает у Байера

 

Shepard

Для мене цей фінал – той рідкісний випадок, коли симпатизую обом командам і не буде розчарування, що хтось виграв, а хтось програв.

 

Fantom

Ата в сетке выбила Сппортинг на ходу, Ливерпуль на Энфилде 3-0, Марсель. В финале громят Байер

 

Shepard

Ромі зараз тільки сподіватися, що Аталанта на обійде Юве у чемпі)

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

Ромі зараз тільки сподіватися, що Аталанта на обійде Юве у чемпі)

Наразі ще в Лісабоні Трубін з горя вип'є ) Тому що тепер Бенфіка не потрапить безпосередньо до групи ЛЧ

 

Fantom

Аталанта останній місяць в себе в чемпі дві гри з трьох по пʼять забивала, в дикій зара формі, нічого дивного, навпаки, закономірно

 

нікюдаг

Баєру довго щастило з цими голами на 90+, але рано чи пізно це мало закінчитися

 

Fantom

Усьо. Дива скінчились.

І з огляду на те, яких суперників пройдено, Аталанта перемагає в Лізі заслужено.

Чистый пенальти, не?)

 

Shepard

Ответ на сообщение пользователя Fantom показать

Наразі ще в Лісабоні Трубін з горя вип'є ) Тому що тепер Бенфіка не потрапить безпосередньо до групи ЛЧ

Ще й Динамо підісрали )

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Fantom показать

Мені подобається Баєр, але й Аталанта заслужила нарешті щось виграти. Радий за Гасперіні

Мені не подобається Аталанта, бо там кацап грає. Який тепер є переможцем ЛЄ і на болотах свято та неймовірна гордість. Тому піх на цю команду взагалі

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Ще й Динамо підісрали )

Залишилося ще почекати, щоб Боруссія Шахтарю життя зіпсувала, для повного комплекту )

 

Fantom

Ответ на сообщение пользователя Shepard показать

Чистый пенальти, не?)

Там офсайд был до этого, поэтому ВАР не дал.

 

MMMMetros

Мапа сайту Повна версія Оновити