Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Рух" - "Динамо" 1:2. Не втримавши нічию
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1716649376--rukh-dynamo-1-2-ne-vtrymavshy-nichiiei.html

Спочатку про те, чому до ЄК потрапило Полісся, а не Рух. Тут спрацювали, в першу чергу, людські фактори. У Поліссі, окрім Шищенка (грав за ШД, хоча й недовго), є сумнозвісний Пенісов. Думаю, що він домовився, що Шахтар свідомо зіллє матч, якщо результати в паралельних матчах допоможуть Поліссю вийти до ЄК. А якщо ні, то Шахтар би "проявив характер". В якості відплати ШД в наступному чемпіонаті забере без напруження 3 очки в Полісся. Тож сьогодні ШД гарантував собі 3 очки на наступний сезон, "в найкращих традиціях" радянських чемпіонатів.

А чому ж так само не зробило Динамо? Тут варто згадати початок сезону, коли йшли суперечки за телепул. Тоді Козловський виліз зі своєю "повчальною" промовою, як треба робити, в який дуже образливо на принизливо облаяв Динамо. Козловський міг про це давно забути, але Динамо не забуло. Тому ДК не збиралося допомагати Руху, навіть незважаючи на відверто резервний склад на полі. Тому дурний язик Козловського в першу чергу коштував його клубові кілька теоретичних мільйонів євро за участь, а також можливого підвищення вартості гравців через участь в ЄК.

Також додам, що Рух грав дуже брудно та з неповагою до гравців Динамо. Коли наші регулярно отримували по ногах, а половина ще й по обличчю, то просто завелися та почали грати активніше. Мали перемагати з більшим рахунком. А Рух практично нічого не створив, забивши один сумбурний гол. Тому тут все справедливо.

 

Игорини

Надто інертним Рух був сьогодні, так ніби і не сильно хотів вигравати. Всі заміни на послаблення, а вихід вкінці опорника і Федора, який хз на якій позиції гарає

 

Igorich

Ще додам, що Руху навіть арбітр намагався допомогти. Він не показав багато карток за брудну гру, а також мав двічі вилучати Квасницю: спочатку за неспортивний удар ззаду по ногах Діалло (показав жовту), а потім мав давати другу жовту за навмисний удар ногою в Нещерета. Також він не дав пенальті, коли збили Беніто, але Царенко все одно добив. Якщо б цей гол не зарахували би, варто було ставити пенальті. Тому його зарахували.

Загалом я не зрозумів, як Рух із таким футболом збирався вигравати. Єдиний гол йому подарували Біловар та Нещерет неправильними діями.

Із наших сподобався лише Царенко. Шкода, що цього хлопця так нечасто випускали. Біловар - відвертий шлак. Нещерет знов грав дуже неуважно. Сподіваюсь, що Самбу Діалло більше не побачу в Динамо. Цей гравець дратує в кожному матчі. Буде прикро, якщо Суркіс його подовжить за цей випадковий гол. Беніто старався, але вище свого рівня не стрибнеш. Решта грали як у тренувальному матчі. Караваєв знов розчарував своєю невлучністю.

Дякую Динамо за небайжужість!

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Спочатку про те, чому до ЄК потрапило Полісся, а не Рух. Тут спрацювали, в першу чергу, людські фактори. У Поліссі, окрім Шищенка (грав за ШД, хоча й недовго), є сумнозвісний Пенісов. Думаю, що він домовився, що Шахтар свідомо зіллє матч, якщо результати в паралельних матчах допоможуть Поліссю вийти до ЄК. А якщо ні, то Шахтар би "проявив характер". В якості відплати ШД в наступному чемпіонаті забере без напруження 3 очки в Полісся. Тож сьогодні ШД гарантував собі 3 очки на наступний сезон, "в найкращих традиціях" радянських чемпіонатів.

А чому ж так само не зробило Динамо? Тут варто згадати початок сезону, коли йшли суперечки за телепул. Тоді Козловський виліз зі своєю "повчальною" промовою, як треба робити, в який дуже образливо на принизливо облаяв Динамо. Козловський міг про це давно забути, але Динамо не забуло. Тому ДК не збиралося допомагати Руху, навіть незважаючи на відверто резервний склад на полі. Тому дурний язик Козловського в першу чергу коштував його клубові кілька теоретичних мільйонів євро за участь, а також можливого підвищення вартості гравців через участь в ЄК.

Також додам, що Рух грав дуже брудно та з неповагою до гравців Динамо. Коли наші регулярно отримували по ногах, а половина ще й по обличчю, то просто завелися та почали грати активніше. Мали перемагати з більшим рахунком. А Рух практично нічого не створив, забивши один сумбурний гол. Тому тут все справедливо.

що ж тепер, Козловський вижене Шахтар зі своєї бази?

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

що ж тепер, Козловський вижене Шахтар зі своєї бази?

Про їхні стосунки із ШД не знаю, але Динамо точно його покарало за звіздьож.

 

Игорини

Теж є відчуття, що Полісся сьогодні невипадково виграло. Рух сам винен. Якщо ти не можеш навіть таке Динамо обіграти у вирішальному матчі, то сенс прагнути до єврокубків? Хоча я думаю, що всі наші клуби проваляться, окрім Шахтаря

 

Fantom

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Про їхні стосунки із ШД не знаю, але Динамо точно його покарало за звіздьож.

впевнений, що СаШо та його команда навіть не чули про ті слова Козловського( я теж доречі не чув) а просто добросовісно виконали свою роботу.

 

CROTovich

Мапа сайту Повна версія Оновити