Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Німці хочуть бачити більше білошкірих футболістів у збірній. Головний тренер обурився
Источник: https://m.footboom1.com/ua/germany/national-team/1717404630-nimtsi-khochut-bachyty-bilshe-biloshkirykh-futbolistiv-u-zbirnii-holovnyi-trener-oburyvsia.html
  • Страницы
  • Все
  • 1

Оно правду не скроешь, то о чем я говорил лет 10 назад, начинает доходить до гейропейцев.

И вопрос не в расизме. И да, я знаю, что большинство негров полноправные граждане своих страх (в смысле не натурализованные, с гражданством по праву рождения).

Вопрос в том, что турнир все еще называется НАЦИОНАЛЬНЫЕ соревнования. И мне неинтересно смотреть матч (чтоб никого не обидеть) Испания - Германия, где за испанцев играют 5 немцев, а за немцев играют 5 испанцев. Потому что это уже не про национальный футбол и его особенности. А про то, кому в какой стране удобней жить (рад за них). А в случае с неграми это вообще читинг, потому что это даже другой континент, другие физические данные и тд

Переименовывайте соревнования, какие проблемы...

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

А що там у збірній Франції?

У Франції білих не люблять. Теж расисти:)))

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Я скажу навіть далі, мені подобається коли у футбольній збірній Укоаїни наприклад, грають блондини блакитноокі, і таких вистачає))

І у всіх збірних тієї країни і навіть в індивідуальних змаганнях. От подобається мені таке і крапка. Маю на це право.

Ну правда, хоча, як і австрійський художник, сам я брюнет.

Тут справа смаку мабуть.

Тоді тобі за Ісландію,чи Фарери вболівати потрібно:)))Бо навіть Данія з Норвегією вже давно здалися,не кажучи про Швецію:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Оно правду не скроешь, то о чем я говорил лет 10 назад, начинает доходить до гейропейцев.

И вопрос не в расизме. И да, я знаю, что большинство негров полноправные граждане своих страх (в смысле не натурализованные, с гражданством по праву рождения).

Вопрос в том, что турнир все еще называется НАЦИОНАЛЬНЫЕ соревнования. И мне неинтересно смотреть матч (чтоб никого не обидеть) Испания - Германия, где за испанцев играют 5 немцев, а за немцев играют 5 испанцев. Потому что это уже не про национальный футбол и его особенности. А про то, кому в какой стране удобней жить (рад за них). А в случае с неграми это вообще читинг, потому что это даже другой континент, другие физические данные и тд

Переименовывайте соревнования, какие проблемы...

Тобто якщо їх переіменують з "національних збірних" у "збірні країн" або "громадянські збірні", тобі буде цікаво?

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Оно правду не скроешь, то о чем я говорил лет 10 назад, начинает доходить до гейропейцев.

И вопрос не в расизме. И да, я знаю, что большинство негров полноправные граждане своих страх (в смысле не натурализованные, с гражданством по праву рождения).

Вопрос в том, что турнир все еще называется НАЦИОНАЛЬНЫЕ соревнования. И мне неинтересно смотреть матч (чтоб никого не обидеть) Испания - Германия, где за испанцев играют 5 немцев, а за немцев играют 5 испанцев. Потому что это уже не про национальный футбол и его особенности. А про то, кому в какой стране удобней жить (рад за них). А в случае с неграми это вообще читинг, потому что это даже другой континент, другие физические данные и тд

Переименовывайте соревнования, какие проблемы...

Гітлер би аплодував стоячи :-D

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Оно правду не скроешь, то о чем я говорил лет 10 назад, начинает доходить до гейропейцев.

И вопрос не в расизме. И да, я знаю, что большинство негров полноправные граждане своих страх (в смысле не натурализованные, с гражданством по праву рождения).

Вопрос в том, что турнир все еще называется НАЦИОНАЛЬНЫЕ соревнования. И мне неинтересно смотреть матч (чтоб никого не обидеть) Испания - Германия, где за испанцев играют 5 немцев, а за немцев играют 5 испанцев. Потому что это уже не про национальный футбол и его особенности. А про то, кому в какой стране удобней жить (рад за них). А в случае с неграми это вообще читинг, потому что это даже другой континент, другие физические данные и тд

Переименовывайте соревнования, какие проблемы...

Це, як усі кенійці чемпіони у бігу на середній дистанції. Це круто і я їх поздоровляю з цим.

Але давайте тепер уявимо, що якийсь умовний Ринат Ахметов, наприкад, усіх тих кенійців купить для України...

Кому це потрібно?

 

аммиак

Ми повинні прокинутися, є багато людей, яким доводиться тікати зі своїх країн у пошуках безпечного місця.

А до чого тут збірна по футболу? Притулок тим біженцям надали? Які ще проблеми?

А прокинутись ви давно були вже повінні, ще років 30, і буде вже більшість темношкірих у Європі взагалі та Німеччині конкретно.

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Це, як усі кенійці чемпіони у бігу на середній дистанції. Це круто і я їх поздоровляю з цим.

Але давайте тепер уявимо, що якийсь умовний Ринат Ахметов, наприкад, усіх тих кенійців купить для України...

Кому це потрібно?

рла?

 

Mahno

на сьогодняшній карті Європи навряд чи є хоч би одна країна, де живе моно-етнічна нація (тобто нація, де всі лдимають спільне ДНК).

візьмемо для прикладу нас, українців.

ми вважаємо себе однією нацією, але кожен із нас - осколок тих десятків чи може сотень народів що колись жили (чи досі живуть) на території сучасної України.

для цього не потрібні навіть генетичні тести - а вони, ті тести цікаві, можна в нет пошукати; для прикладу в Україні (львівщина здається) такий тест показав що 4% українців мають гаплогрупу ... готів!! які прийшли сюди аж 1700 років тому (і ніби то пішли 1600 років тому).

скільки серед українців ногайців, половців, татарви, тих же готів, гунів, монголів, врешті словьян - можна поїздити країною і в кожному регіоні помітити типові відмінності у зовнішності, темпераменті, що і без генетики чітко показують етнічну неоднорідність українців.

то яка конкретно нація має представляти Україну?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

на сьогодняшній карті Європи навряд чи є хоч би одна країна, де живе моно-етнічна нація (тобто нація, де всі лдимають спільне ДНК).

візьмемо для прикладу нас, українців.

ми вважаємо себе однією нацією, але кожен із нас - осколок тих десятків чи може сотень народів що колись жили (чи досі живуть) на території сучасної України.

для цього не потрібні навіть генетичні тести - а вони, ті тести цікаві, можна в нет пошукати; для прикладу в Україні (львівщина здається) такий тест показав що 4% українців мають гаплогрупу ... готів!! які прийшли сюди аж 1700 років тому (і ніби то пішли 1600 років тому).

скільки серед українців ногайців, половців, татарви, тих же готів, гунів, монголів, врешті словьян - можна поїздити країною і в кожному регіоні помітити типові відмінності у зовнішності, темпераменті, що і без генетики чітко показують етнічну неоднорідність українців.

то яка конкретно нація має представляти Україну?

Хоча б європеоїдна...

 

Sith

хоч це і не нація

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

Тобто якщо їх переіменують з "національних збірних" у "збірні країн" або "громадянські збірні", тобі буде цікаво?

Да, этот турнир должны переименовать в что-то вроде "сборные подданства" либо вообще ликвидировать. Думаю, со временем так и будет, останется только индивидуальный спорт.

Вот там пох негр не негр, там ты болеешь за фамилию, а не флаг

 

Бесплатно

Я вот например и в футболе всегда за персоналии болел. Да банально есть классные негры (Ринкон, Юссуф), а есть те, которые мне лично были неприятны по чел.качестам (Адриано, Брандао и тд)

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Тоді тобі за Ісландію,чи Фарери вболівати потрібно:)))Бо навіть Данія з Норвегією вже давно здалися,не кажучи про Швецію:)

Я ніколи не забуду коли ти мені пропонував у Ризі зустрітися, на матчі, а я задню дав.

А може ти від банди Макса з Дніпра, я думав тоді))

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Ми повинні прокинутися, є багато людей, яким доводиться тікати зі своїх країн у пошуках безпечного місця.

А до чого тут збірна по футболу? Притулок тим біженцям надали? Які ще проблеми?

А прокинутись ви давно були вже повінні, ще років 30, і буде вже більшість темношкірих у Європі взагалі та Німеччині конкретно.

ну якщо умовний Рюдігер народився в Німеччині, там виріс, має паспорт і тд

то на яких підставах не викликати його в збірну, якщо він сильніший за якогось місцевого білошкірого блондина?

Тільки тому що він негр?

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Хоча б європеоїдна...

нещодавно був у церкві на службі, тої що ПЦУ (нова ісконно-українська).

ну і дивлюсь на попа і тихо офігіваю: якби я хотів найти зовнішність більш татарську - не знайшов би))

ще й до всього та його кепка на голові - чисто татарська феска... картинка просто сміховинна.

не знаю що за прізвище у попа, думаю що щиро українське. але от така фікня малята буває.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

ну якщо умовний Рюдігер народився в Німеччині, там виріс, має паспорт і тд

то на яких підставах не викликати його в збірну, якщо він сильніший за якогось місцевого білошкірого блондина?

Тільки тому що він негр?

Так отож, що справа куди глибше ніж просто кого викликати а кого не викликати.

Якщо подивитись фото збірної Франції наприклад, початку ХХ ст., та навіть середини - і порівняти з кінцем сторіччя та 2000-ми роками? Різницю одразу побачиш? А чого ж це воно так сталося?

 

Sith

Тут навіть далі ще і ще можно йти, все залежить від бажання громади.

На ваш погляд, і що це?

https://youtu.be/L0dxByaPWhM?si=pJHK8hFNUaAfQhst

Професійний спорт, це неоднозначно.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Так отож, що справа куди глибше ніж просто кого викликати а кого не викликати.

Якщо подивитись фото збірної Франції наприклад, початку ХХ ст., та навіть середини - і порівняти з кінцем сторіччя та 2000-ми роками? Різницю одразу побачиш? А чого ж це воно так сталося?

ну це питання точно не федерації футболу чи головного тренера) його результати будуть оцінювати перемогами, а не кількістю білих чи чорних футболістів в старті

 

CROTovich

Жан Беленюк не футболист, але украïнець...

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

ну якщо умовний Рюдігер народився в Німеччині, там виріс, має паспорт і тд

то на яких підставах не викликати його в збірну, якщо він сильніший за якогось місцевого білошкірого блондина?

Тільки тому що він негр?

Безусловно Рюдигера обижать не надо. Просто отменить турнир сборных, вот и все.

В нынешней ситуации он просто не имеет никакого смысла. И дальше все это будет углубляться.

Либо может кто то придумает что революционное... Например, сборные по рост, весу. Например сборная лысых против сборной волосатых, вот это я понимаю.

 

Бесплатно

Или например сборная скорпионов против сборной водолеев.

Ну что то в таком духе.

Короче люди должны быт объединены чем то кроме паспорта. Мы же не бюрократы, чтобы только в документы смотреть

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Я ніколи не забуду коли ти мені пропонував у Ризі зустрітися, на матчі, а я задню дав.

А може ти від банди Макса з Дніпра, я думав тоді))

Це у Вільнюсі було,на матчі збірної.Було декілька людей з форуму.Конспіролог з тебе ще той:)))

 

Justas

Можно еще по идеологическому признаку. Сборная за расширение НАТО против сборной против расширения.

Или вот представьте такое Евро. Протестанты, православные, католики и атеисты в одной группе.

А во второй группе сунниты, шииты, хариджиты и иудеи в другой. Назовем это группа смерти

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

Жан Беленюк не футболист, але украïнець...

Бачу синку що не москаль..(С)

 

дядя бабай

Німців зрозуміти можна.

Зараз не зрозуміло то європейські збірні чи африканські.

Але це наслідки міграційної політики. І далі буде тільки гірше. Як би там не було але темношкірі атлети більш виносливі. А нинішній футбол з його скаженим графіком і темпом гри веде до того що отакі бігунки будуть затребувані.

 

Axelk

Тут "образ" Германии совсем не блондинистый и "рожает" она красивых нью-дойчей..

Всё это на калейдоскопе истории Дойчланда..

https://www.youtube.com/watch?v=NeQM1c-XCDc

 

дядя бабай

.. турок тоже неплохо поёт..

https://www.youtube.com/watch?v=VfSYyXQ0iLA

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Да, этот турнир должны переименовать в что-то вроде "сборные подданства" либо вообще ликвидировать. Думаю, со временем так и будет, останется только индивидуальный спорт.

Вот там пох негр не негр, там ты болеешь за фамилию, а не флаг

Ось яскривий приклад маразму в цій справі і гарний показник того, що щось таки негаразд в цьому ділі.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%D0%B0%D...

 

аммиак

Африканець, народився у Німеччині, вспів пограти на юнацькому рівні за збірну Англії, а потім знов повернувся у Бундестім...

Залишилося тільки, щоб він на прикінці своєї кар'єри зіграв ще за збірну Саудівської Аравії чи Штатів.

 

аммиак

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити