Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Румунські вболівальники – про матч з Україною: "На нас чекає найгірша гра на Євро-2024"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/euro2024/1718586066-rumunski-vbolivalnyky-pro-match-z-ukrainoiu-na-nas-chekaie-naihirsha-hra-na-yevro-2024.html

чим більше наших хвалять ДО - тим більше лають ПІСЛЯ..

 

Mahno

Чесно, не дуже розумію чому нас так високо цінують. Поки що, ми круті лише за "потенціалом"! Це моя думка.

 

Симон Изгоев

Приємні коментарі, звичайно, але щось румуни занадто скептичні.

Це те, про що писав на сусідній гілці - очікування від України високі. Не облажатись би

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Чесно, не дуже розумію чому нас так високо цінують. Поки що, ми круті лише за "потенціалом"! Це моя думка.

це скоріш нам показують саме ті матеріали, де нас хвалять ))

по факту, то склад у збірної непоганий - є пара досвічених ветеранів, є кілька цікавих креативних гравців, непогані воротарі і на рідкість для нас є навіть кілька хороших замін на лавці; також більш-менш притомний тренер, що має уже певний авторитет - на фоні багатьох учасників цього Євро наша збірна виглядає непогано; але все покаже гра, бо покоління Ярмо-Конопля теж було шикарне, але здулось це на своєму першому молодіжному Євро - і пропіжонили всю свою карьєру врешті-решт.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Чесно, не дуже розумію чому нас так високо цінують. Поки що, ми круті лише за "потенціалом"! Це моя думка.

+

Тому що гравці грають в Європі і їх знають. Але якщо б зараз була інша ситуація в України, то цілком можливо всі ці гравці грали б в ЧУ і тоді ніхто б серйозно нас не сприймав. Хоча гравці були б ті ж самі, майже на тому ж рівні )

У 2009 році, наприклад, в нас була збірна з переможців Кубку УЄФА та півфіналіста того ж кубку. Талановиті Міля з Аліевим, дуже сильний в ті часи Гусєв, молодий та сильний Хачеріді, бомбардир Селезньов, відкриття Ракицький, молодий Ярмола, не останні гравці центру Назік та Ротань, плюс зірка тимощук з Баварії та нестаріючий Шева. Тоді ми у відборі виграли у Англії 1:0 і по підбору гравці були не гірші за теперішніх, а якщо провести аналогії, то дехто мав і куди більший потенціал. Ту збірну хтось сприймав на Заході? А якщо б Гусєв грав в умовному Ліоні, Міля десь в Фіорентині, а Хач в Фулхемі, то це було б зовсім інше ставлення.

Як на мене головна відмінність - це те що гравці стали більш професійними. Якщо раніше наші зірки бухали, як чорти, то зараз ті ж Зіна, Цига з Довбиком, Забарний взагалі не знають що то таке, всі сімейні і відношення до справи належне. Ось це реально крок вперед.

Але тільки через те, що наші грають в Європі, ми не стали одразу топами. Бо ми то знаємо, що гравці такого рівня в нас були і раніше, але нічого з того не виходило.

 

toledo

Буде потім дуже боляче, якщо знову ребряче лайно вийдуть катати, як з Боснією або Македонією, тільки цього разу може не пофартити в кінці перемогти.

 

Sith

Судячи зі складу Румунії та прагматизму Реброва, на нас чекає ще те "видовище". Якщо навіть румуни у свою збірну не вірять, то уявляю, як вони грають.

 

Fantom

О!! Воно!!! Чувак розуміється на збоченнях)))). Буде-таки ребрятина)).

~~~~~~~

Arhereu: Я після сьогоднішнього Ігровий день зрозумів, кого мені нагадує збірна України. Гарет Саутгейт має неймовірний підбір гравців, але змушує команду страждати на поле і відбиватися в поєдинку проти слабшої Сербії. Український тренер – Сергій Ребров – робить те саме. У нього найкращі гравці – це футболісти атакуючої лінії, але збірна України може грати другим номером навіть проти Мальти, або з ким вони там грали у відборі. А якщо згадати, як грає наша збірна, яка теж любить відсиджуватися в обороні, то на нас чекає найгірший матч на Євро-2024. На тлі нашого матчу навіть гра Англії проти Сербії буде феноменально гарною. Україна заб'є гол і оборонятиметься всією командою, а наша команда теж стоятиме в обороні, бо поразка 0:1 може нас влаштувати.

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Приємні коментарі, звичайно, але щось румуни занадто скептичні.

Це те, про що писав на сусідній гілці - очікування від України високі. Не облажатись би

Румыны в товярняк за 4 игры (кажись) 0 голов забитых !

Но и пропустили тоже 0..

 

Shepard

Ответ на сообщение пользователя Shepard показать

Румыны в товярняк за 4 игры (кажись) 0 голов забитых !

Но и пропустили тоже 0..

У них 3 забитих і 4 пропущених в останніх 4 товарняках.

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

У них 3 забитих і 4 пропущених в останніх 4 товарняках.

Кажись :)

4 игры без побед и две последние с нулями (Болгария и Лихтенштейн)

 

Shepard

Мапа сайту Повна версія Оновити