Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Евро-2024. Словакия – Украина. Прямая трансляция
Источник: /ua/live/396971
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8

Проти словаків зіграла їх втома. Потрібно відновитись. Бельгійці старі, але втома вдарить по всім. Майстерності в них більше, є танк Лукаку. І гра Бельгійців в центрі + у них теж гарні стандарти.

 

Донецкий

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

Тодi, наприклад,усi по чотири очки, i шо?

Різниця забитих та пропущених.

 

Колись на Євро-88 зіркова команда Голандії почала турнір з неочікуваної поразки від СРСР . А потім стала чемпіоном , впевнено перегравши ту ж збірну СРСР в фіналі .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

Тодi, наприклад,усi по чотири очки, i шо?

різниця м'ячів далі

 
Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

Тодi, наприклад,усi по чотири очки, i шо?

Если Бельгия не выиграет завтра в 6 мячей, то при ситуации, когда у всех будет по 4 очка, мы будем на последнем месте.

 

MMMMetros

Та невже))))??

Я спав.

То може, як один дописувач на нічній вазі сидіа на фарт, мені на останній матч на фарт лягти спати)?

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Крот - это диагноз. Шапаренко обосрал, Яремчука обосрал, хот я люди сделали игру...про Судакова, полного обдрыщенного нуля без палочки, ни слова

Скільки певно рочків - а ображаєшся як дитина, і не соромно за себе?)

 

Miha2323

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Практически в любой комбинации из трех или четырех команд с одинаковым количеством очком мы будем последними из них.

Було питання про рівність очок у групі. І тут у нас є прохідні варіанти. Звісно, з огляду на вже зіграні результати, комбінації 3 чи 4 команди з рівною кількістю очок ми завжди останні, а не практично. Мова йде про ситуацію, коли у нас рівно із Словаччиною лише зараз.

 
Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Колись на Євро-88 зіркова команда Голандії почала турнір з неочікуваної поразки від СРСР . А потім стала чемпіоном , впевнено перегравши ту ж збірну СРСР в фіналі .

Поразка була 0:1

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Поразка була 0:1

Гол забив Рац?

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Колись на Євро-88 зіркова команда Голандії почала турнір з неочікуваної поразки від СРСР . А потім стала чемпіоном , впевнено перегравши ту ж збірну СРСР в фіналі .

Аршентина минулий Мундіаль теж почала з поразки. Від арабів. Але поразка теж була в один м'яч.

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

Гол забив Рац?

Так.

Від Лобана гра була геніальною. Тактично одна з найкращих для нього в принципі.

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Если Бельгия не выиграет завтра в 6 мячей, то при ситуации, когда у всех будет по 4 очка, мы будем на последнем месте.

Короче, нужно сыграть с бельгами от обороны, и на контрах забить им парочку, имея такого великолепного Трубина, не пропустить...и дело сделано...

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Так.

Від Лобана гра була геніальною. Тактично одна з найкращих для нього в принципі.

На Евро 88 взагалi cуперово грали, Англiю 3-1 як цуценят...

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя Хлеба и зрелищ показать

Було питання про рівність очок у групі. І тут у нас є прохідні варіанти. Звісно, з огляду на вже зіграні результати, комбінації 3 чи 4 команди з рівною кількістю очок ми завжди останні, а не практично. Мова йде про ситуацію, коли у нас рівно із Словаччиною лише зараз.

"комбінації 3 чи 4 команди з рівною кількістю очок ми завжди останні, а не практично"

Не завжди.

Если Бельгия завтра выиграет 6-0, а потом у всех будет по 4 очка, то последними будут румыны.

Если Бельгия завтра проиграет, а потом обыграет нас 1-0, а Словакия проиграет Румынии, то из тройки Словакия- Бельгия-Украина, на последнем месте будет Бельгия.

 

MMMMetros

Обидва голи - індивідуальна майстерність. Це ж не награні комбінації.

 

Донецкий

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Поразка була 0:1

Так . Але збірна Голандії-88 була мегазірковою , ні в яке порівняння не йде з будь-якою іншою збірною . Та шо говорити , якщо за підсумками того року в голосуванні Золотий мяч голандці зайняли такі місця :

1. Ван Бастен

2. Гулліт

3. Райкард

5 Р. Куман

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%BE%D0%BB%D...

Я не пам'ятаю , щоб в першій п'ятірці було одразу 4 представника однієї країни , і при цьому вони забрали всі призові місця .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Так . Але збірна Голандії-88 була мегазірковою , ні в яке порівняння не йде з будь-якою іншою збірною . Та шо говорити , якщо за підсумками того року в голосуванні Золотий мяч голандці зайняли такі місця :

1. Ван Бастен

2. Гулліт

3. Райкард

5 Р. Куман

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%BE%D0%BB%D...

Я не пам'ятаю , щоб в першій п'ятірці було одразу 4 представника однієї країни , і при цьому вони забрали всі призові місця .

Починаючи з 1974 року збiрна Голандiï завжди була суперзiрчана...

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

Починаючи з 1974 року збiрна Голандiï завжди була суперзiрчана...

Кроме последних 10 лет.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Донецкий показать

Обидва голи - індивідуальна майстерність. Це ж не награні комбінації.

ти будеш здивований, але переважна більшість голів - індивідуальна майстерність.

а перший наш гол був якраз комбінаційний, так шо іноді краще жувати...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

"комбінації 3 чи 4 команди з рівною кількістю очок ми завжди останні, а не практично"

Не завжди.

Если Бельгия завтра выиграет 6-0, а потом у всех будет по 4 очка, то последними будут румыны.

Если Бельгия завтра проиграет, а потом обыграет нас 1-0, а Словакия проиграет Румынии, то из тройки Словакия- Бельгия-Украина, на последнем месте будет Бельгия.

Бельгію Румунія 6-0 я із радістю подивлюсь) Другий варіант можливий, звичайно.

 
Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

На Евро 88 взагалi cуперово грали, Англiю 3-1 як цуценят...

Ну, мені сподобався перший матч і півфінал проти молодих італійців. А в фіналі просто обдристалися.

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Так . Але збірна Голандії-88 була мегазірковою , ні в яке порівняння не йде з будь-якою іншою збірною . Та шо говорити , якщо за підсумками того року в голосуванні Золотий мяч голандці зайняли такі місця :

1. Ван Бастен

2. Гулліт

3. Райкард

5 Р. Куман

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%BE%D0%BB%D...

Я не пам'ятаю , щоб в першій п'ятірці було одразу 4 представника однієї країни , і при цьому вони забрали всі призові місця .

Тобто я про те, що це точно не наш випадок.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ну, мені сподобався перший матч і півфінал проти молодих італійців. А в фіналі просто обдристалися.

Так з iталiйцями було суперчiтка гра

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

"комбінації 3 чи 4 команди з рівною кількістю очок ми завжди останні, а не практично"

Не завжди.

Если Бельгия завтра выиграет 6-0, а потом у всех будет по 4 очка, то последними будут румыны.

Если Бельгия завтра проиграет, а потом обыграет нас 1-0, а Словакия проиграет Румынии, то из тройки Словакия- Бельгия-Украина, на последнем месте будет Бельгия.

Бельгия завтра віиграет. Фаетазері:)

 

Яка ж залежність від футболу таки іноді.

Ну абсолютно же настрій зараз інший, в порівнянні з тим, який був після гри з румунами.

Ще раз вітаю нас усих з перемогою.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Та невже))))??

Я спав.

То може, як один дописувач на нічній вазі сидіа на фарт, мені на останній матч на фарт лягти спати)?

Теж. Коли перший гол пропустили, в телезі пролетіло, ну думаю і дивитись не буду.

 

boogie

Нідерланди поставлять Україні Patriot спільно з ще однією країною, — міністр оборони країни

При цьому вона не стала називати терміни поставки, «щоб не давати росіянам жодної інформації».

___

С Бельгией?)

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Колись на Євро-88 зіркова команда Голандії почала турнір з неочікуваної поразки від СРСР . А потім стала чемпіоном , впевнено перегравши ту ж збірну СРСР в фіналі .

Ну, впевнено там тільки по рахунку було. Дурень Ван-Бастена, та дурень Бєланов....

 

wert

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Поле убитое?

Нормальное поле было. Погода

А в принципе тоже, без солнца, 20+ лёгкий дождь. Для меня лично идеальные условия)))

 

Atlant

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8
Мапа сайту Повна версія Оновити