Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Україна – Бельгія. Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/euro2024/1719265817-ukraina-belhiia-anons-ta-prohnoz-matchu.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8
Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Можна шукати винних в персоналіях, але в мене кандидатура єдина - головний тренер. Він приймав всі рішення, в тому числі і сьогодні зіграти "гідно" та "гідно" поїхати додому. Нащо приїжджали - незрозуміло тільки.

Ставити все на перемогу з фаворитом групи, виявилося як це не странно, помилкою...

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Только вот не нужно опять всех собак вешать на Лунина. Это ж он, конечно, в поле не пойми чем занимался весь первый матч. Это ж он, конечно, поплыл в начале второго тайма и пропускал все атаки как нож в масло. И это ж из-за него, конечно, команда поплыла, так же ж она прям уничтожала бедных румынов...

Из-за него. Когда команда не уверена во вратаре, так и бывает.

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Лише другий тайм з Словаками нормальний і сьогодні більш менш. Цього мало для Євро, враховуючи групу

З румунами була дуже специфічна гра. Бельгійці - це ТОП збірна. Вона ледве виповзла з цієї групи. Трохи влучніше пробиває Судаков і вони на останньому місці. Не така вже проста група у нас, як то було на папері.

 
Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Ставити все на перемогу з фаворитом групи, виявилося як це не странно, помилкою...

Ніхто не ставив на перемогу. Ми грали на нічию, це було помітно з першого тайму. На перемогу вирішили пограти останні 10 хвилин, але того вже було замало.

Ребров вибрав гідний виліт, ризикувати він не збирався.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

А що Ахметка? Його ТЕСи розвалені, атомка зараз не витягує. Так що маємо, що маємо...

дійсно, ахмєтка ніучьомнєвіноваутий. нахуй він графіки малює, якщо недотримується їх? з.і. я вже мовчу скільки грошей Європа віділила на відновлення енергогенерації. але мені електрики зась, а в Конче-Заспі світить цілодобово. з.і.і. директор дтека у березні мав зарплатню 2мільйони. у травні 8. щож він такого наробив за таке підвищення зарплатні?

 

fal30

Взагалі думка в мене така.

Нашій збірній потрібна була перемога.

Треба було грати на перемогу. Та не з 70 хвилини.

Також з румунами.

Всі в рівних умовах. Всі після сезону. Всі знали строки проведення Євро.

І гравці є в команді достатньо гарного рівня.

Розраховувати на інші результати, доля слабого.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Та там вся команда провалидась. А Лунін... мабуть там психологічні проблеми. Сезон відіграв гідно, а в кінці почались качелі з вводом Куртка в гру.

Звичайно, якщо тебе обламують на куржі, будуть психологічні проблеми. Добре, що не психічні. Буде "я зараз всім доведуууу!!" , - і ляп за ляпом від великого бажання. Йому треба грати стабільно, а не аід випадку до випадку, хоча б на "чотири з мінусом" (Яшин), але весь час. А не по великих святах.

Ответ на сообщение пользователя fal30 показать

дійсно, ахмєтка ніучьомнєвіноваутий. нахуй він графіки малює, якщо недотримується їх? з.і. я вже мовчу скільки грошей Європа віділила на відновлення енергогенерації. але мені електрики зась, а в Конче-Заспі світить цілодобово. з.і.і. директор дтека у березні мав зарплатню 2мільйони. у травні 8. щож він такого наробив за таке підвищення зарплатні?

Можна про ахмєтку в бункері, будь ласка?

 

Olegechek

Кастельс мабуть мен оф ще мач.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя fal30 показать

дійсно, ахмєтка ніучьомнєвіноваутий. нахуй він графіки малює, якщо недотримується їх? з.і. я вже мовчу скільки грошей Європа віділила на відновлення енергогенерації. але мені електрики зась, а в Конче-Заспі світить цілодобово. з.і.і. директор дтека у березні мав зарплатню 2мільйони. у травні 8. щож він такого наробив за таке підвищення зарплатні?

Що ти відновиш, якщо її розвалили?

Треба було не в насипи вливали мільйони, а шукати по всьому світу ППО.

Питання з/п і кончі заспи то іншої гілки тема.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Що ти відновиш, якщо її розвалили?

Треба було не в насипи вливали мільйони, а шукати по всьому світу ППО.

Питання з/п і кончі заспи то іншої гілки тема.

ну, так гроші не треба було тоді брати. а так гроші взяли, а електрики в мене нема. продудєлі в царь-пкшку

 

fal30

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8
Мапа сайту Повна версія Оновити