Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Мирча Луческу: волшебник Востока
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/05-12-2012-mircha-luchesku-volshebnik-vostoka.html

интересно

 

Мышка

Видно, конечно, что самолюбие Мистера потешили, но и он не остался в долгу - читать интересно было.

 

Мышка

Про Порту в прошлом году умолчал тактично

 

-Корабел-

классная статья! вот бы еще редакции такую тему как "обзор зарубежной прессы" после матча, сделать такие же обзоры до матчей

 

liman

волшебник??? шарлатан и неуч,типа Гудвина.....

 

Eric Cartman

А і справді, стаття класна ;)

Італійські журналісти вміють витягти назовні суть людини.

У 66 рядках - 38 "Я" , не рахуючи такі самі "моє", "мої" чи неявне "я". Тобто, практично, в кожному рядку - про себе коханого. Причому, лише в 1 випадку "я ошибался", решта - самовихваляння і самолюбовання.

 

Фалько

Ответ на сообщение пользователя Фалько показать

А і справді, стаття класна ;)

Італійські журналісти вміють витягти назовні суть людини.

У 66 рядках - 38 "Я" , не рахуючи такі самі "моє", "мої" чи неявне "я". Тобто, практично, в кожному рядку - про себе коханого. Причому, лише в 1 випадку "я ошибался", решта - самовихваляння і самолюбовання.

І не полінувались полічити) Містер дійсно "могуч" – ну чиї ще в`ю так детально аналізують. А стосовно "я", можливо, слід враховувати також і специфіку італійської мови та якість адаптованого перекладу на російську.

А по суті - міжнародне авторитетне видання взяло інтерв`ю у успішного тренера сьогодення, який працює в Україні.

 

Лысый перец

от этого человека надо было снимать у сериале "Барон", а не старого грузина, который Графа Калиостро играл. фотогеничен, колоритен и шапками так швыряется эмоциёнально, как будто щас у пляс пойдёт

 

OnlyVorskla

Ответ на сообщение пользователя Лысый перец показать

І не полінувались полічити) Містер дійсно "могуч" – ну чиї ще в`ю так детально аналізують. А стосовно "я", можливо, слід враховувати також і специфіку італійської мови та якість адаптованого перекладу на російську.

А по суті - міжнародне авторитетне видання взяло інтерв`ю у успішного тренера сьогодення, який працює в Україні.

Ось читав я в'ю Конте, Страмаччоні, Анчелотті, Маццарі, Гвідоліна та Спалетті. Ліппі колись читав. Серйозні люди: хтось Серію А вигравав, а хто і Лігу Чемпіонів. Убудь-якому випадку їх команди досягали в Італії незрівнянно більших успіхів за Мірчину Брешію чи навіть, страшно сказати, Інтер. Але адаптована російська їхньої італійської чомусь займенник "я" містила в рази менше.

 

Фалько

Ответ на сообщение пользователя Фалько показать

А і справді, стаття класна ;)

Італійські журналісти вміють витягти назовні суть людини.

У 66 рядках - 38 "Я" , не рахуючи такі самі "моє", "мої" чи неявне "я". Тобто, практично, в кожному рядку - про себе коханого. Причому, лише в 1 випадку "я ошибался", решта - самовихваляння і самолюбовання.

))) Новый Бывалов? Благодаря моему чуткому руководству!!!

 

pavuksd

Мапа сайту Повна версія Оновити