Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Ангел Севера как зеркало сурового британского футбола
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/newscommon/1358715810-angel-severa-kak-zerkalo-surovogo-britanskogo-futbola.html

печально за нас, за нашу страну...

 

liman

ну тут складно порівнювати. тому як в них,насправді,КУЛЬТУРА вболівання. а в нас,скоріш,просто вболівання,інколи ще гірше.

 

detochkin

Лена, как всегда, браво! Заканчивайте свой дисер (хотя толку от него живому почти-классику?) и возвращайтесь в активистки сайта!

В детстве я гонял мяч практически ежедневно, в том числе зимой, на любом покрытии, включая грязь и снег по колено. Это было основное, что я делал в свободное время. А сейчас, в Киеве, в своём микрорайоне я не могу найти ни места, ни компании, чтобы с мужиками побегать на выходных. Наверное, со временем придётся в тусовку от сайта проситься, чтобы взяли в команду.

Так что, увы, грустная правда. И ответ на вопрос, почему у нас больше не появляются такие как Биба, Блохин, Михайличенко или Шевченко...

 

Игорини

Щодо травички, то тут представникам сєльськай мєснасті пощастило більше. Навіть я, нє Бог вєсть какой футболіст, завдяки чемпіонату району мав змогу попереднього року пограти не тільки на своєму рідному, а й на ще близько десятка трав'янистих (з доволі широким спектром представленої фауни) полів. Та й загалом, у кожному більш-менш нормальному селі біля школи є поле з воротами, от тільки пофарбованість воріт і розмітка на нульовому рівні.

 

Nyeyedyaka

Отлично написано.

 

VitoFirst

Классно написано, и тема очень актуальная: цепляет и заставляет задуматься. Спасибо, Лена.

 

Лысый перец

це чіпляє кожного, хто бігав малим чи побільше на якісь чемпи...

коли на горбах м'яч відскочує не туди, куди треба, коли підвертаєш ногу, розбиваєш коліна на кам'яних полях, то навертаються сльози, коли таке читаєш...

П.С. Олена, щодо Німеччини категорично не згоден... якщо Ви не були в Німеччині, то не слід судити про їх рівень... там полів візібл-інвізібл, і також з розміткою, а на воротах завжди повішана сітка (в моєму дитинстві не було більшого щастя, ніж забити гол у ворота з сіткою)...

я був в Німеччині в складі дитячої команди на турнірі в 2000р. під час Євро-2000... з моєї пам'яті ніколи не вийде стадіон сільської школи... ми буквально насолоджувались газоном того стадіону після своїх танкодромів... і грали там також всі підряд...

повернувся в Україну, вийшов на поле своєї школи... то торба, дрібний відсів, на ньому коліно розсікається на раз... мамаші-ідіотки виводять своїх дітей, які на прямо на полі копають ями, а ми там потім отримуємо розтягнення...

 

dima24

Ответ на сообщение пользователя Nyeyedyaka показать

Щодо травички, то тут представникам сєльськай мєснасті пощастило більше. Навіть я, нє Бог вєсть какой футболіст, завдяки чемпіонату району мав змогу попереднього року пограти не тільки на своєму рідному, а й на ще близько десятка трав'янистих (з доволі широким спектром представленої фауни) полів. Та й загалом, у кожному більш-менш нормальному селі біля школи є поле з воротами, от тільки пофарбованість воріт і розмітка на нульовому рівні.

о да, я як згадаю окремі сільські стадіони, то відбивається всяке бажання грати в футбол...

 

dima24

Ответ на сообщение пользователя dima24 показать

о да, я як згадаю окремі сільські стадіони, то відбивається всяке бажання грати в футбол...

Не знаю, у нас ніби більш-менш, я особисто готовий грати у футбол на будь-якому покритті.

 

Nyeyedyaka

Ответ на сообщение пользователя Nyeyedyaka показать

Не знаю, у нас ніби більш-менш, я особисто готовий грати у футбол на будь-якому покритті.

я готовий грати теж на будь-якому, але на рівному грати приємніше...

 

dima24

Мапа сайту Повна версія Оновити