Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Пьерлуиджи Коллина: "В Украине хотят, чтобы после одной ошибки арбитра сразу убирали"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/28-04-2014-perluidzhi-kollina-v-ukraine-khotjat-chtoby-posle-odnoy-oshibki-arbitra-srazu-ubirali.html

Фотки журналістів наприкінці вдалі - вирази обличчя якнайкраще характеризують ту клоунаду. По-моєму, це чмо відверто "закусило уділа". Чим далі більше складається враження, що Колліна - внук Мусоліні. Неодуче, гля! (

 

Фалько

Правильно опустил Шебека

 

House

Ответ на сообщение пользователя Фалько показать

Фотки журналістів наприкінці вдалі - вирази обличчя якнайкраще характеризують ту клоунаду. По-моєму, це чмо відверто "закусило уділа". Чим далі більше складається враження, що Колліна - внук Мусоліні. Неодуче, гля! (

Если вы смотрите европейские чемпионаты, то должны видеть, что тут судят ничуть не лучше чем в Украине, и реакция у людей такая же.

 

axellience

Ответ на сообщение пользователя axellience показать

Если вы смотрите европейские чемпионаты, то должны видеть, что тут судят ничуть не лучше чем в Украине, и реакция у людей такая же.

До чого тут тепле до м'якого? Я кажу про поведінку Колліни. Причому, дивлюся, матеріальчик встигли обробити і трішки пом'якшити, назву змінили. А спочатку виглядало взагалі жахливо.

Я давно не зустрічав людини з настільки диктаторськими замашками (ну, хіба що по сусідству, але там це - генетичне), До всього це людина, геть не терпима до критики, яка без жодних докорів сумління, якщо їй не подобаються запитання (чи ще щось), може перейти на особистості, почати ображати, людина позбавлення почуття справедливості на користь корпоративного кришування. Людина, для якої є 2 думки: своя і неправильна, і яка максимально і в категоричній формі використовуватиме будь-які важелі, зокрема, службове становище, аби задушити альтернативні думки в зародку.

І це - європеєць? І ці люди вчитимуть мене демократії, гуманізму та поваги до інших таких самих і заборонятимуть колупатися в носі?

 

Фалько

Козлина: "В Украине хотят, чтобы после одной ошибки арбитра сразу убирали", в то время как я решительно и последовательно выступаю за то, чтобы судью поЛЮБОМУ были неприкасаемыми.

 

Бульдозер

Шебека как котенка в свои же испражнения мокнул.)))

 

1$=15грн

Рано чи пізно, але всі достойні люди, перейшовши певний віковий (у кожного він свй) поріг, стрімко впадають в маразм! Нажаль ми свідки того, що це зараз відбувається з найкращим у минулому арбітром - П'єрлуїджі Колліною!

ПРИКРО!

 

Dominator

Та не був Коліно ніколи найкращим арбтром - лажав шо лось. Але з дуже впевненим виглядом. просто розпіарений та й усе. Як зараз Говард Уебб.

З нормальних арбтрів я після Шандора Пуля і не згадаю нікого...

 

Ingvar

Мапа сайту Повна версія Оновити