Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Руслан Бабенко: "Джулиано - он вообще сумасшедший парень"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/newscommon/27-01-2013-ruslan-babenko-dzhuliano-on-voobshhe-sumasshedshiy-paren.html

Хороший парень! Удачи Руслан!!

лет 7 назад!??? Да такие зарубы ещё при Союзе были!

Поворознюку лет как Бабенко что-ли!? ;-))

 

Хиденг

Ответ на сообщение пользователя Хиденг показать

лет 7 назад!??? Да такие зарубы ещё при Союзе были!

Поворознюку лет как Бабенко что-ли!? ;-))

Нет)) Он еще младше))))

Якщо говорити про це дербі, не більше двох років :)) А Руслан дуже сподобався, таких ввічливих та приємних футболістів - одиниці.

 

Д.Поворознюк

Ответ на сообщение пользователя Д.Поворознюк показать

Якщо говорити про це дербі, не більше двох років :)) А Руслан дуже сподобався, таких ввічливих та приємних футболістів - одиниці.

Діма, дякую за цікаве інтерв'ю. Сподобалось)) Чекаємо на продовження))

Удачи, Руслан. Не прекращай расти.

 

VitoFirst

Ответ на сообщение пользователя Д.Поворознюк показать

Якщо говорити про це дербі, не більше двох років :)) А Руслан дуже сподобався, таких ввічливих та приємних футболістів - одиниці.

Хорошее интервью, Дмитрий, спасибо! Видно что Бабенко парень искренний и скромный, даже об Алиеве положительно отозвался. Надеюсь, у него все получится в Днепре и, конечно, удачи ребятам сегодня в финале. Буду держать кулаки.

 

Лысый перец

Очень жаль, что Рамос в этом году редко выпускал его. Были моменты, когда можно было спокойно выпускать молодых, а не Краву с Олейником.

Пока , к сожалению, проигрывает борьбу за место в основе. Насколько понял из вью, все решиться летом.

 

pridon

Мабуть, найкращий варіант для Руслана, новий контракт з "Дніпром", оренда (але не в Кривбас, там ситуацію змінюється кожний тиждень), повернення в "Дніпро".

Рідко буває так, що про гравця усі, тренери, партнери, керівники, фани, говорять лише позитивно. Наскільки я знаю, навіть Алієв його дуже хвалив.

Друге питання, що в українському футболі зараз тренд на легіонерів. Не здивуюсь, якщо влітку прийде кілька нових футболістів, в тому числі і в центр (особливо, якщо буде ЛЧ).

 

Д.Поворознюк

Ответ на сообщение пользователя pridon показать

Очень жаль, что Рамос в этом году редко выпускал его. Были моменты, когда можно было спокойно выпускать молодых, а не Краву с Олейником.

Пока , к сожалению, проигрывает борьбу за место в основе. Насколько понял из вью, все решиться летом.

Чому не випускають молодь, коли в матчі уже все вирішено? Дуже часто через преміальні. Вихід на заміну оплачується також. В минулому сезоні, наприклад, в "Таврії" Альтман хоч на хвилинку, але випускав гравців Селюка. Хоча, погоджусь, Бабенко ще треба рости. Але в основі він робив би це в 10 разів швидше.

 

Д.Поворознюк

Ответ на сообщение пользователя Д.Поворознюк показать

Чому не випускають молодь, коли в матчі уже все вирішено? Дуже часто через преміальні. Вихід на заміну оплачується також. В минулому сезоні, наприклад, в "Таврії" Альтман хоч на хвилинку, але випускав гравців Селюка. Хоча, погоджусь, Бабенко ще треба рости. Але в основі він робив би це в 10 разів швидше.

Ось і дали б можливість молоді і пограти декілька хвилин, і трішки підзаробити))

:)) Середня зарплата в "Дніпрі", 50 тис. євро в місяць. В дублі, не більше 5-ти (це максимум). Наскільки я знаю, преміальні за перемогу, якщо ти виходив на поле, 5 тис. Виходить, для когось приємний бонус , а для когось більше ніж місячна зарплатня.

Але й це не головне для Бабенко, я впевнений. Він реально хоче грати. Це відчувається.

 

Д.Поворознюк

Ответ на сообщение пользователя Д.Поворознюк показать

:)) Середня зарплата в "Дніпрі", 50 тис. євро в місяць. В дублі, не більше 5-ти (це максимум). Наскільки я знаю, преміальні за перемогу, якщо ти виходив на поле, 5 тис. Виходить, для когось приємний бонус , а для когось більше ніж місячна зарплатня.

Але й це не головне для Бабенко, я впевнений. Він реально хоче грати. Це відчувається.

Дуже цікаво)) Дякую за грунтовні відповіді)) Якщо людина реально хоче грати, а не просто наповнити грошима кишені, то в неї це обов'язково вийде)) А там вже і слава прикладеться і гроші))

Ответ на сообщение пользователя Д.Поворознюк показать

Чому не випускають молодь, коли в матчі уже все вирішено? Дуже часто через преміальні. Вихід на заміну оплачується також. В минулому сезоні, наприклад, в "Таврії" Альтман хоч на хвилинку, але випускав гравців Селюка. Хоча, погоджусь, Бабенко ще треба рости. Але в основі він робив би це в 10 разів швидше.

А какое отношение Рамос имеет к премиальным ? Я не думаю что его кто-то как-то ограничивает в этом вопросе. Или уже и Рамоса затянуло в рутину украинской футбольной действительности ?) НУ не знаю, живет на откатах, "толкает" своих футболистов, получает % от премиальных :) (как например тот же Альтман или Кварцяный).

Да ,и разве у Бабенко з/п как у дублера ? Он же числится в основном составе(проверил на сайте). Не думаю что 50 к, но где-то в инете видел, что у молодых около 15-20.

Поэтому, для моего взгляда со стороны, это не логично. Может какие-то внутряки(типа Стеценко хочет чтобы он был в команде, а Рамос нет), или особенности контракта... Трудно сказать.

 

pridon

Кстати, да, спасибо за инфу про Альтмана и намек про премиальные. Становится более понятней, как у нас работает футбольное хозяйство.

 

pridon

Хороший парень, жаль, что сейчас у него такая ситуация в клубе, если действительно хочет играть в Днепре, думаю ему следует в аренде год-два поиграть- возможно после этого у него будут шансы в Днепре. Если сейчас он и Кравченко проигрывает не думаю, что сидя на лавке у него, что-то получится.

 

Руслан Бабенко: "Джулиано - он вообще сумасшедший парень"

----------------------------------------------...

больной что ли?

 

Eric Cartman

Ответ на сообщение пользователя pridon показать

А какое отношение Рамос имеет к премиальным ? Я не думаю что его кто-то как-то ограничивает в этом вопросе. Или уже и Рамоса затянуло в рутину украинской футбольной действительности ?) НУ не знаю, живет на откатах, "толкает" своих футболистов, получает % от премиальных :) (как например тот же Альтман или Кварцяный).

Да ,и разве у Бабенко з/п как у дублера ? Он же числится в основном составе(проверил на сайте). Не думаю что 50 к, но где-то в инете видел, что у молодых около 15-20.

Поэтому, для моего взгляда со стороны, это не логично. Может какие-то внутряки(типа Стеценко хочет чтобы он был в команде, а Рамос нет), или особенности контракта... Трудно сказать.

Думаю, Рамос таким не хворіє. Просто гравців яких хотів саме він в команді не має. Подивимось як він себе поведе, коли прийдуть його кандидатури. Але мені завжди було цікаво, чому, наприклад, Рамос, коли "Дніпро" виграє 3:0 випускає Калінича чи Алієва на кілька хвилин, а не Бабенко. Для останнього це фантастичний досвід, для перших образа, тому що лише заміна.

У Бабенко зарплата, я думаю, не як у дублера. Не більше 10-15 тис. Все таки він десяток матчів зіграв за першу команду. І не думаю, що Дніпро захоче підіймати зарплатню, якщо домовлятимуться про новий контракт.

Я б спробував його лівим захисником. Там лише Стрінич. Бабенко тим більше там вже грав.

 

Д.Поворознюк

Мапа сайту Повна версія Оновити