Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Филипп Лам: "Не хотел бы играть вместе с Криштиану Роналду"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/germany/bundesliga/06-02-2013-filipp-lam-ne-khotel-by-igrat-vmeste-s-krishtianu-ronaldu.html

Криштиану Роналду: "А кто такой Филип Лам"?

 

SL001

Ой та ладно. Я хоть и не поклонник Роналду, но в эгоизме на поле его обсуждать негоже.

 

alexb (Dnepropetrovsk)

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Криштиану Роналду: "А кто такой Филип Лам"?

Філіп лам - капітан двічі бронзового призера останніх 2 чемпіонатів світу, бронзового і срібного призера останніх 2 чемпіонатів Європи, двічі фіналіст ЛЧ.

А хто такий Криштіану Рональду?

 

Фалько

Ответ на сообщение пользователя Фалько показать

Філіп лам - капітан двічі бронзового призера останніх 2 чемпіонатів світу, бронзового і срібного призера останніх 2 чемпіонатів Європи, двічі фіналіст ЛЧ.

А хто такий Криштіану Рональду?

Чувак, который за последние 6 лет пять раз входил в тройку лучших игроков Европы

 

SL001

а хто з крістіною хоче грати в одній команді? напевно. златан один...

 

Romarinho

Лам коротко и ясно показал, что такое Крыштыан.

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Чувак, который за последние 6 лет пять раз входил в тройку лучших игроков Европы

Ага, згадав - вічний невдаха і "тінь Мессі".

А футбол, між іншим, колективна гра.

 

Фалько

Митре

ого як ти людей не ціниш.

Невдаха ?

Хотівби я бути таким невдахою...

=

 

patriot

Ну, бачиш - це питання філософське )

Кожен із нас - на своєму місці, й на тому місці його за відповідними критеріями й оцінюють. Якщо абстрагуватися від бабла і т. ін., то бути вічно другим, якщо я хочу бути першим, мені би не сподобалося. А якщо я ні з ким не змагаюся і не збираюся, так мені і пофіг. Тобто, геть різні ситуації.

А Крися хоче бути першим. І ... не може. Й у цьому його проблема. Його вже тролять вигуками "мессі". Ні-і-і, не хочу я на його місце, ні разу!

Ну і ось в сабжі характерна ілюстрація з ТІЄЇ системі координат. Кажеш, хотів би бути таким. А Лам не те що таким не хоче бути, він ІЗ ТАКИМ навіть бігати поруч не хоче. Для нього Рібері (теж іще фрукт) - і то краще.

 

Фалько

Мапа сайту Повна версія Оновити