Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Кубок Африки. Буркина-Фасо - Гана 1:1 (3:2 - пен). Буркинийцы сильнее ганцев и судьи
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/can/06-02-2013-kubok-afriki-burkina-faso-gana-1-1-3-2-pen-burkinijcy-silneye-gancev-i-sudi.html

Судье после этой игры пора завязывать с карьерой.

 

latinoamericano

Ото був матч!!! Епічна заруба, я ловив нереальний кайф від цього дійства! Шекспір відпочиває - така була драма! Моя фаворитка до матчу (і улюблениця останніх років) Гана була переграна моєю симпатію (якою стала ще більше по ходу матчу) Буркіною! Тут було все! Емоції через край, типовий африканський колорит, люди пахали це кляте вбите поле як навіжені, навколо додавало якоїсь містерії море якихось комах, суддя портачив направо і наліво, неперевершений цього вечора Аристід Бансе проти мого улюбленця Г`яна (якого я ніжно називаю "сержантік"), Боже, як не щастило першому, і як рубався до останнього подиху другий, як він, побитий, втішав бідолашного Ворсу (який ридав як дитина після серії пенальті), а ці вувузели, а цей дух на трибунах, вир боротьби (земля горіла під ногами шалених футболістів!), в очах були сльози від смутку Пітройпи (ну збили його, чорт забирай, він не симулював!!!), а яка була пластика гравців (за яку я вже більше 20 років обожнюю західне узбережжя - це просто шалена краса!), як вони з нею рухаються, бігають, якісь фінти вигадують, б`ються як леви, а ще була брудна гра, але найголовніше - був високий рівень футболу! 20 років тому жодна африканська збірна такого рівня не мала!

Люди добрі, я вірив у це, я знав, я дочекався! Західне узбережжя стало СИЛОЮ! 23 довгих роки, чорт забирай, і ЦЕ СТАЛОСЯ! І не просто сталося - ДОМІНУВАННЯ! Воно виросло, моє улюблене західне узбережжя. Усі як на підбір, їх стало стільки, що навіть дехто не зміг пробитись на КАФ! А тоді, довгі десятиріччя тому були лише Камерун та Гана! Пишу, й ностальгія щемить у душі... Потім піднявся Кот д`Івуар, далі зоряна Нігерія, палкий Сенегал, і понеслася: Малі, Буркіна (ці двоє хоч і не з узбережжя, але межують із тими країнами), Гвінея, Того, Ангола, Конго, Габон! Окремо згадаю мого улюбленця Веа, та його горду але бідну Ліберію!

І тому на цьому чемпіонаті для мене все це наче казка! Вони майже всі були тут на КАФі в цьому році! Я в захваті! І це прогрес не припиняється ані на мить. Із далекого 1996, відколи я дивлюсь КАФ, постійний прогрес йде! Кожна першість сильніша за попередню! Хоч трішечки, але сильніша!

А тепер я перед важкою дилемою - за кого вболівати у фіналах? ))) Казка триває...

А почему бы за такое отвратительное судейство не лишать судей категории "Арбитр ФИФА"? А то с такими боками возникают сомнения в том, достаточно ли квалифицирован Джедиди для обслуживания международных матчей?

 

Alex_Hevari

Мапа сайту Повна версія Оновити