Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Кубок Азии-2015. Превью
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/asia/1420722190-kubok-azii-2015-prevyu.html

я ждал этого материала!) уже даже начал искать превью на других сайтах...

Освещать турнир будете?

 

House

Ответ на сообщение пользователя House показать

я ждал этого материала!) уже даже начал искать превью на других сайтах...

Освещать турнир будете?

Идея, конечно, интересная, но для этого рабочих рук бы побольше.

 
Ответ на сообщение пользователя Игорь Савченко показать

Идея, конечно, интересная, но для этого рабочих рук бы побольше.

сегодня с интересом посмотрел 1,5 тайма Австралия - Кувейт (первые 20 минут проспал). Завтра, зараза, матчи еще раньше...

 

House

Ответ на сообщение пользователя House показать

сегодня с интересом посмотрел 1,5 тайма Австралия - Кувейт (первые 20 минут проспал). Завтра, зараза, матчи еще раньше...

А що там такого цікавого на тому чемпіонаті? Ти за когось вболіваєш?

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

А що там такого цікавого на тому чемпіонаті? Ти за когось вболіваєш?

прозвучить дивно, але там є "романтика", поєднана з екзотикою - такий собі екзотичний романтизм))

 

House

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

А що там такого цікавого на тому чемпіонаті? Ти за когось вболіваєш?

ні за кого поки що не вболіваю. Симпатії з'являться по ходу турніру. Раніше вболівав за Узбекистан, коли там Макс Шацькіх грав)

 

House

Ответ на сообщение пользователя House показать

прозвучить дивно, але там є "романтика", поєднана з екзотикою - такий собі екзотичний романтизм))

О-о, я заздрю тим, хто заради цього здатен футбол дивитись) Ні, я б і сам не проти, але по-перше - час початку матчів відлякує, а по-друге, що і крім цього турніру є купа матчів всяких, які хочеться подивитись.

П.С. Пам'ятаю, коли в мене вдома з спортивних каналів був доступний тільки "Євроспорт", то я зимою постійно Кубок Африки дивився. Жінка розповідала про то всюду куда ми тільки не приходили в гості і всі дивились на мене якось так по особливому))

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

О-о, я заздрю тим, хто заради цього здатен футбол дивитись) Ні, я б і сам не проти, але по-перше - час початку матчів відлякує, а по-друге, що і крім цього турніру є купа матчів всяких, які хочеться подивитись.

П.С. Пам'ятаю, коли в мене вдома з спортивних каналів був доступний тільки "Євроспорт", то я зимою постійно Кубок Африки дивився. Жінка розповідала про то всюду куда ми тільки не приходили в гості і всі дивились на мене якось так по особливому))

ооо)) в мене була схожа ситуація з КАНом)

- Ти куди спішиш?

- Додому..

- Чого?

- Да там матч цікавий, хочу подивитися..

- Хто грає?

- Гвінея - Лівія

- О_О wtf poker face

- матч-відкриття Кубку африканських націй...

 

House

КАН еще хоть как-то иногда вызывает интерес. Кубок Азии же совсем не мое. Может финал гляну

 

sc-tavria

Ответ на сообщение пользователя sc-tavria показать

КАН еще хоть как-то иногда вызывает интерес. Кубок Азии же совсем не мое. Может финал гляну

приблизно рівні по рівню турніри. Так, на КАНі грає більше зірок, але "грають" - то дуже гучно сказано. Скоріш торгуються за преміальні, а на полі дурака валяють. Тому топові команди провалюються, а в фінал виходять різні Буркіни-Фасо та Замбії. На Кубку Азії все інакше, як мінінмум було раніше. Побачимо, як будет у цьому році.

 

House

Ответ на сообщение пользователя House показать

приблизно рівні по рівню турніри. Так, на КАНі грає більше зірок, але "грають" - то дуже гучно сказано. Скоріш торгуються за преміальні, а на полі дурака валяють. Тому топові команди провалюються, а в фінал виходять різні Буркіни-Фасо та Замбії. На Кубку Азії все інакше, як мінінмум було раніше. Побачимо, як будет у цьому році.

Возможно этим мне и интересен, футбольными чудесами от Замбий и Буркина-Фасо

 

sc-tavria

Мапа сайту Повна версія Оновити