Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Росель: "Я бы не взял Криштиану Роналду в "Барселону" даже бесплатно"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/spain/la-liga/09-02-2013-rosel-ya-by-ne-vzyal-krishtianu-ronaldu-v-barselonu-dazhe-besplatno.html

Не очень тонкий тролинг со стороны Роселя. Такие высказывания выглядят глупыми и не красят человека.

 

alexb (Dnepropetrovsk)

да он бы и не пошёл,слишком уж Росель о себе большого мнения.Роналду знает и уважает весь футбольный мир,а Дросель,или как его=просто погулять вышел.

 

Гуталин

Ответ на сообщение пользователя Гуталин показать

да он бы и не пошёл,слишком уж Росель о себе большого мнения.Роналду знает и уважает весь футбольный мир,а Дросель,или как его=просто погулять вышел.

ТОчно знаєш, шо, ВЕСЬ світ?

При тому, що мені Росель не дуже подобається (Лапорта явно приємніше), тут він просто відповідав на запитання, коли журналіст почав гадати і називати конкретні прізвища.

І що цікаво, я з ним цілком згідний: Крися - це був би другий Ібрагімич, а то і гірше. Взагалі, в Реалі є 2 людини, яких могла би підписати Барселона: Вкусильяс і Хабі Алонзо. Більше нікого.

А по сабжу Росель саме Вкусільяса і мав на оці, бо у того з Муріном тьорки, а Вальдес нагострив лижи.

 

Фалько

Митре

не мели дурниць що хтось Роналду в команді не хотівби бачити. Думаю що тренер би не відмовився.

А ось те що ти не поважаєш... Якось мало має значення до його гри

 

patriot

Справді, такі висловлювання тільки виставляють його самого з негативного боку.

 

Don Quixote

"не мели дурниць що хтось Роналду в команді не хотівби бачити."

patriot 09.02.2013 12:31

Розкажи про це Роселю )

А щодо тренера...

Ось як на тебе, чи Ібрагімич - сильний гравець? А от спробуй запропонувати його Гвардьолі в Баварію!

То що людина навчилася сильно бити по м'ячу - ще не показник. Він мусить підходити до певного колективу, розділяти певні принципи, мати відповідні людські якості. Тому я і кажу, що в чинний колектив Барселони могли би влитися Касільяс і Хабі Алонзо. А хто ще - поки не бачу. Кака міг би, але йому спочатку треба згадати, як грають у футбол.

 

Фалько

Митре

ну по 1 якби Гвард позвав Ібру він би йому плюнувби в обличя.

Алеж в Барсу звав бо хотів.

Но але не рівняй його людські якості з Роналду...

Тай в Барсі теж є такі як Маршерано і Бускетс які теж нічого так гієни...

 

patriot

та у них всего на два клуба один норм футболист - Хаби Алонсо. Месси и Роналдо это непонятная инопланетная (хотя скорее фармацефтическая) куйня, играющая из года в год по 70 матчей, и не травмируясь, при этом забивая несколько десятков мячей. Они конечно вписали свое имя в историю футбола, но Алонсо круче.

 

форекадо

Плюнув би чи не плюнув - це не тема. Кликав, подивився - більше не покличе. А гравець сильний. Про що і мова.

Про людські якості Рональду я би не став розповсюджуватися. Можна нарити не одне інтерв'ю, але нащо? Он, крім Роселя його і Лам не дуже шанує, і, гадаю, не один Лам, якщо копнути.

Але річ у тім, що він не лише за рисами характеру, а і по грі Барсі не підходить ні разу.

 

Фалько

Мапа сайту Повна версія Оновити