Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Динамо" - "Фиорентина" 1:1. Рвется, где тонко
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/europa_league/1429216252--dinamo-fiorentina-1-1-rvetsja-gde-tonko.html
Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Абсолютно згідний. Але хто буде Канкавою в Динамо? Якщо хтось зі своїх, тоді потрібно дати не мало часу і не помилитись з кандидатурою. В хороших кондиціях, той же Гармаш. Але особисто моя думка, що в рідкому випадку хтось після таких травм зможе вийти на серйозний рівень. Був Вуко, але не всім подобався, бо не креативний.

Пока собственных кандидатов на "Канкаву" не вижу. Гармаш все-таки больше подходит на роль от штрафной до штрафной, т.е. должен играть выше.

Нужно искать нового Вукоекича в Хорватии...

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Пока собственных кандидатов на "Канкаву" не вижу. Гармаш все-таки больше подходит на роль от штрафной до штрафной, т.е. должен играть выше.

Нужно искать нового Вукоекича в Хорватии...

Я думаю на цю позицію можна шукати гравця у власній школі. Від такого гравця не треба якоїсь супер техніки, тільки трудолюбивість, фізуху, ну і бажано не погану антропометрію.

 

Antropofag

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Скажу мысль по поводу центра поля. Я понимаю, что сейчас Рыбалка в тренде (примерно как Сидорчук осенью). Но оба - не те игроки, на которых надо целиком и полностью положиться. Если Ребров хочет роста команды дальше, на месте Рыбалки должен играть более серьезный игрок. Это важнее, чем сохранить Ярмолу. Многие после матча, например, в Ливерпуле говорили - вот лентяй Велозу, выйдет на его место Рыбалка, всё будет по-другому. Нет. Не будет. В центре поля полный караул. Ну послушайте, даже Ротань в рамосовский период карьеры не обходился без верного волка Канкавы, а тут вы хотите оставить центр на откуп одному Рыбалке, не снабдив его хоть сколько-нибудь ценным в обороне партнером? Вы серьезно? Я вообще не понимаю необходимость нахождения на поле низкого разыгрывающего при схеме 4-3-3. Что, два полузащитника выше не справятся с управлением игрой? Барса играла Хави-Иньестой, а кто ниже играл, кто? ПРАВИЛЬНО, Бускетс! Нравится Рыбалка? Двигай его выше. А ниже, под парой скажем Рыбалка-Беланда должен играть "Канкава". Точка. Надеюсь, что Ребров прийдет к этому, как пришел к тому, что Вида не футболист старта. Ибо в ЛЧ будут не Эвертоны, а Манчестеры, не Фиорентины, а Ювентусы.

А вообще печально конечно многое... Но именно на опорную зону БОЛЬНО смотреть который еврокубковый матч...

Хлопці, наявність таких канкаво-тимощуків це тупо атавізм, як ви цього не розумієте. Якщо брати кращі команди світу, маю на увазі топів, то там немає такого собі толітимощука, який вміє тільки відібрати і підчистити, там кожен центрхав вміє все, щось краще, щось гірше, але вміє, і тримати на полі гравця, який вміє тільки перекусити, то завелика розкіш... Кращі клуби світу так вже не грають...

 

muntyan

сирьожа висрався, гілку можна закривати

 

fal30

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Хлопці, наявність таких канкаво-тимощуків це тупо атавізм, як ви цього не розумієте. Якщо брати кращі команди світу, маю на увазі топів, то там немає такого собі толітимощука, який вміє тільки відібрати і підчистити, там кожен центрхав вміє все, щось краще, щось гірше, але вміє, і тримати на полі гравця, який вміє тільки перекусити, то завелика розкіш... Кращі клуби світу так вже не грають...

Суть не в тому, щоб це був гравець копією Тимощука чи Канкави. Він може бути значно технічний. Але його основне завдання зїдати футболістів атаки чужої команди.

 

Antropofag

а за "мусорок" на чердаке, разве не положен бан?

 

porvi

Ответ на сообщение пользователя porvi показать

а за "мусорок" на чердаке, разве не положен бан?

Высокоморальным персонам не положен:))

 

wert

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Суть не в тому, щоб це був гравець копією Тимощука чи Канкави. Він може бути значно технічний. Але його основне завдання зїдати футболістів атаки чужої команди.

А Рибалка чому не підходить?

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

А Рибалка чому не підходить?

1,76 ріст, 70 кг. Не вдався параметрами. Особливо, якщо в центрі буде атлетичний. Як на мене такий гравець має мінімнум мати ріст 185 і бути атлетичним.

 

Antropofag

Обзор понравился, дух игры передан верно. Слог радует.

Всем всепропальщикам: Напомните плз: как сыграл ДК в прошлогодней ЛЕ? А в позапрошлогодней?

А тут в 14 1:1 в первой игре и выводы: "Фиалки просто съели!", "разорвали!" "игры нет!" и прочие сопли по забору. Походу мы разный футбол смотрели. Это не каменты по игре - это ваша мантра - вам так хочется, чтоб было. А оно не так.

Можем проиграть Фиорентине? Можем. Можем выиграть? Можем.Поэтому запасаемся кто алкоголем, кто валидолом и ждем. Если б осталось 1-0 - на выезде забивать разве не нужно? Нужно. Что изменилось с тем голом на 92й? Ни Хре На. только теперь троллейбус (который мы все равно ставить не умеем) нам ставить нельзя. и слава Богу. Все.

 

Print

Ответ на сообщение пользователя Print показать

Обзор понравился, дух игры передан верно. Слог радует.

Всем всепропальщикам: Напомните плз: как сыграл ДК в прошлогодней ЛЕ? А в позапрошлогодней?

А тут в 14 1:1 в первой игре и выводы: "Фиалки просто съели!", "разорвали!" "игры нет!" и прочие сопли по забору. Походу мы разный футбол смотрели. Это не каменты по игре - это ваша мантра - вам так хочется, чтоб было. А оно не так.

Можем проиграть Фиорентине? Можем. Можем выиграть? Можем.Поэтому запасаемся кто алкоголем, кто валидолом и ждем. Если б осталось 1-0 - на выезде забивать разве не нужно? Нужно. Что изменилось с тем голом на 92й? Ни Хре На. только теперь троллейбус (который мы все равно ставить не умеем) нам ставить нельзя. и слава Богу. Все.

Проблема не в тому, що Динамо погано виглядає. Проблема в тому, що юільшість вже про фінал розмріялась, бажано український. А тут ще від фіалок можем вилетіти.

 

Antropofag

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

1,76 ріст, 70 кг. Не вдався параметрами. Особливо, якщо в центрі буде атлетичний. Як на мене такий гравець має мінімнум мати ріст 185 і бути атлетичним.

Харатін - підходить? Перед тим накормити "сирим м'ясом"...

 

А.Олексин

Ответ на сообщение пользователя А.Олексин показать

Харатін - підходить? Перед тим накормити "сирим м'ясом"...

Треба просто фізикою займатись окремо. От і все. 76 для 188 це мало, але в 20 це нормально. За рік-два мязи еластичні мязи можна зробити.

 

Antropofag

Булаху, по звіту: фразу "Джермейн движется к центру и стучит метров с 25-ти. Абсолютно не факт, что из этого вышло бы что-то путное, но вовремя вставленная бутса Матиаса" - напевне, ІМНО, останнім словом слід було закінчити "Томовіч". Принаймі, мені так показалось; а потім я знайшов підтвердження на сайті УЄФА... http://ru.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2015/ma...

Нє - воля автора на все, я не придираюсь; але я "не один"!:)))

 

А.Олексин

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

1,76 ріст, 70 кг. Не вдався параметрами. Особливо, якщо в центрі буде атлетичний. Як на мене такий гравець має мінімнум мати ріст 185 і бути атлетичним.

Luka Modrić 174 i 65 i graje czudowo na swojij pozyciji

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

Luka Modrić 174 i 65 i graje czudowo na swojij pozyciji

Виключення з правил. Ребров дуже добре грав головою і високо стрибав. Але він був виключенням з правил.

 

Antropofag

хвалив, хвалив автор наших беків і СаШо за виграну боротьбу вгорі в нашій штрафній, і перехвалив: останній м'яч все ж таки результативно програли... Да, за Даніло, який не пішов підставляти голову під бутсу Бабакара - ПВБ згадав; але так м'ягенько, м'ягенько... А слід було жоще! Але зовсім "забув" главред, від кого ця невпевненність пішла: а від самого СаШо, від кепа, який на тій останній подачі в нашу штрафну задьоргався... Двічі міг виносити (подібно, як з голови Гонсалеса); але обидва рази - не пішов...

До речі, десять років тому, в вересні, здається, СаШо також на останніх хвилинах не пішов на верховий (подавав кутовий Деметрадзе, а це було в Тбілісі), і в результаті з такої тоді бажаної перемоги вийшла нічия... Тако 1:1. Похнюпилися, тоді так пригадую... А що було далі - негадувати не буду!

 

А.Олексин

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

Luka Modrić 174 i 65 i graje czudowo na swojij pozyciji

так чудово, что уже год менеджмент Рыгала думает, куда его сплавить

игрок крепкий, но это не топ уровень

это не Заммер или Маттеус, и не Бускетс или Пирло

 

crash

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Треба просто фізикою займатись окремо. От і все. 76 для 188 це мало, але в 20 це нормально. За рік-два мязи еластичні мязи можна зробити.

так я ж кажу: перед тим м'яса сирого скормити - кілограм зо п'ять! :))) Хватить? :)

 

А.Олексин

Ответ на сообщение пользователя А.Олексин показать

так я ж кажу: перед тим м'яса сирого скормити - кілограм зо п'ять! :))) Хватить? :)

Думаю, він просто обхезається на полі))

Якщо серйозно, то щоб бути конкурентом умовному "Яя Туре", треба бути міцним і атлетичним.

 

Antropofag

Сыграли как большую часть игры в Ливерпуле, с Генгамом, оснью на выезде с Ольборгом. Бывают такие игры и в каждой спарке спрогнозировать невозможно. Может случиться как с Эвертоном, попрет, появится уверенность .Надо было давно мечтателям понять , что нет еще стабильности и класса и не замахиваться на ЛЕ. Год назад пределом мечтаний был выход из группы.И тут кроты камень насчет Лиги чемпионов. 95 проц команд играют там и знают, что никогда ее не выиграют. Играют ради опыта, денег, престижа. И пора понять что такие турниры уже Стяуы и Црвены Звезды не выигрывают.Прошли те времена.Так и Лига Европы превращается потихоньку в такой турник.Играть в таком чемпионате как наш и выигрывать в Европе что то не надейтесь?

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Виключення з правил. Ребров дуже добре грав головою і високо стрибав. Але він був виключенням з правил.

Барега. Ферна Рамірес

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя crash показать

так чудово, что уже год менеджмент Рыгала думает, куда его сплавить

игрок крепкий, но это не топ уровень

это не Заммер или Маттеус, и не Бускетс или Пирло

А я написав щоце топ? Добрий гравець. А бускетс хахаха не сміши

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя crash показать

так чудово, что уже год менеджмент Рыгала думает, куда его сплавить

игрок крепкий, но это не топ уровень

это не Заммер или Маттеус, и не Бускетс или Пирло

ШТО??? поцікався результатами ригала в період коли Модріч лікувався від травми або просто згадай минулорічний лігочемпіонівський сезон...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

А я написав щоце топ? Добрий гравець. А бускетс хахаха не сміши

А чому не топ? Грає в кращій команді світу минулого року, та й в цьому сезоні ригал хоч і здав трохи але в усіх турнірах, де приймає участь поки що претендує на титул...

що за маячна... якщо не в ригалі топ виконавці, то де тоді?

 

muntyan

Нормальна гра,звичайно не приємно коли тебе по полю возять а ти нічого не можеш зробити,але що поробиш?В таких іграх і береться досвід.В багатьох гравців Динамо такого досвіду немає,Сидорчук,Рибалка,Буяльський,Теодорчик.1-1 не самий гірший варіант,шанси є.зробити правильні висновки і перемагати в наступній грі.Вище писали на рахунок свого "канкави " в Динамл.Гравці такого типу -минуле століття,на сьогодні більшість тренерів вимагають навіть від воротарів пас,а не тупо виніс,не кажучи вже про захисників.Тому гравець в центрі поля який тільки може забирати мяч -нікому по суті не потрібний,це дороге задоволення.Рибалка нормально справляється зі своїми обовязками,тим більше що він грає в основі тільки перший сезон.Вчорашню гру провалив Буяльський і Сидорчук.Також Ярмола дуже слабко.

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

А чому не топ? Грає в кращій команді світу минулого року, та й в цьому сезоні ригал хоч і здав трохи але в усіх турнірах, де приймає участь поки що претендує на титул...

що за маячна... якщо не в ригалі топ виконавці, то де тоді?

на даний момент у світі один з кращих але не топ серед всіх минулих мохзе так?? до Пірло йому далеко наприклад

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

на даний момент у світі один з кращих але не топ серед всіх минулих мохзе так?? до Пірло йому далеко наприклад

Ти сам собі протирічиш, топ це і є один з кращих в світі... да, він не самий кращий якщо згадувати всіх видатних центрхавів минулих років...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Пока собственных кандидатов на "Канкаву" не вижу. Гармаш все-таки больше подходит на роль от штрафной до штрафной, т.е. должен играть выше.

Нужно искать нового Вукоекича в Хорватии...

Так там и был парень лучше Вукоевича - Брозович, но Игор Михалыч зажал "десятку" и он ушел в Интер. Пока, правда, в аренду...

 

Shurifan

Ответ на сообщение пользователя crash показать

так чудово, что уже год менеджмент Рыгала думает, куда его сплавить

игрок крепкий, но это не топ уровень

это не Заммер или Маттеус, и не Бускетс или Пирло

Бускетс и рядом не валялся с Модричем или Маскерано - баба-симулянтка

 

Shurifan

Мапа сайту Повна версія Оновити