Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Евгений Хачериди: "В Украине я уже все выиграл, хочется поиграть в топ-чемпионате"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/news/1433505991-yevgeniy-khacheridi-v-ukraine-ya-uzhe-vse-vyigral-khochetsja-poigrat-v-top-chempionate.html

може грати Женя в класній команді... але мозок треба для цього... а поки в сток сіті хіба до коноплі)

 

mdb

"Я уже не молодой, мне 27 лет " - як для його позиції ще тільки починається розквіт.

 

Antropofag

"в Украине я уже все выиграл" - таке враження, що кубки і медалі вже складати нікуди! З Євгена його неврівноваженість і нарваність так і норовить вилізти. Для початку треба навчитися себе контролювати. Ще хай рік валеріанку поп'є, а тоді може і буде готовий до переходу. Захисник гарний, але жоден тренер не терпітиме його вибриків, навіть у Реброва лавку грів через свою імпульсивність.

 

Мирослав

Жека наївний як немовля... Хоча, доля правди є в його слова, але "вершники без голови" нікому не потрібні, та ще й на такій позиції...

 

muntyan

надо отпускать, если будут предложения. 27 лет действительно возраст немаленький. Но вот что будет делать Динамо? Защита - самая больная линия в ДК. Самая сильная она была в первый приход Сёмина, когда играли Диакате, Бетон и Михалик с Юсуфом.

 

Arctic

Ну справедливо каже Жека. От вам і причина чому взяли Морозюка. Цілком ймовірно, що піде не Драгович, а Хач...

На мою думку, якщо буде щось варте, то нехай йде. Є Бурда, будемо нового ростити.

 

Локи

Мапа сайту Повна версія Оновити