Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Бундеслига. 16-й тур. Чемпиона засудили!
Источник: https://m.footboom1.com/ua/germany/bundesliga/1354915598-bundesliga-16-y-tur-chempiona-zasudili.html

дивний цей "Хоффенхайм",може Крамере вдасться налагодити гру. бо такі дурнуваті помилки роблять

 

detochkin

задержался хоффе в бундеслиге, думаю в этом году пойдут на понижение.

 

sQu1bZ

Это да, странная команда этот Хоффе.

 

VitoFirst

Игорь, а какая там ситуация с финансами в Гамбурге? Если не очень, я посоветовал бы нашему "Динамо" купить Руднева - очень толковый русскоязычный форвард-живчик. А то если у них нормально с деньгами, слишком дорого будет.

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Игорь, а какая там ситуация с финансами в Гамбурге? Если не очень, я посоветовал бы нашему "Динамо" купить Руднева - очень толковый русскоязычный форвард-живчик. А то если у них нормально с деньгами, слишком дорого будет.

С финансами в "Гамбурге" очень кисло, два последних года клуб завершал с показателем - около 5 миллионов евро убытков. А в конце ноября их главный инвестор Михаэль Кюне (благодаря деньгам которого, например, ван дер Ваарта вернули) недвусмысленно намекнул, что халявы больше не будет. С другой стороны, Арнесен собирается за игроков держаться крепко и того же Сона "даже за десять-двенадцать миллионов" не отпустит. Как будет с латвийцем, не знаю.

 

Спасибо! Надеюсь, киевские скауты возьмут себе это на заметку.

 

Игорини

Нда, Штарк накоїв різного-всякого...

Дортмунд возив вовків півгодини як хотів. Один забили, а другий, таке враження, і не дуже хотіли, віддаючи перевагу демонстрації своєї переваги. І тут, хлоп!, перший достойний випад Вольфсбурга і одразу вилучення Шмельцера (несправедливе!) і пенальті. Просто фізично відчувалось, що Штарк не хоче його виганяти, але мусив, коли вже порушення свиснув. А потім розкішний удар Налдо.

І що тепер. Рахунок 1-2 і другий тайм Дортмунд проведе в меншості.

 

Марче

Можна сказати, що Дортмунд здав свої чемпіонські повноваження. 14 очок вони в Баварії вже не відіграють. І навіть не скажеш за рахунок чого Вольфсбург виграв той матч. Таке враження, що вони весь матч перебували в ролі статистів і тільки двоє чоловік: Дієго (вразив своєю вусатістю) та Налдо справді грали у футбол.

Борусія боролась сама з собою і програла )

 

Марче

Мапа сайту Повна версія Оновити