Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Андрей Ярмоленко: нам будет не хватать Дениса Гармаша в матче со сборной Словакии
Источник: https://m.footboom1.com/ua/euro-2016/qualification/1441549255-andrey-yarmolenko-nam-budet-ne-khvatat-denisa-garmasha-v-matche-so-sbornoy-slovakii.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5
Ответ на сообщение пользователя Arctic показать

"тебе удалось перечеркнуть ВСЁ, то разумное, что говорил раньше"

хмм? я действительно что-то в твоих глазах имел, имел и потерял? Какой ужас ...

Я лишь выступаю за то, чтобы на форуме царила атмосфера непредвзятости. Ибо только в такой атмосфере возможна цивилизованная дискуссия. Иначе всё превращается в визгопляски: "крот", "глист", "пердь", "бобёр". Кому это интересно? Верно, никому!

Ты ВСЁ говорил правильно (я лишь искренне аплодировал!), покудава не отклонился от темы, переключившись от СУТИ вопроса к раздаче эпитетов своим оппонентам (пресловутый переход на личность!!!). Надеюсь (даже уверен!), что ты это уже понял.

Весьма досадно, что наш уважаемый главред поддался на провокацию и пошёл у тебя на поводу, затративши жуткоуймищу чернил на словеса не по теме. И это тот, который САМ неоднократно призывавши других форумчан не такисловить. Обидно-с. Но надеюсь, что и он тоже всё понял.

.

Ребяты, да восславится мир, дружба, разум и ..... цивилизация.

 

Бульдозер

Ответ на сообщение пользователя Бульдозер показать

Я за формальне суддівство. Строго за Правилами, однаково на будь-якому клаптику поля і на будь-якій секунді гри, при будь-якому рахунку. Бо тільки таке суддівство може бути справедливе і всім зрозуміло. І гравцям, і тренерам, і глядачам.

Спроби легалізовувати деякий невідчутний дух призводять до розколу футбольного співтовариства. Бо дух за визначенням є суб'єктивним, що припускає різні погляди на одно і те ж. А це безлад і середовище для зловживань. Тут же з'являється деяка "еліта" (ну як ЦК КПРС), яка привласнює собі владу на єдино правильне трактування цього міфічного духу.

.

Ось ти уяви собі, як би ти (суддя) звітував за свої рішення при розгляду матчу перед керівництвом. Ти не став би говорити, що не поставив пеналь тому, що матч тільки почався. Не посмів би, бо це був би твій останній матч! Ти став би вигадувати які те інші пояснення, чи не так? І ті, які тебе слухають, теж розуміли б, що ти брешеш. І їх турботою було б лише те, щоб твоя брехня була в потрібному для них руслі. Це є царство лицемірства і обману. Написано так, а робимо сяк; говоримо одно, а маємо на увазі інше.

Я за те, щоб Правила були як таблиця множення, яку усі знають однаково.

Ти робиш типову логічну)) помилку, використовуючи абстракції у вигляді реально існуючого обьєкту дискусії.

Тому що правила - дуже нематеріальна річ, недосяжна.

І так само недосяжна якась абсолютна істина у футбольній грі, оскільки, погодбся, будь-який момент боротьби на полі - спірний завжди.

Я вважаю що то шо не можна формалізувати повністю - то формалізувати і не слід зовсім.

Бо половинчата формалізація - це так само згубна річ, як і половинчаста справедливість.

Такий собі парадокс))

Тому футбол не повинен бути бізнесом, а повинен бути ГРОЮ, що завжди допускає і помилку, і відступ від правил.

Хоча звісно, що прагнути потрібно до ідеалу. Но знати межі такого прагнення також потрібно.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Бульдозер показать

Я лишь выступаю за то, чтобы на форуме царила атмосфера непредвзятости. Ибо только в такой атмосфере возможна цивилизованная дискуссия. Иначе всё превращается в визгопляски: "крот", "глист", "пердь", "бобёр". Кому это интересно? Верно, никому!

Ты ВСЁ говорил правильно (я лишь искренне аплодировал!), покудава не отклонился от темы, переключившись от СУТИ вопроса к раздаче эпитетов своим оппонентам (пресловутый переход на личность!!!). Надеюсь (даже уверен!), что ты это уже понял.

Весьма досадно, что наш уважаемый главред поддался на провокацию и пошёл у тебя на поводу, затративши жуткоуймищу чернил на словеса не по теме. И это тот, который САМ неоднократно призывавши других форумчан не такисловить. Обидно-с. Но надеюсь, что и он тоже всё понял.

.

Ребяты, да восславится мир, дружба, разум и ..... цивилизация.

амінь! ))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

Ти робиш типову логічну)) помилку, використовуючи абстракції у вигляді реально існуючого обьєкту дискусії.

Тому що правила - дуже нематеріальна річ, недосяжна.

І так само недосяжна якась абсолютна істина у футбольній грі, оскільки, погодбся, будь-який момент боротьби на полі - спірний завжди.

Я вважаю що то шо не можна формалізувати повністю - то формалізувати і не слід зовсім.

Бо половинчата формалізація - це так само згубна річ, як і половинчаста справедливість.

Такий собі парадокс))

Тому футбол не повинен бути бізнесом, а повинен бути ГРОЮ, що завжди допускає і помилку, і відступ від правил.

Хоча звісно, що прагнути потрібно до ідеалу. Но знати межі такого прагнення також потрібно.

Я повністю розумію і приймаю неминучість помилок. Суддівська помилка - органічна частина будь-якої гри. Проте я не розумію і ніколи не зрозумію, а що таке ДУХ гри. Помилки розумію, а ДУХ - ні!

Наприклад у волейболі, баскетболі, хокеї немає ніякого д-у-х-у, зате є Правила. У баскетболі не можна штовхнути суперника руками і залишитися безкарним із-за якого те д-у-х-у. Чому ж у футболі отаке можливо? Адже Правила, що забороняють штовханину руками, в цих іграх ОД-НА-КО-ВІ.

Цього я не в силах осягнути ніколи. Незважаючи на велику повагу до тебе.

 

Бульдозер

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5
Мапа сайту Повна версія Оновити