Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Экс-форварды сборной Украины – новые эксперты на телеканалах "Футбол"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/champions_league/1441908462-eks-forvardy-sbornoy-ukrainy-novye-eksperty-na-telekanalakh-futbol.html

Лучше б Рыкун и Белик

 

SL001

та ТК Футбол тільки одна людина приблизно схожа на експерта, це Сопко. Хоча б пробує аналізувати футбол, доносити до глядачів якісь аспекти, які непрофесіоналам іноді не очевидні. А всі інші нагадують зборище фріків.

Тупезний Сабо, Морозов із своїм шершавим язиком в анусі Луческу, Вітя Леоненко із алкогольними помиями про ДК, нарядна кукла Левченко аналог іріши блохіной....

 

drrust

Ну а теперь время пернатых наступило)))

 

Левченко, як на мене - нормально.

Воронін може бути цікавим - він "гострий на язик". Воробей - не знаю... навряд чи. Простий донецький хлопець.

 

Faino

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

та ТК Футбол тільки одна людина приблизно схожа на експерта, це Сопко. Хоча б пробує аналізувати футбол, доносити до глядачів якісь аспекти, які непрофесіоналам іноді не очевидні. А всі інші нагадують зборище фріків.

Тупезний Сабо, Морозов із своїм шершавим язиком в анусі Луческу, Вітя Леоненко із алкогольними помиями про ДК, нарядна кукла Левченко аналог іріши блохіной....

Левченко вполне адекватный. Из всей этой компашки его хоть слушать можно - и речь нормальная, и вещи толковые говорит, и гонора не через край. Да и поиграл человек в разных странах, много чего повидал, кроме нашего болота, интересно послушать. Имхо, не знаю насколько он там "эксперт", но довольно трезвый и современный взгляд у человека.

 

toledo

Левченко цілком адекватний якби мова йшла про шоу Каті Осадчої, або про роботу ді джея на радіо. Дикція хороша, виглядає красиво, поводить себе достойно, одна тільки проблема.... нічого схожого на футбольну аналітику родити не може. От періодично читаю в пресі новини "футбольний експерт такого-то телеканалу виступив із критикою...." і йде аналіз тактики, трансферної політики, ігрових якостей футболістів і т.д. Іноді це стає одкровенням, іноді дурницею, але це аналітика експертів, а не "виігралі какіє молодци, проігралі - очєнь плохо сигралі" як у нас на ТБ.

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Левченко вполне адекватный. Из всей этой компашки его хоть слушать можно - и речь нормальная, и вещи толковые говорит, и гонора не через край. Да и поиграл человек в разных странах, много чего повидал, кроме нашего болота, интересно послушать. Имхо, не знаю насколько он там "эксперт", но довольно трезвый и современный взгляд у человека.

Та Левченко гусь, и тупой

Помню когда Давидс у пениса был в студии, так Левченко ему несколько раз спрашивает, мол тя гнобили в школе или чета такое, из-за того что ты черный? Эдгару неудобно сидеть уже, а этот фсе талдычит "ну скажи, гнобили же гнобили".

А все потому что Левченко там с кем-то общался и знал шо негров в голландии гнобили, не помню тока де именно грил шо гнобили, и хотел показать какой он всезнайка

 

форекадо

Мапа сайту Повна версія Оновити