Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Чемпионат Испании. "Эспаньол" - "Реал" 0:6. Пятерка от Роналду (Видео)
Источник: https://m.footboom1.com/ua/video/overview/1442074036-chempionat-ispanii-espanol-real-0-6-pjaterka-ot-ronaldu-video.html

Отдельно следует отметить , который оформил в этой встрече Криштиану Роналду.

 

BILL132

ЩО це-----

 

BILL132

Де відео---де----

 

BILL132

хто забив голи та коли забив----де-----

 

BILL132

і піся кожного вашого репотражу було б добре якби ви відразу давали турнірну таблицю----це було б ЦЕ-----

 

BILL132

На то, чтобы забить гола, игроку гостей потребовалось 74 минуты игрового времени.

 

BILL132

Ну а це вже просто Блє------

 

BILL132

Мда уж.

 

Nyeyedyaka

А одним сообщением нельзя было сформулировать? )

 

Novak

а як Макса догнати-----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

а як Макса догнати-----

11

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

а як Макса догнати-----

12

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

а як Макса догнати-----

Якось так:)

 

patriot

Відео де?

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

11

Ги----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Відео де?

і я про те---де відео-----ну чому я не можу спокійно зайти на футбум і подивитись ФУТБОЛ----чому----мені важко з мого регіону знайти щось---тай кацапські сайти якісь віруси завжди запусткають---і хоч у мене компутер чисто український з надкушеним яблуком----але пищить несамовито----кацап запускає віруси----а футбум ніякого відео не показує хоч завжди пише-----просто якесь побаламучення----десь минулого сезону було все гарно а тепер просто якась трагедія----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

На то, чтобы забить гола, игроку гостей потребовалось 74 минуты игрового времени.

)) ну шо не зрозумілого ?

"На то, чтобы забить ( три и еще два ) гола, игроку гостей потребовалось 74 минуты игрового времени."

..якось так . ))

 

sapalay

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

і я про те---де відео-----ну чому я не можу спокійно зайти на футбум і подивитись ФУТБОЛ----чому----мені важко з мого регіону знайти щось---тай кацапські сайти якісь віруси завжди запусткають---і хоч у мене компутер чисто український з надкушеним яблуком----але пищить несамовито----кацап запускає віруси----а футбум ніякого відео не показує хоч завжди пише-----просто якесь побаламучення----десь минулого сезону було все гарно а тепер просто якась трагедія----

Редактор курит твердый газ,жыдкий лед

 

igorok

Гарно, коли на сайті доступні відразу 2 версії: на старій є автор матеріалу, зате немає матеріалу. Натомість, на новій є матеріал, хоча і немає автора. А відео є і на старій, і на новій одразу!.. Щоправда, лише в назві матеріалу.

 

Фалько

Ответ на сообщение пользователя sapalay показать

)) ну шо не зрозумілого ?

"На то, чтобы забить ( три и еще два ) гола, игроку гостей потребовалось 74 минуты игрового времени."

..якось так . ))

Ага---дуже інформативно----74 мінути це много чи це мало----чорті знає що---якісь кіборги

 

BILL132

И , кстати, шо там надо отдельно отметить?

А то налил себе, выпил, а шо отметил непонятно!)

 

semaoleg

Мапа сайту Повна версія Оновити